Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: ou jeez luiiiz --> Tom

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    15

    ou jeez luiiiz --> Tom

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276156)
    [AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 51 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'neustale obtezovani, navazeni se do me osoby'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ou jeez luiiiz >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ou jeez luiiiz
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:455819044
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:455819044
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.250.249
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.250.249
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Tom >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Awp (awp_infernal2004)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam


    Poznamka:


    Ahojte,

    nebol som vulgarny, nikomu som nenadaval, ale admin Tom predsa len nasiel dovod preco mi dat ban. Prosim vas nevytahujte na mna moje predosle prehresky. To, ze Toma neuznavam ako plnohodnotneho admina este neznamena, ze ma pravo mi davat bany ako si zmysli. Nic banovatelne som na jeho adresu nenapisal...

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Čekal jsem, kdy přijdeš. Nevím, proč by se neměly tahat předešlé prohřešky. Můžeš mě neuznávat, to je tvoje právo, ale psát mi o školnících a pořád dokola točit o tom, jak mohu mít práva nebudu pořád poslouchat. O to, že mám práva rozhodl majitel tohoto portálu. Pokud tedy něco máš, napiš jemu a ne mě.
    Na serveru jsem tě napomenul, dal ti mute a pak přišel ban, když jsi napsal, že tě šikanuju. To už je snad vrchol. A napomínali tě i hráči na serveru, že se do mě nemáš navážet. Unban ti nedám.

    E: ještě tvůj dnešní chatlog
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Pisem ti o skolnicich lebo si mi sam kedysi prezradil, ze si skolnik. Hanbis sa za svoju profesiu? To ze zverejnis moj chatlog bez odpovedi ostatnych je vrcholne tendencne.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Citovat Původně založeno fixer Zobrazit příspěvky
    Pisem ti o skolnicich lebo si mi sam kedysi prezradil, ze si skolnik. Hanbis sa za svoju profesiu? To ze zverejnis moj chatlog bez odpovedi ostatnych je vrcholne tendencne.
    Nejsem školník, to jsem nikdy nenapsal. Špatně si pamatuješ. Dobrou noc.

    Pokud si chce někdo vyhledat, dávám odkaz na celý dnešní chatlog AWP.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Ale ano pisal. Pisal si mi, ze si skolnik a ze ti chyba prst. Kazdopadne o to tu nejde. To, ze zverejnis iba moj chatlog bez kontextu je nespravne. Nemal by som problem s banom na 30min/hod, ale tri dni mi za toto pridu moc. Jedna sa o nebezpecny precedens.
    Naposledy upraveno fixer; 27-02-20 v 23:24.

  6. #6

    Re: ou jeez luiiiz --> Tom

    Výtažek z pravidel:



    Pro tento případ se hodí hlavně druhá věta. Pokud jsi byl adminem upozorněn, pak dostal mute a po něm pokračoval, nemůže být řeč o neadekvátnosti délky banu.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Mute v pohode prezijem no problem. Skoncila mapa a Tom sa dal naschval do spectator modu, lebo ma chcel silou mocou zabanovat. Cakal, ze zo mna vylezie nejaka nehoraznost, kedy by mi mohol dat permanent. Nepostastilo sa, tak mi dal ban za to, ked som mu napisal, ze nemal nikdy dostat prava. OT: Grakon aky je dovod, ze davas na znamost parametre svojho internetoveho pripojenia?
    Naposledy upraveno fixer; 27-02-20 v 23:45.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Ban je v pořádku. Nauč se respektovat ostatní lidi, neotravuj jim hru a den a nebudeš mít ban. Pokud si myslíš, že toto je standardní chování, tak není. Pokud potřebuješ k tomu. aby sis dokázal, že už jsi velký kluk, někoho otravovat, tak to dělej jinde. Tam kde ti to bude někdo tolerovat.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 28-02-20 v 00:11.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Re: ou jeez luiiiz --> Tom

    Plejerplejer i hear you. Problem je, ze sa tu pouziva dvojaky meter. Hravam tu roky rokuce, tolko zmrdov, co mi nadavalo do rodiny za to, ze som ich nicil sa neda ani spocitat. Mohol som sa stazovat milionkrat, ale neurobil som to, lebo som bol nad vecou. Pri tychto incidentoch bol velakrat pritomny aj admin Tom, ktory urazky na moju rodinu riesil maximalne kickom. Toto je dovod, preco som si vypestoval negativny postoj k danemu adminovi.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Negativní postoj můžeš mít ke komukoli, ale není žádoucí jej nevhodně ventilovat. Požadovat přezkum řešení admina můžeš na fóru, to je adekvátní řešení tvého problému, toho jsi ale nevyužil. Tak alespoň budeš vědět pro příště.
    Délka banu je přiměřená vzhledem k tomu, že se postupně zvyšují - takových precedensů ti můžu ukázat stovky, to není nic nového. U tebe zde máme několik banů v poslední době, všechny za nevhodné chování (60 minut, 180 minut, 1 týden).
    Pokud se ti nelíbí členství některého hráče v admin teamu, můžeš situaci řešit slušně na fóru nebo se do hry nepřipojovat, k tomu tě nikdo nenutí. Admin anakin_pok je jeden z nejtolerantnějších adminů a za ta léta bez jediné stížnosti, nevidím jediný oprávněný důvod, proč dále řešit tvoji žádost, proto ji uzavírám.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: ou jeez luiiiz --> Tom

    Za ten chatlog a viděla jsem oba dva - jak se vyjadřuješ a otravuješ je ban v pořádku. Admina znám osobně a není to, že teď díky tomu stojím na jeho straně, stála bych na každé straně admina, co by měl podobný problém, ale jen chci tím říct, že opravdu není školník a co sis o něm vymyslel. A pokud na to nemáš důkaz, že to někdy psal, tak to ani nevytahuj a v chatlogu jsem viděla, že si to pořád do něj hustil. Jestli ty si školník, cos tam psal, tak si nějaké sdružení najdi na googlu a neotravuj s tím lidi ve hře, kde si chtějí zahrát normální csko.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •