Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 41

Téma: Nové mapy na serveru Classic

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Já osobně bych teda souhlasil se Seeyou na tom klasiku udělat to co má na mysli, protože je to dobrý nápad...
    A s tím megapubem to taky není špatný nápad, jelikož poslední dobou je rozjetý víc než old (to mě bolí), ale chce to refresh mírnej :)

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Re: Nové mapy na serveru Classic

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Téma je ke Classicu, nevím proč Masif požadoval spojení topicu k Oldschool a Mega, který už zde existuje.
    Ano téma je Classic, ale když Burak se toho aktivně ujal, že by mohl mapy nahodit, tak sem to nechtěla rozdělovat a jen udělat vsuvku. Pokud bude chtít, tak to rozdělí, teda jestli mu to bude vadit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Na classic se muzou dat klidne novejsi mapy, co se hrajou na profi scene (pokud jeste nejaka je).

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Ten rank by nebol tiež zlý nápad neviem prečo sa to odkladá... Máte servery ktoré sa nehrávajú sú tam ranky a hrajú tam štyria ľudia dokopy za deň zatiaľ čo classic je každý deň plný počet 21/21 ľudí niekedy čakám kým sa niekto odpojí aby som sa mohol napojiť. :)

  5. #20

    Re: Nové mapy na serveru Classic

    Rank je zbytečnost pro Classic, naopak je fajn si odpočinoud od lojzů, co se věčně někde plazí a čupí místo aby šli defuse/plant. Ne proto, že by to byli nováčci, co neví o co jde nebo ňoumové s takovým herním stylem, ale jen proto, že si hrajou na svůj rank. Win teamu nezájem. A navíc, jak krásně ten Classic funguje bez ranku takovou dobu.

    Ohledně map, a "profi scény". Jede se CS:GO jako "profi", proto sem na předchozí stránce uvedl tři turnajové mapy předělané pro 1.6 podle CS:GO, které jsou buď uplně nové nebo o něco více odlišné od standartní 1.6 verze. css_cbble (cobblestone), css_nuke, css_overpass. Zbytek je až moc podobný default 1.6 a nebo ne tak povedeně předělaný. Ono tři mapy pro začátek stačí.

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Re: Nové mapy na serveru Classic

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Rank je zbytečnost pro Classic, naopak je fajn si odpočinoud od lojzů, co se věčně někde plazí a čupí místo aby šli defuse/plant. Ne proto, že by to byli nováčci, co neví o co jde nebo ňoumové s takovým herním stylem, ale jen proto, že si hrajou na svůj rank. Win teamu nezájem. A navíc, jak krásně ten Classic funguje bez ranku takovou dobu.

    Ohledně map, a "profi scény". Jede se CS:GO jako "profi", proto sem na předchozí stránce uvedl tři turnajové mapy předělané pro 1.6 podle CS:GO, které jsou buď uplně nové nebo o něco více odlišné od standartní 1.6 verze. css_cbble (cobblestone), css_nuke, css_overpass. Zbytek je až moc podobný default 1.6 a nebo ne tak povedeně předělaný. Ono tři mapy pro začátek stačí.
    Podla mňa aj bez ranku hráči chodia sa skrývať alebo nechodia zneškodniť bombu lebo napr. majú dobré skóre tí ktorí sú v tabuľkách ako prvý takže ten rank by to nejako neovplyvnilo hrací štýl chcelo by to zmenu ten rank by bola dobrá voľba. Ináč s tebou súhlasím ohľadom máp.

  7. #22
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Prozatím jsem tam hodil mapu css_overpass (server Classic), protože ta neexistuje v 1.6 podobě. Pokud bude fungovat, můžu přidat úplně všechny od toho tvůrce. Mapy na pub přidám/upravím pozdíš.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Souhlasím mapy chtějí osvěžit :)

  9. #24

    Re: Nové mapy na serveru Classic

    Burak1: Na ostatní servery klidně (Old/Mega), Classic ponechej jen CW mapy. Bohatě budou stačit ty tři, stejně na dvou z nich budou lidi bloudit. :-D

  10. #25
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    seeya dobrý no... ale burak jedem dál old aa megapub ok?

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Umístění
    Otrokovice, Zlínský kraj, ČR
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Re: Nové mapy na serveru Classic

    Ahojte. Celý tento nápad byl směřován pouze na Classic. To je první věc. Druhá věc je ,že bych dával na classic mapy,které musí splňovat tyto podmínky: -Bomb/defuse mod
    -Nesmí být vyloženě ct nebo t mapa
    -mapa musí být od Valve..

    Takže bych na classic dal mapy které byly k dispozici v csku vždy na singleplayer třeba. Např.: Vertigo,Prodigy,Aztec,ale klidně i Airstrip!

    //AIRSTRIP\\
    VždyŤ Airstrip by se na classicu dal hrát výýborně a je na úrovni kvality jak tuscan.. Je to bomb plant mapa,není to vyloženě na nějakou stranu mapa (možná pro ct,ale to všechny mapy v podstatě) A uličky a spoty vypadají dobře.. Jediné důvody proč se tato mapa nehraje je,že je stará hodně. No a co?? Dust2 je taky stará mapa kdo ví jak a hraje se nejvíce...Takhle. Vůůbec teď nehleďte na to kdo si co myslí,že je tato mapa jak stará apod. Najděte si ji na internetu nebo si ji projděte v csku a sami osobě si udělejte názor na kořen a na uličky či spoty mapy. Já si osobně myslím že Airstrip je i lepší,než Tuscan a Cobblestone,když se budu dívat pouze na hratelnost mapy..

    //PRODIGY\\
    Další suprová mapa. Já si myslím,že again,co se týče hratelnosti mapy,která je nejdůležitější,je Prodigy na tom dobře. Jasně mapa může zmáct ty,co ji neznají. Ale věřím,že kdyby se ji dala šance tak si ji hráči zmapují a bude se hrát výtečně.

    //PIRANESI\\
    Co se týče Piranesi,tak si myslím,že by měla nejmenší nárok se dostat na classic a má asi nejmenší šance,ale myslím si taktéž,že by se měla vyzkoušet.

    //OVERPASS\\
    Zde není co řešit v podstatě. Tuto mapu většina zná z CS:GO a myslím si,že když se hraje dobře na CS:GO,tak by se měla hrát dobře i zde.

    //VERTIGO\\
    Vertigo je velmi zajímavá mapa. I přesto,že je podobně jako cobble hodně otevřená (takže se na ni budou hrávat long distance fighty) si myslím,že má velmi mnoho záludných a dobrých poziček a uliček. Mapa na CS:GO a na 1.6 je o něco jiná. Teď je otázka,který "kořen" mapy je lepší.. Každopádně si myslím,že by se hrála dobře.

    Pojďme si shrnout čistě můj názor. Teď napíšu mapy,které si myslím,že by se měly aspoň na měsíc zkusit dát na classic,protože mapy které jsou tam jsou dobré.. to ano.. ale jednoduše ohrané. Je to jako kdyby ste si pouštěli tu nejlepší písničku ever furt dokola,měli ji furt rádi,ale bolela vás z ní už hlava. Čím víc je mapa nahoře,tím má podle mě větší šanci zaujmout.

    OVERPASS
    AIRSTRIP
    VERTIGO
    PRODIGY
    PIRANESI

    A teď napíšu na stejný princip pořadí,čím výš,tím by měla mít větší šanci se ukázat:

    AIRSTRIP
    VERTIGO
    PRODIGY
    OVERPASS
    PIRANESI

    Ano jistě. V podstatě všechny mapy,které tu jsou napsané jsou "oldschool" mapy až na overpass.. Vždyť lidé ale považují všechny mapy,které se hrají o dost míň,přitom jsou třeba i lepší,jako oldschool mapu.. Ale prosím,pokud chceme si změnu a nějak oživit ten koloběh na classicu,musíme se dívat na ty mapy z hlediska hratelnosti a to jak se dobře hrají. Nikoliv jak jsou staré či se vám nelíbí pixely jak vypadají.. Ano. Někdo může říct: Ale na co je pak server oldschool? Však ten by pak byl zbytěčný ne?
    Hehe. Ne nebyl. Mapy jako: Estate,Hell,Greece,Summer,Assault,Italy a já nevím co všechno by se tam samozřejmě nechaly. :) Já jen vzal mapy,které podle mě mají největší šanci se dostat na Classic. Co se týče css map,nemám s tím problem,ale nemělo by se to přehnat.. Počkat.. Přehnat? Jak? No jednoduše. :D Že by nakonec tam bylo css_lake,css_nuke,css_dust2,css_assault,css_infern o a nakonec by se z toho stal Css server.. Proto jsem navrhoval Newschool server kde by to bylo přímo vyhrazené na tyto mapy. Ale pokud by se nezakládal,tak bych na Classic nechal css_cache,css_overpass a maybe,pokud se to chytí,a možná css_cbble.. Jinak bych tam pak žádné css mapy nedával..

    Shrnutí? Na Classic bych přidal alespoň na 30 dní Vertigo,Airstrip určitě,Prodigy,Overpass,moožná Piranesi a kdyby to komunita chtěla také,tak css_cbble... Po měsíci by se udělala velká anketa a nebo by se prostě vše zprůměrovalo a podle toho by se rozhodlo,jestli všechny mapy zůstanou,jestli nějaké budou zamítnuty (Piranesi,Prodigy ... Pouze příklady,neodsuzuji vbc tyto mapy) a schváleny (airstrip,overpass) například,a nebo že všechny budou zamítnuty,což by jsme se dostali tam kde jsme byli...

    Prosím berte toto vše jako celý můj názor na to a popřemýšlejte nad tím. Všechny zmiňované mapyy si v klidu u kakaa či co máte rádi projděte :D a udělejte si čistě SVŮJ názor na to,jestli dát mapě palec nahoru,nebo dolů. Co se týče serveru MEGAPUB tak to beru jako odlitek Classicu. Přeci jenom na classic chodí o hodně víc lidí,a bylo by to tak lepší. :) S pozdravem PeťaS...

    Budou bloudit,dokud si ji nezmapují a nebudou líní si ji sami projít a zapamatovat ;)

    Kotle,jak jsem říkal,při nejmenším i když to není cw mapa,měla by se dát šance mapě Airstrip,Overpass a maybe Prodigy.
    Naposledy upraveno Samco; 27-02-20 v 22:46. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  12. #27
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Na classic nedávno přidána mapa css_overpass. Nyní jsem přidal ještě css_cbble.

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Děkujeme :)

  14. #29
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Smazal jsem mapu de_cbble, na serveru je teď novější verze. Uvidíme, jak to půjde, když tak ji vrátím zpět.

  15. #30
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: Nové mapy na serveru Classic

    Můžu se zeptat , na classic nechodím často tak možná jsem jí jen minul, neviděl jsem mapu cs_italy aby se hrála. Je to z nějakého určitého důvodu? Co si pamatuji totiž tak další oblíbená mapa.. Nebo je na jiným serveru jen?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •