Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Zádost o admina.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    5

    Zádost o admina.

    Ahoj chtěl bych požádat o Admina na Basebuilder.

    Nick na serveru- Onion
    Steam ID- STEAM_0:1:459057028
    Hlášení hraču- tak nikoho sem nenahlasil nebo tam skoro nikdo nehraje a když hraje tak jsou v klidu.
    Věk- 16
    Něco o mě- Ahoj jmenuju se Roman je mi 16 let bydlím v Karlových Varech. Studuju školu v Sokolově učím se na kuchaře.Ve volném čase jdu ven s kamarádáma nebo do kina jezdím také na skejtu takže i na skejt rád chodím na diskotéky. Rád hraju hry jako je Counter Strike 1.6, CSGO, Left 4 Dead 2, Minecraft, Gta San Andreas, WTLSKO a takové podobné hry.Na kotelně hraju už delší dobu tak jsem si řekl že bych si požádal.
    Vlastnit originální hru Counter Strike 1.6- Ano vlastním hru Counter Strike 1.6
    Bany na Kotelně- Myslím si že nemam žádné protože jsem slušnej člověk a hráč kotelny.
    Skušenosti- Mam celkom dost skušeností byl jsem 1 rok Admin na Forgames pak několik měsícu na progamerz.

    Tak týmhle se chci rozloučit a doufam že vás moje žádost zaujala a doufam že budou jenom samé dobre komentáře loučí se sváma Onion

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zádost o admina.

    Ahoj, za uplynulý rok si prebehol cez viacero portálov. Na susednom GS si žiadal približne takto pred rokom. Už tam neadminuješ? Okrem toho si na jeseň žiadal ešte aj na nejakom bestgames.sk. Na iných portáloch si zase obdržal aj nejaké tie bany.

    Čo očakávaš od tejto žiadosti, resp. prečo máš záujem o práva zrovna na tomto portáli?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Zádost o admina.

    A na bestgames.sk jsem byl Admin jenom jak jsem podával tu přihlašku na Admina tak mi napsal na steamu a šel jsem rovnou na pohovor kterej jsem dal a pak to šlo taky dolu přestalo se tam hrát admini i celé vedené se na to vyprdlo proto mi tam nic nenapsali ale jinak byl jsem tam Admin. A ty bany jsem dostal nebo vím každej ma za sebou nakej ban ale už jsem se poučil chovat se normalně nenadávat a podobné věci. A práva jsem tu chtěl už dřív tak jsem to skusil ted :)
    Naposledy upraveno KeNnY22; 25-02-20 v 22:53.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Zádost o admina.

    Prosím o vyjádření :)

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Zádost o admina.

    Prosím o LOCK

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zádost o admina.

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •