Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Problém s Steam + Csko

  1. #1


    Problém s Steam + Csko

    Zdravím, potřebuji poradit, při hře když hraju csko a někdo mi napíše na steamu, najendou mi to začne ve hře sekat, hrozně divně se hýbe s myší a to samé mi to dělá když někdo napíše na teamspeaku. Jelikož steam můžu dát offine při hře a neruší mě to, teamspeak pokud na něm jsem a někdo napíše něco do chatu, tak se to začne taky sekat. Máte někdo nějakou radu čím to spravit? Mám windows 10 a od té doby to dělá, předtím na win 7 nikdy nic takového nebylo. Díky moc za rady.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*



    Odpověď: Problém s Steam + Csko

    Úplně stejnej problém jsem měl dřív na starším pc, jakmile mi někdo napsal hra začala lagovat to samé myš, tak jsem hrál bez toho no a teď už mám nějakou dobu noťas a všechno jede tak jak má bez lagů, tak třeba bude chyba v pc

  3. #3


    Odpověď: Problém s Steam + Csko

    Je mi divný, že to udělalo ze dne na den jak jsem přeinstaloval na win 10. Přijde mi divný, že by to bylo počítačem, když počítač nemám tak dlouho a utáhne v pohodě mnohem náročnější hry. Díky

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100


    Odpověď: Problém s Steam + Csko

    Ahoj,
    Mas pravdepodobne slabu graficku kartu, alebo celkovo slaby PC. Robilo to aj mne, po tom co mi odisla 1080 a docasne som ju nahradil starsou nejakou 128 mb grafikou. Po kupe novej GK to prestalo.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •