Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Čau, to demo z dust2_2006 je dost přesvědčivý, na ostatní jsem se nedíval. Časy co vypsal Pirát jsou zajímavé, nejzajímavější je ten 35:09.
    Tentokrát se už přikláním k silent aimbotu.
    Naposledy upraveno Troppe; 19-02-20 v 18:18. Důvod: češtin

  2. #17
    Dobré odpoledne všichni, jelikož se tu už výjádřil k aimbotu kladně i Troppe což je asi jeden ze dvou nebo tří adminů, kterých si vážím jsem nucen k celé věci přistoupit zase o krok více seriozněji. Jelikož k Troppovi mám ze všech adminů nejblíž jak psychicky tak fyzicky tak nabizím tady věřejně a je jen na něm jestli to přijme nebo ne, že pro něj osobně dojedu, naberu ho do auta, odvezu ho k sobě domů, ukážu mu svůj počítač a bude si moct jít do kterékoliv složky v pc potom až uvidí, že tam nic není mu klidně ukážu můj "AIMBOT" ve hře a tím by měly být pochybnosti zažehnány. Troppe jestli jsi PRO vyber si kterýkoliv den, kterýkoliv čas. Zvu tě na oběd nebo večeři. Lidi já doopravdy nic nemám... Jak říkám klidně vám budu i potom co mi Troppe po návštěve dozná že nic nemám posílat dema nebo streamovat na kterékoliv platformě si řeknete. Není to pro mě žádný problém.

    *dobrý večer všichni... psal jsem to celý den protože nebyl čas tak se omlouvám ... a edit tlačitko se mi nechce hledat

    hezký den všem
    Naposledy upraveno hofy; 22-02-20 v 01:20. Důvod: používej upravit-sloučeno

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Ahoj, toto téma jen zatím tiše pozoruji, ale nedalo mi už se více zaměřit na tvé prosby o tom, že někoho chceš přemluvit, aby projel tvůj PC, nebo zkontroloval přes teamviewer. Když by ses vžil vyloženě do funkce admina vs hráče "cheatera" tak ten v první řadě maže svoje veškeré stopy o cheatingu, které by měl někde uložené v PC, takže je úplně jedno, zda nám povolíš si projet tvé složky na dálku, nebo tam dovezeš někoho na kontrolu. Tentokrát už se tam nemusí nic nacházet, můžeš už hrát třeba čistě, můžeš klidně i streamovat čistě. Už se mnohokrát stalo, že hráli hráči čistě a pak jednou zapli a našlo se na ně demo, kde byly dobré časy k usvědčení. Upřímně nechci hned označit tebe, protože já dema neviděla, ale zatím dost aim adminů je proti tobě. Jen jsem spíš chtěla reagovat na to, že i když by sis někoho pozval, nebo dovolil překontrolovat PC, tak v této chvíli je to zbytečné. Momentálně už se posuzují jen tvé dema a časy, které jsou vypsané. Takhle to chodí dá se říci vlastně na každém portále, ještě bych nikdy neslyšela o tom, že by se něco tímto způsobem kontrolovalo, když je všem jasné, že se to dá lehce ihned odstranit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Jo btw. for clarification, nemusí to byť Leis. Len mi tie shoty pripomenuli pár funkcií odtiaľ.

  5. #20
    Já ale stejné hlavy budu dávat i na streamu i když bude sedět vedle mě u počítače chápete to? Nikdy v životě jsem neměl v csku aimbot. Mám stáhlou hru ze steamu a přidáanej jeden skin na knife. Nic víc. Přece bych neriskoval ban za ab na steam účtu kde mám nakoupené věci za stovky eur... Je to bullshit.

    A pokud mě můžete soudit jen podle dema "by očko" tak je ten systém pěkně blbej. Pletete se a není jak vám to dokázat. Kdyby to bylo jak na normálním portálu kdy když člověk hned dojde tři minuty po banu tak jde na teamviewer a za tři minuty nic smazat nedokáže + tam bude nějaký údaj o posledním mazání atd atd... Neříkejte mi že to nejde udělat pořádně.

    Jak jsem psal milionkrát. Udělám cokoliv co po mě budete chtít abych vám to dokázal ale nesuďte mě PROBOHA PROSÍM VÁS podle dema.
    Naposledy upraveno hofy; 22-02-20 v 01:20. Důvod: používej upravit-sloučeno

  6. #21

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Citovat Původně založeno tomas nemec Zobrazit příspěvky
    Dobré odpoledne všichni, jelikož se tu už výjádřil k aimbotu kladně i Troppe což je asi jeden ze dvou nebo tří adminů, kterých si vážím jsem nucen k celé věci přistoupit zase o krok více seriozněji. Jelikož k Troppovi mám ze všech adminů nejblíž jak psychicky tak fyzicky tak nabizím tady věřejně a je jen na něm jestli to přijme nebo ne, že pro něj osobně dojedu, naberu ho do auta, odvezu ho k sobě domů, ukážu mu svůj počítač a bude si moct jít do kterékoliv složky v pc potom až uvidí, že tam nic není mu klidně ukážu můj "AIMBOT" ve hře a tím by měly být pochybnosti zažehnány. Troppe jestli jsi PRO vyber si kterýkoliv den, kterýkoliv čas. Zvu tě na oběd nebo večeři. Lidi já doopravdy nic nemám... Jak říkám klidně vám budu i potom co mi Troppe po návštěve dozná že nic nemám posílat dema nebo streamovat na kterékoliv platformě si řeknete. Není to pro mě žádný problém.
    Čítal som už veľa vecí, ale pozvanie na gayrande tu ešte nebolo. Vieš mi priblížiť tvoj fyzický vzťah s Troppem?

    (Potom demo editnem)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #22
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Skús vysvetliť tento čas. 35:09
    F4Ke

  8. #23

    Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    O žádném vztahu nepadlo slovo, je to myšleno tak že ze všech adminů alespoň co je mi známo bydlí k mému domu nejblíž. Není to až tak těžké pochopit z té věty. (myslím)

    F4ke ohledně času 35:09 - nemám moc co k tomu říct neumím dělat rozbory fragu jak vy... normálně na goose naběhli dvě téčka a viděl jsem že jsou tam. Začal jsem střílet dle mého na úroveň kde by mohli mít hlavu při odchodu a padlo to tam. Neříkám že to není zvláštní kill ale určitě jsem za život dal větší pecky... + pokud jsem si všiml tak nejde na demu nikde kolem toho fragu vidět jaký ping jsem měl buď já nebo el patron ( ten koho jsem zabil) a věřím tomu, že je možné že to server nějak blbě zaregistroval. Taky ještě navíc je to demo.. Je to takové trošku osekané o menší pohyby (alespon já mam ten pocit) Myslím, že je hodně pochopitelné, že zrovna na furienu kde běhají téčka rychlostí slunce může nastat taková věc. Je to doopravdy jen takto prostý a jednoduchý lidi. žadný silent bot či aimbot. Ani nevím kde a jak se to do prdele má stahovat. Aji na to zasrané demo potřebuju tutorial pokaždý to dělám. Jdu hrát GOUČKA kde jsem mimochodem GLOBAL a taky mi VALVE nedalo ban za AIMBOT i po 2550 hodinách... A úplně se těším na ty lidi co se chytí zas toho jak nemusím hackovat na goučku a bla bla bla. Kdybych měl cheaty v 1.6. v pohodě bych dostal VAC na celý účet což se jak můžeme vidět nestalo. Tak mě přestaňte trápit, dejte mi unban a nechte mě vám streamovat jednou za půl roku ty moje dvě tři hry...

    E: smazána zbytečná urážka... chci tvořit mír a lásku a ujelo mi to tak sorrač

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Právě že je to demo, je to lepší kvalita jak hltv..
    Nikdy ti z akcka když stojíš na místě nejde první střela metr mimo cros

  10. #25

    Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Očividně jde jak vidíš a zrovna akacko v csku není žádný laser. Necheatuju, nemám aimbot, nikdy jsem ho neměl. Připadám si jak Kolovrátek

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Potvrzují
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27

    Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Nechápu co teď mám jako dělat lidi... Mám si koupit nový steam a hrát znovu nebo co když chci hrát a dostal jsem ban za nějakou vaši vymyšlenou vycucanou blbost z prstu? Jestli chcete klidně se do te topky dostanu znova a celý vám to budu streamovat vy "by očko" blind banneři. Vaše dávání banů mi připomíná když jsem jako malej s dědou hrával lodě na papíru... Random bullshit. Co teď mám dělat abych mohl hrát dál? Vážně musím novej steam kupovat jen na 1.6. kvůli nějakému zasedlemu offovi usoplenemu co už nema být admin ani?

    Nabízel jsem tu toho Troppa to pořád platí a nabizím jakékoliv vyřešení problému. Nechápu kde je problém to pochopit nebo udělat alespon kompromis, dát mi unban a nechat mě hrát jen se zaplým streamem k vaši plné a kdykoliv možné kontrole...
    Naposledy upraveno Samco; 10-03-20 v 19:09. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  13. #28

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Momentálne nemám ako pozrieť demo, ale ja by som ti už aj veril, že nič nemáš, ale vzhľadom na tvoju bohatú históriu cheatingu sa bojím, že to sú len prázdne slová. Žeby som nebol úplne ot, skúsim sa dostať k pc tento týždeň a prezrieť demo.
    Prikláňam sa k AB.
    Naposledy upraveno Darongodx; 18-03-20 v 19:42.

  14. #29
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    6 adminu potvrdilo cheating.


    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •