Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

  1. #1

    [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 275807)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < V!ky:*,~D >
    [AMXBANS] Tvuj nick: V!ky:*,~D
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:121943011
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:121943011
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.141
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.141
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Darth Revan >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust_castle)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    *** 1945| #33 killed soviet with a headshot from knife ***
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Dobre nedelni rano

    Po mesicich bez furienu jsem si zapl vcera a dneska par her a hned prvni hra dneska skoncila banem za AB. Minule se to semnou tahlo asi na dva mesice nez se zjistilo, ze nic nemam. Jsem ochotny postoupit vse pro to, aby se me jmeno ocistilo co nejdrive = prohlednuti PC atd.
    Ravene res tento problem rychle kdyz jsi ho udelal.
    Dekuji naschle

    PrávĚ jsem se na to víc podíval a zjistil jsem, Že raven je off_man... Lidi toto uŽ není normální ten ČlovĚk mi uŽ jednou ban za ab dal. Neumí poznat ab. Je to admin který nemá co na furienu dĚlat. Sám mi pŘedtím psal aŤ se mu pŘiznám sám a dobrovolnĚ. Nebaví mĚ ŘeŠit zasedlého admina co vŽdy kdyŽ si chci zahrát má problém nĚjaký...
    Naposledy upraveno Samco; 17-02-20 v 22:24. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  2. #2
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Darth Revan

    No ideme na to ne? demo 1 (staré) - http://csko.cz/dema?UPD=R0PFGEVe
    demo 2 (nové) - http://csko.cz/dema?UPD=MfJalIAw

    Poprosím o vyjadrenie adminov čo s týmto cheatom skúsenosti majú. Nepotrebujem tu vyjadrenie "clear" bez obhajoby časov z minulej žiadosti, a ak bude treba dačo vyčasujem aj z nového.
    Minulá žiadosť "clear" - https://csko.cz/forum/showthread.php...ky-*-D-Off_Man
    Pre adminov - https://csko.cz/forum/showthread.php?68007-V!ky

    Keby dačo tak pohľad sewella je here - http://csko.cz/dema?UPD=nUQ5FngX


    E: Ešte demíčko - http://csko.cz/dema?UPD=r7HEGj6V
    To streamable v lepšej kvalite - https://streamable.com/pg6mh
    Dík DinGo.
    Naposledy upraveno Revan; 16-02-20 v 15:47. Důvod: demo++

  3. #3
    Nemám ani náládu se dívat na ty DEMA protože nechápu co v tom jako vidíte. Ne jen Raven ale kompletně podle mě poznat takto cheaty chce fakt zkušené oko a to ja nemam. Každopadně z toho s čím se nemusím piplat - streamable - nechápu vůbec co se ti tam nelibí :D Přijdeš mi jak malé dítě co napsalo Sawellovi a hned jste šli udělat hon na Vikiho a na serveru byste byli dokud by se vám něco nezdálo podezřelé :D Rád bych si poslechl od tebe co je na tom streamable na dust4ever podle tebe nějaký hack :D

    Leis žeru jeda chipsy...

    Ahoj, http://csko.cz/dema?UPD=iO8AcQXT - demo sie. Teraz počkaj na vyjadrenia ostatných adminov, ktorý cheating potvrdia alebo napíšu, že si clear. Napísal som ti hlavne z toho dôvodu, lebo sa z hry ako tak poznáme a chcel som vedieť, či sa mi k tomu priznáš keďže to nebolo zrovna 2x ľahké rozlúštiť to demo a či chceš ešte hrávať. Není moc príjemné, keď máš chuť si zahrať a zrazu zistíš, že máš banán, tak radšej skorej poriešiť než neskoro. Ajkeď ty pauzuješ viacej ako ja v csku :D.

    E: Dík za screenshoty a pre ostatných (nie všatkých) - myslím, že mu naozaj odsúhlasíte UB. Neni som zrovna presvedčený, že tu 100% ludí pozná Leis.

    E2: Často striela bez toho a úprimne ak sa mu dá UB, tak sa vzdám práv. :D


    VIDÍŠ TO TAM NAHOŘE TY PANĎULÁKU? UB JSEM DOSTAL TAK TO PŘIZNEJ UŽ A VZDEJ SE PRÁV :D "chlap" co si ani nestoji za svými slovy.

    Tak abych byl úplně transparentní tak jsem si u oběda našel tutoriál jak se sakra pouští dema v csku a shlédl jsem znovu ten bordel co tady naposílal. Žádná hlava mi nepřipadá nějaká fishy a ani nejsou nějaké extra pěkné jak jsem zvyklej teď spíš na sensitivitu z CS:GOučka.

    Takže za mě naprosto clear. A ty "nedodrž slovo", prosímtě... Žádná obhajoba na to, aby tu admin napsal že je to clear není potřeba. Nějaký feťačik tu cosi třepe a každý nemá čas ti tu psát argumenty pro a proti. Na to máš eseje z angličtiny aby sis hrál s jazykem. Pokud to někomu přijde clear tak prostě napíše clear co bys po nich chtěl jako. Vzpamatuj se už... Zkus být třeba den střízlivej a čistej a nech si odebrat už ty práva. Admin má pomáhat a né mi srát život kdykoliv si chci zahrát. Nazdar.
    Naposledy upraveno hofy; 17-02-20 v 17:04. Důvod: používej upravit-sloučeno

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Darth Revan

    AB

    d2: 17:24, 18:18, 23:17, 35:09, 37:04,


  5. #5

    Re: V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Nic tam nevidim nechapu piratjo :D Nestačilo by vám kdybych si od vás nechal projet komp přes teamviewer? Nechci to tu rok řešit

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Kouknu zítra

    E:Koukal jsem tu dust 2..I když se v abcku úplně nevyznám, tak za mě tam to AB taky je, nejvíc mě asi přesvědčil čas 35:09
    Naposledy upraveno DajMen; 17-02-20 v 10:54.

  7. #7
    Co je na té hlavě 35:09 sakra divnýho? :D Lidi minule když jsem dostal po x týdnech argumentování proč nemám hacky UNBAN tak jsem si stáhl OBS a začal každou sekundu svého hraní streamovat. Nemám žádný problém vám natáčet mé hraní/streamovat. Nemám žádný problém přijet kdekoliv v okoli Zlína až Olomouce a ukázat vám jak hraju, nemám problém si nechat od vás prozkoumat PC je mi to už úplně jedno. Jen chci tento problém vyřešit JEDNOU PROVŽDY. Klidně vám můžu natáčet dema a posílat nebo můžete udělat turnaj a já na něho vyjímečně příjdu vam nakopat zadky. Jsem ochotný udělat vše až na to uznat že bych někdy hackoval. Na kotelně jsem dělal pičoviny hoodně let dozadu a to už je dávno vyřešené. A byl jsem patřičně potrestaný. Teď jsem už pár let s čistým svědomím normální, obyčejný hráč, co jednou za čas jde hrát 1.6.. Aim mám z goučka udržovanej jelikož to hraju bez pauz narozdíl od 1.6.. Ještě jednou to chci napsat ať se vám to doopravdy pořádně vryje do paměti - UDĚLÁM VŠE CO SI ŘEKNETE, ŽE CHCETE ABYCH SE OČISTIL.

    ještě k piratjo - 17:24 mi nepřijde nic
    18:18 je ujeb z deaglu kde můžu být rád že jsem ho vůbec zabil
    23:17 takové hlavy padají přece každé kolo wtf :D
    35:09 je hezčí ale normální frag vždyť je jasné kde bude mít hlavu není to tak těžký trefit nebo jako nevim co se řeši tady zrovna :D
    37:04 vyběhl týpek z prava tak jsem začal střílet po něm a potom vyběhl z leva tak jsem mu pustil dávku která patřila tomu z prava který ale zaběhl.

    LIDI PROSÍM ŘEKNĚTE MI, ŽE TOTO JE VTIP

    ++++++++++++ pardon ale vyjádření DajMena neberme vážně protože pokud někdo sám napíše, že se v AB "moc nevyzná" tak by mě neměl soudit. Sám Off tu psal ať se vyjádří lidi co MAJÍ ZKUŠENOST s tím jeho vymyšleným hackem jehož název jsem v životě za patnáct let cska neslyšel. :-)

    + minule jsem podle DaJmena byl "CLEAR" a najednou nejsem - běžte se podívat do minulého řešení UB semnou - link máte nahoře od Offmana. - to mám brát jako že se admin rozhoduje jestli napíše clear nebo unclear podle nálady nebo podle čeho jako? Trochu bordel. Tak snad jsem byl už tehdy unclear když se to řešilo a dal ten ban stejný člověk ne? V naší "slušné" a po politické stránce "kultivované" republice by se tomuto DajMenovu skákání z jednoho výroku na druhý řeklo pojmem nasrání do tlamy.
    Naposledy upraveno hofy; 17-02-20 v 17:04. Důvod: používej upravit-sloučeno

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Bože ty jsi zas případ :D
    Minule jsem napsal clear, protože byly jiné dema, teď offman dodal jiné důkazy podle kterých si myslím že máš AB.. Co na tom nechápeš??
    Jo 35:09 by byl normální hs, jenže ty jsi stal na místě, ani si se nehnul a hned první výstřel s akcka ti šel metr vedle crosu na hs enemy :))

  9. #9
    No jiné dema jiné důkazy ale podle toho šaška mám ABčko na obou z nich tak jaktože najednou to vidíš? Jak sám píšeš nepoznáš to tak mi neříkej co jsem já za případ. Stejně tak se totiž můžu ja zeptat co ty jsi za admina když nepoznáš podle vlastních slov AB.

    Stejně jako je spoustu videí kde člověk míří přímo na někoho a netrefí jak je i spoustu videí a fragmovie kde se na někoho ani nepodívají a zabijou ho. V tom už hraje roli spousta faktorů například latence. Přece podle toho že jsem neměl cross na něm nepoznáš že mám nebo nemám AB :D To se rozhoduješ jen podle toho? ubohostttttt

    Navíc ta hra točená přes demo nevypadá tak jak když člověk hraje. Je to celé takové pomalejší a zasekané a zvláštní mám pocit. Není tam vidět takový ten pořádný lidský pohyb jak když někoho spectuješ normálně ve hře
    Naposledy upraveno hofy; 17-02-20 v 17:05. Důvod: používej upravit-sloučeno

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Čím viacej tu píšeš voloviny od veci tým viacej sa prakticky udávaš sám. Bohužiaľ je to pekný cheat, dobre nastavený ale AB nikdy nebude dokonalé. Vyzerá, že konečne sú k dispozícii demá kde to každý vidí. rip.

  11. #11

    Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Takže když se člověk obhajuje tak se vlastně přiznává? Lidi jako ty by měli platit za kyslík... Ještě mi řekni že Horáková byla taky vina když se obhajovala.

  12. #12

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Citovat Původně založeno tomas nemec Zobrazit příspěvky
    Takže když se člověk obhajuje tak se vlastně přiznává? Lidi jako ty by měli platit za kyslík... Ještě mi řekni že Horáková byla taky vina když se obhajovala.
    Chováš se jak mentálně narušený děcko, místo toho aby si počkal na vyjádření adminů, máš dva posty co hodina, tohle není obhajoba, tohle je kopání okolo sebe, když dítěti vezmeš hračku.

  13. #13

    Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Zkus se vžít do mojí situace. Hraju X let. Nic nemám. Zabanoval mě podruhé ten stejný člověk. Je to křivda a zbytečné a nemám co s tím dělat jelikož tady se prostě vyšetřuje "by očko". Já říkám že udělám cokoliv ale stejně to bude "by očko". Nemám jak tento problém urychlit ale přitom strašně chci chápeš. A ten pocit že můžu doopravdy dostat ban bez důvodu a nemám kam se odvolat a jak to pořádně poresit je prostě ubijejici. Neexistuje tady za těch pár let pořádný systém co by dokázal moji čistotu. Místo toho se sejde banda a rozhodne nademnou verdikt a já potom co? Navíc už mi takto minule vypršelo celé VIP než jste to tady celé pořešili. Nebaví mě přicházet o peníze na pivo kvůli neschopnosti zasedleho offmana.

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Počkej na vyjádření dalších adminu, nic jiného ti nezbývá

  15. #15

    Re: [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan

    Noo jasný, chápu beru stačí to napsat. Jak mám vědět že tu funguje nějaký pravidlo kolik věcí tu můžu napsat za hodinu? Stačí říct, stačí se vyjádřit, stačí se chovat jako člověk a né jako gestapo. Rád si počkám až odpoví ostatní když vím, že to tak mám udělat.

    S přáním hezkého zbytku dne

    ANTIHACKER VIKY

    + stále nutno připomenout - nabízím streamovaní mojí hry na twitch.tv/youtube kdykoliv si řeknete, nabízím to, že budu natáčet po zbytek svých herních dnů demo a kdykoliv vám ho budu muset poslat. Nabízím kontrolu přes teamviewer. Já nemám co schovávat a nebojím se udělat cokoliv pro to, abych vás všechny přesvědčil o tom, že nic nemám. Věnuji tomuto tolik času kolik jen bude potřeba a nepřestanu dokud vám to nedokážu a věřte mi, že člověk co by něco měl by takovou ztrátu času nikdy nedělal. Je prostě naprosto zcestné abych byl souzený jen tak podle vašich očí... Ti co píšou že něco mám tak se pletou a já jen doufám že mi tento systém umožní ukázat pravdu.

    PA!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •