Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

  1. #1

    Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Zdravím
    Chcel by som požiadať o práva na TTT. Na tomto portály hrajem už asi 9 rokov. V hre mením občas nicky ale na momentálne mam nick Grizzly^ ale inak môj originál nick je __DirecT__. V mojom ban liste je možno ban za kopirovanie nicku aj keď som ho dostál neprávom, no neriešil som to veľmi, bolo to asi 3-4 roky dozadu a viac banov som asi nedostál. No viac krát sa to opakovať nebude pretože som si zakúpil Originálnu verziu hry. Hrajem poctivo a slušne. Som dosť aktívny preto by som sa rád stal Adminom. A hlavne by som chcel zaručiť pokojnú hru každému hráčovi na TTT.

    Vlastním originálnu verziu hry: ANO
    Môj steam profil https://steamcommunity.com/id/xxkevin/

    Hrať minimálne 3 mesiace na portále : SPLŇUJEM

    Čistý Ban List : NESPLŇUJEM (zmienil som sa o tom vyššie, ban za kopirovanie nicku pred 3-4 rokmi)

    Hlásenie cheaterov,porušovanie pravidiel : SPLŇUJEM

    Informacie o mne : Volám sa Kevin, pochádzam z Východného Slovenska konkrétne z mesta Michalovce. Mám 18 rokov, študujem na Strednej Odbornej škole technickej v Michalovciach. Aj keď mám školu a hrám hokej stále mam každý deň čas na Counter strike 1.6.

    STEAM ID : STEAM_0:0:93752230

    Kotelna Profil : https://csko.cz/forum/member.php?150694-DirecT13

    Nickname v hre : Grizzly^

    Budem rád ak čoskoro odpoviete. :)
    Naposledy upraveno DirecT13; 17-02-20 v 01:51.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Kevin, počuvaj ma sem. S tim JB sis asi uletěl, páč žádat na dvě sekce naráz je trochu blbost. Budu to brat spis jako ttt zadost. Na jedny strane mince si celkem v klidu týpek a na druhy poloopice s lehkou mentalni disfunkci a se syndromem pousteni hudby do voicu.
    (At hodi kamenem kdo to nikdy neudelal..)
    Kazdopadne z tebe mam smišený pocity.
    Já ti sem pro ani proti nenapíšu a radši to nechám na kolegy "ostrostřelce", kteří už zničili nejeden "virtualni život" ve dvou větách. Peace
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Tak áno, pušťam hudbu, ale keď mi to niektorí píšu, keby mi niekto nadával že mu to vadí tak to vypinám...robim niektoré blbosti lebo som za každú srandu ále viem kde ta sranda konči...s tým JB viem že som to pokazil, chcel som to opraviť ale nazov sa nedá(aspoň som to nenašiel) ak sa sústredim na hranie tak som stále ticho a neriešim druhých (to snaď robí každý).

  4. #4

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Na TTT u mňa nemáš nič nahlásené.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Jak nahlasené myslíš?

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Citovat Původně založeno DirecT13 Zobrazit příspěvky
    Jak nahlasené myslíš?
    No hráš tu 9 rokov, čo je asi viac ako ja, keď tak rozmýšľam a nevieš na čo myslím :). K veci, sme na TTT viacmenej aktívny traja admini a mne si nenahlásil žiadneho cheatera (resp. porušovanie pravidiel) a ani som si žiadne hlásenia od teba nevšimol. Prvé mínus. Druhé mínus je to, že si nezbehlý tu na fóru a nevieš ako to tu ešte (ne)funguje. Viz. tvoja žiadosť na dva módy súčasne.
    Na TTT ti dávam zatiaľ proti, máme lepších zbehlejších adeptov. Do budúcna ale nestrácaj nádej ak budeš mať záujem. Toť môj názor.
    K JB sa nevyjadrím, tam sú aktívnejší admini ako ja a chcem aby ich názor zavážil viac ako môj v tomto prípade.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Ak je nejaký cheater (Čo je stále hafinka, ktorú neriešim) napišem adminom cez ! a viem že si admin ale na TTT som nevedel lebo som ťa tam stretol strašne málo. Hrám csko 9 rokov, ale TTT hrám dokopy tak možno 2-3 roky. Áno, máś pravdu že na forum veľmi neviem, lebo tu aź tak často nechodím, ja len hrám a neriešim. To s JB si nevšimaj. Ďakujem za tvoj názor, vážim si to. Aspoň sa poučim z chýb a napravím to.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Na JB jsem tě asi ani nikdy neviděl a na TTT sice aktivní jsi, ale jak jsi řekl jsi pro každou srandu, ze všeho máš srandu, hlášení si od tebe taky nepamatuji, nepůsobíš na mě jako zodpovědný člověk. Každopádně si tě budu víc všímat. Třeba se můj názor změní, ale zatím musím být PROTI.

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Na JB som menej ako na TTT ale práva na TTT skôr chcem toto JB si nevšímaj. Áno som za každú srandu ale ako som hovoril, viem kedy ta sranda konči, čiže podľa mńa som zodpovedný ale i tak, ďakujem za názor, rešpektujem ho. :)

  10. #10

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Hrával si furien?

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Žiadne hlasenie na forko viac žiadosti dela bordel na serveri aj keď som ho upozornil. Vieš točiť dema?

  12. #12

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Mal by to byť známy direct z furienu, čiže bielo to nevidím
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  13. #13

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    Ano, dosť dlho

  14. #14

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    veď to som ja, lenže na ttt sa mi viac oplatia práva ako na furiene kde tam chodia tak 8. ľudia a stále tí istí.

  15. #15

    Odpověď: Žiadosť o pŕava na JB a TTT

    som proti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •