Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Žádost o práva - JB

  1. #16

    Odpověď: Žádost o práva - JB

    Děkuji a chápu to. Nemám teď podmínky k tomu chodit k CT. Dokud se nepořídí nová wi-fi a já nebudu schopná moct hrát bez lagů, nemá to pro mě význam.

    E: Tak je problém v ntb, hold je to děda, takže mikrolagů se nezbavím, budu to muset pořešit, jinak se mi hrát moc nedá. Hlášení mám nějaké přes steam. Dema nahrávat umím.
    Naposledy upraveno Nicky; 17-03-20 v 11:24.
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  2. #17

    Re: Žádost o práva - JB

    Zdravím. Bany nemáš, aktivita újde, zkušenosti velké máš, slušná jsi taky. Co mi však vadí, tak na DC jsem našel nula hlášení přes vykřičník a na fóru máš taky nula hlášení. Jedna věc je znát mód jako hráč, druhá věc je znát mód jako admin. Chtěl bych vědět, jaké prohřešky jsou podle tebe hodné nahlášení a následného zabanování a jaké zase ne. Jestli vůbec víš jak točit dema a kam je ukládat pro pozdější použití a jestli umíš hledat informace o hráčích. Hraješ tu dlouho, takže předpokládám, že takové věci snad víš, jen já bych to chtěl vidět ve tvém podání. Prozatím je mi líto, ale musím být proti.

  3. #18
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Žádost o práva - JB

    Stretávam často ale nemal som česť ju stretnúť u CT a hláseni na forko daj nieake .
    zatiaľ proti

  4. #19
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva - JB

    Hlásenia sú pretrvávajúcim nedostatkom, s aktivitou je to taktiež poslabšie. Nateraz očakávať výrazné zlepšenie asi nemá zmysel. Skús nedostatky odstrániť a prípadne pokúsiť sa požiadať opäť (samozrejme v prípade záujmu) o pol roka.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •