Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Jirik --> Revan

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    5

    Jirik --> Revan

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276070)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Jirik >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Jirik
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:203444049
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:203444049
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa (1): 89.102.228.107
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.228.107
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Revan >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Furien
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Dobry den,

    dnes jsem dostal ban za "Aimbot" takze bych chtel pozadat o demo a pro preskoumani csko hraju uz dost dlouhou dobu tak bych chtel videt jak podle admina mam "aimbot"

    Dekuji Jirik

    PS: můj steam kdyby jstě někdo něco potřeboval -> https://steamcommunity.com/id/JirikPleb/
    Naposledy upraveno th3.prO; 24-02-20 v 22:18.

  2. #2
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Ahoj,

    Demo 1 - http://csko.cz/dema?UPD=6FrIcNbc
    Demo 2 - http://csko.cz/dema?UPD=VBEifz9g
    Demo 3 - http://csko.cz/dema?UPD=VxFbRIlQ

    Pre adminov - https://csko.cz/forum/showthread.php...irik-AB-KB-ABH

    Teraz si počkaj na vyjadrenia ostatných adminov, ktorý napíšu či sú demá clear alebo nie.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Koukám že vše ostatní se asi řeší kromě mého banu :/

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Dem máme více, chvilku zabere, než zanalyzují další admini. Prosíme o strpení.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Pokud vím tak tu jsou tři dema, a pak nějaká diskuze mezi adminama přijde mi to docela podezřelé jak kdyby jste se domlouvali že prostě nechcete abych tam hrál protože mě pár hráčů co to neumí hrát (učí se, nějací nováčci asi) si na mě stěžují a radši dáte ban jednomu aby hráči aby jste měli tři další... No co budu muset počkat jediné co bych chtěl aspoň vědět je aby admin který se na demo podívá tak aby napsal do tohoto tématu.

    Děkuji Jiřik

    Ps ještě bych dodal něco co jsem řešit nechtěl ale tak aspoň budete mít obrázek..

    Demo + 2x screen: http://leteckaposta.cz/652899988
    Steam admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198098763201/
    SteamID admina: # 6 "我會給你" 982 STEAM_0:1:69248736 9 38:42 25 0
    Popis situace: Admin Del!k co jsem později zjistil od jiného admina že se tak vůbec jmenuje když jsem poslal steam mi dal kick za to že měl nervy a prostě může protože je admin a potom jsem mu napsal že mám demo a on že nemám cituji: "pri kicku sa demo zrusi nemas nic" viz screen.. ale z toho chování bych soudil že to nebylo poprvé co se takto zachoval...
    Časování: 31:55 začátek kola; cca 31:24 píše pojd slash protože jsem dostal lasta tak jsem šel slash a zabil ho, poté jsem umřel a další kolo jsem koupil sk že jsem měl nervy že kempí a zabil ho znovu a dostal jsem kick poté jsem se připojil a dostal kick znovu poté jsem ho už neviděl na serveru.. a ty ct co tam kempí někdy 32:20 jsem slyšel jak jdou pryč tak jsem myslel že jdou druhou stranou ale jak se pak ukázalo z dema tak šly do tunelu a vyšli tam u toho podchodu nevím jak se to přesně jmenuje tak tam nějakou chvilku byly ale nedokážu přesně určit jak dlouho ale to je jedno..
    ¨
    .... jinak se můžete pustit další demo mého hraní ....
    Naposledy upraveno th3.prO; 25-02-20 v 20:38.

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Ahoj koukal jsem to zatím dost narychlo neměl jsem moc čas, ale zajímal by mě tvůj názor na to 3 demo a čas 40:24

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Odpověď na otázku od DejMena
    Původní otázka: "Ahoj koukal jsem to zatím dost narychlo neměl jsem moc čas, ale zajímal by mě tvůj názor na to 3 demo a čas 40:24"

    Byla to rychlá situace a pokud si dobře pamatuji tak moje myšlenkové pohyby byly jednoduché vzhledem k tomu že jsme tam byly tři ct a šli po nás tak jsem tam zabil jednoho z tunelu potom běžel druhý který nakonec běžel dál a pak tam byl třetí který se tam točil nějak dokola a nemohl jsem ho trefit a věděl jsem že po něm jdou dvě ct a já ho nezajímám a zahlídnul jsem druhého furiena který šel do zad tak jsem začal střílet do něho dokonce jsem ho hned zabil tak jsem zase šel po tom druhém. Tohle je asi jediný moment který někoho mohl zaujmout že jsem dal flick ostatní frags z dem k tomu netřeba popisovat myšlenky jsou to frags ke kterým nemám co říci Možná bych našel více dem mého hraní kdyby se někdo nudil a měl zájem..

    Díky že jsi si udělal čas.
    Naposledy upraveno th3.prO; 25-02-20 v 22:33.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Jirik --> Revan

    AB


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Řeší se to vůbec? Už je to přeš týden... Že odpověd AB bez nějakého časování :D tipuji že každý lepší hráč si tu asi nezahraje nj kdyby tu přišel někdo s kým hrávám faceit tak by asi taky dostal insta ban za to že je faceitlvl10 ale tak lepší když to utichne a jeden hráč nic neznamená :D

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Citovat Původně založeno th3.prO Zobrazit příspěvky
    Řeší se to vůbec? Už je to přeš týden... Že odpověd AB bez nějakého časování :D tipuji že každý lepší hráč si tu asi nezahraje nj kdyby tu přišel někdo s kým hrávám faceit tak by asi taky dostal insta ban za to že je faceitlvl10 ale tak lepší když to utichne a jeden hráč nic neznamená :D
    Na furiene hrávali iné legendy, ktoré dávali 130:0 skóre a ban nedostali. Ja keď hrám poriadne tak s deaglom dám 7 nábojov 7 hs a ban nemám. Divné však? Ale ak si pýtaš čas, tak mi vysvetli tento. Demo zapatecjirik1 a čas 35:34.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Na furiene hrávali iné legendy, ktoré dávali 130:0 skóre a ban nedostali. Ja keď hrám poriadne tak s deaglom dám 7 nábojov 7 hs a ban nemám. Divné však? Ale ak si pýtaš čas, tak mi vysvetli tento. Demo zapatecjirik1 a čas 35:34.
    Nechápu co chceš vysvětlovat střelba z deaglu při snaze dat nějakou hs a asi snaha střelit par krát střelit tak aby když vyběhne tak třeba dostal hs toto jestli toto je podle tebe cheat tak odpadám :DD a asi to nemá cenu řešit když se vyjádřil jen jeden který napsal jen tak ab a ty a ostatní očividně na to kašlou zbytečně jsem si koupil vip na 3 měsíce dopředu -_-

  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Citovat Původně založeno th3.prO Zobrazit příspěvky
    Nechápu co chceš vysvětlovat střelba z deaglu při snaze dat nějakou hs a asi snaha střelit par krát střelit tak aby když vyběhne tak třeba dostal hs toto jestli toto je podle tebe cheat tak odpadám :DD a asi to nemá cenu řešit když se vyjádřil jen jeden který napsal jen tak ab a ty a ostatní očividně na to kašlou zbytečně jsem si koupil vip na 3 měsíce dopředu -_-
    Ja už nič. Mne to stačí na 100% potvrdenie Aimbotu. Ale mohli by sa sem vyjadriť aj ďalší nech to tu neleží rok.

  13. #13
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Za mě aimbot.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Také potrvzuji
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Jirik --> Revan

    Cheating ti byl potvrzen, UB dostaneš po roce od udělení banu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •