Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

  1. #1

    Exclamation PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

    Pri večernom hraní cska sa ma jeden hráč spýtal či sú na kotelne whčkári, pretože pár hráčov hralo fakt divne na to som mu odpovedal, že áno na kotelne je veľa cheaterov a ja sám mám na steam csku s ktorým nehrávam na kotelne multipack cheatov a vysvetlil som mu, že pokiaľ má dobré wh a vie ako s ním hrať tak mu to admin nemá ako zistiť. Na to samozrejme zareagoval náš milovaný pirát slovami, že si na serveri pri ňom už nezahrám a okolo 30 minút som dostával slay popri tom občasný kick kedy som sa mu snažil jasne vysvetliť, že práve z toho dôvodu hrávam na nonsteame a necheatujem a ak si myslí, že cheatujem nech mi dá ten permaban za cheaty a či ho baví zneužívať právomoc admina. Dnešné ráno som sa napojil na server de dust bez slov som hral asi 3 minúty než som dostal ďalší slay a kick. Tak som sa pekne napojil a spýtal sa či smeruje k odobratiu admina za zneužívanie právomoci načo som dostal permaban na deň z dôvodu obťažovania. Moja otázka znie : načo má admin funkciu mute ? a prečo sa stále na pozíciu admina tlačia mentálne nestabilné jedince ?

  2. #2

    Odpověď: PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

    Moja otázka znie : Proč nabádáš hráče a radíš jim jak hrát s WH?
    Pak to vypadá, že mentálně nestabilní jedinec seš ty :D

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

    Reklama na cheaty - perma ban. Propagace cheatů je podle mě to samé. Buď rád, že to skončilo takto. Pokud bych tam byl já, naprosto v klidu bych ti dal ban. A nechal bych ti ho tak dlouho, dokud by ses nezamyslel nad svým jednáním... už tu s tím svinstvem neotravuj.
    Edit: a to někteří dostávají bany za reklamu na cheaty, při tom ani neví, že ji sem spamují...a ty jsi to dělal vědomě...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 25-02-20 v 21:02.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

    Já bych to asi na serveru ani neřešil :D

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

    Máš k tomu nějaký demo? Důkaz? Za zneužívání pravomocí atd? A jinak je pravda, že podle mě pokud máš sám cheaty - i když s nimi nehráváš na kotelně (ale kdo ví) a třeba si zvyšuješ skill s tím někde jinde, tak mi to přijde spíš nestabilní chování u tebe a ještě to radíš dalším hráčům. Nedá se říct, že děláš přímou reklamu na cheaty, protože si nedodal žádný odkaz na ně - za což je ban a je to zakázané, ale pokud jim ještě radíš, tak se mi to zdá jako úplná demence z tvé strany a ještě se přiznáš, že je sám máš na NS. Veeelice poctivý hráč z tebe je. Každopádně si zde stěžuješ na admina a k tomu slova nestačí, tak si pořiď nějaký pořádný důkaz a nebo neuč lidi cheatovat. Mute tam není od toho, aby si ho dával admin, ale když tam admin není a jsou tam lidi co vyloženě přes mik řvou, že není nic slyšet.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažovanie

    Citovat Původně založeno DajMen Zobrazit příspěvky
    Já bych to asi na serveru ani neřešil :D
    Až ti na dustech kvůli takovýmu jednání zapne polovina serveru, tak už to řešit budeš :D

  7. #7

    Odpověď: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obť

    Admin konal správne.
    Spoiler Spoiler:


  8. #8

    Odpověď: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obť

    Riešil som to s pirátom už dávnejšie no nejak som do toho nechcel zasahovať, leží to tu už dlho. Pirát konal správne, všetko mi vysvetlil. Myslím, že aj keby dá ban tak je to na mieste.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obť

    Prečo to je ešte open? Týpek nabáda hráča k WH a prizná sa, že má multivitamín na steame a ešte sa sťažuje na to akým spôsobom to admin rieši

    Sklop uši, ospravedlň sa a máš pokoj.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obť

    Jakákoliv stížnost mířena na admina/spešla, tak nechávám Samcovi. Dřív jsem to po delší době zavírala, když se nic nedělo a Samco to vracel zpět, takže tyto záležitosti už nechávám na něm. Proto je to tu tak dlouho a je u toho napsáno "v řešení" což napsal Samco sám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Re: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obťažova

    Zdravím. Samco zřejmě čeká na vyjádření dalších adminů a hlavně asi samotného piráta. Myslím si, že je vhodné, aby se tu vyjádřil i on, protože se jedná o stížnost na něj. Může např. potvrdit, že opravdu hráče kickoval a slayoval (na to bychom pak nepotřebovali důkazy).

    Podíval jsem se do chatlogu a ze dne 22.2. jsem našel tohle:

    Spoiler Spoiler:


    A potom na druhý den ráno:

    Spoiler Spoiler:


    V chatlogu je tedy jen to, že hráč tvrdí, že tu je hodně cheaterů. Zřejmě tam byla i nějaká hlasová komunikace, to už ale nevíme. Pirát se však zmínil o tom, že by hráč mohl obcházet jiný ban a sám hráč tvrdí, že má i Steam účet. V banlistu jsem na IP ani ID nic nenašel. Podle chl hraje celý mesíc ze své IP adresy na stejném ns klientovi, akorát si mění jména. Obcházení tedy nemohu potvrdit (kdyby někdo něco našel, tak to sem postněte). To, že jsem v bl nic nenašel, souvisí i s tím, že jsem nenašel ani ban, který měl dát pirát hráči. Zřejmě byl smazán?

    Bohužel se již nemůžeme podívat na hltv. Už bylo smazáno. Z toho, co jsem tedy vyčetl v chl, jsem nenašel nějaký vážný důvod ke kickování a slapování. Ban jsem taky nenašel. Jestli proběhlo i k nějaké hlasové komunikaci nebo k použití slapu a kicku, nám může potvrdit jedině pirát. Určitě bych si tedy počkal ještě na jeho vyjádření.

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obť

    Zdravim Vas,
    Slusni hraci v klude na serveroch hraju. Inym pomoze slap, slay, kick, ban. K tomuto nemam viac co povedat.

    Gl&Hf


  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ v riešení] PiratJO viacnasobne neopravnene kickovanie / slay / ban za obť

    Čakalo sa ešte na doriešenie individuálnej súkromnej komunikácie. Okrem iného - nakoľko sťažujúci sa hráč nereaguje na dodatočné príspevky, sťažnosť uzatvárame a pokladáme za vyriešenú.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •