Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: VIP - Rezervace nicku

  1. #1

    VIP - Rezervace nicku

    Zdravíčko,

    mám problém s připojením na servery pod nickem Madrfakr. na který mám přes VIP rezervaci. Zkoušel jsem VIP obnovit i měsíc dokoupit ale problém přetrvává, při změně nicku VIP běží. Dohledal jsem, že je nejspíše nutné danou rezervaci zrušit. Nevím kdo všechno má pravomoc sahat na VIP ale Kotlovi jsem již napsal. Takže jestli se najde dobrá duše, která má také pravomoc a nebo nějakou radu budu velmi rád, přeci jenom víkend je tady a kde jinde ho strávit než u cska. :)

    Nick: Madrfakr.
    IP: 86.49.226.161
    STEAM_0:0:14854580
    Kicked :"Tento nick je rezervovany !!!"

    Dík.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Jestli máš ještě vip, a máš stejný steam id -> tak zkus /vip a rezervovat jiný a ptm ho zkus dát znova. :D

  3. #3

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Jestli máš ještě vip, a máš stejný steam id -> tak zkus /vip a rezervovat jiný a ptm ho zkus dát znova. :D
    No já když dokupoval to VIPko, tak jsem šel pod jiným nickem a ten to rezerovalo, takže teď mám v podstatě rezervovaný dva nicky, protože ta první rezervace zůstala :D

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Ah :D tak to asi budeš muset čekat na kotla no :D

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Teď nevím o co přesně žádáš, ale VIP se dává vždy na SID nebo NS a rezervace na nick. Takže, pokud máš svoje SID, kde je VIP a máš na něm rezervaci nicku Madrfakr. - tak by sis tam musel dát jiný nick a ten rezervovat, aby se ti předešlá rezervace zrušila. Vždy na jedno a to samé sid jde pouze jedna rezervace, musel bys mít 2 steam účty, abys měl 2 rezervace. Jinak pokud chceš kompletně zrušit rezervaci, tak přes VIP je tu pouze kotel, nikd jiný na to nemá pravomoc.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Včera jsem se po dvou dnech připojil a hned mě to kicknulo, že používám rezervovaný nick (Madrfakr.). Šel jsem tedy na servery pod jiným nickem a VIP jsem obnovil. Dal jsem rezervaci na jiný nick za předpokladu, že ta první hlavní zmizí, což se nestalo a tudíž mám teď rezervovaný dva nicky ale použít můžu jen jeden. Žádná změna SID, IP atd. Je to srozumitelné? :D

    EDIT: Žádám tedy o smazání všech rezervací..

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Tak to je divný, protože když já mám rezervaci na svůj nick a dojdu tam pod ním a dám si jiný a hned dám rezervovat, tak mi to vymaže předešlou rezervaci, kterou mám na *Britny - takhle mi to vždy fungovalo. No ale pokud s tím máš problém, tak opravdu ti pomůže pouze kotel. Kde mu napíšeš Pmku na jakém SID a jaký nick chceš zrušit. Jestli chodíš na Discord, tak je lepší se o tom domluvit tam, protože tam je častěji. Zde si téma třeba ještě ani nepřečetl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Já si druhou rezervaci teď můžu také libovolně měnit ale se starým nickem mě to na server nepustí. Jako první jsem psal PM Kotlovi ale zkusil jsem to i zde kdyby se našla nějaká pomoc. Na discord nechodím, takže si budu muset počkat.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Madr Discord je cesta dál fakt

  10. #10

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Citovat Původně založeno Masif Zobrazit příspěvky
    Madr Discord je cesta dál fakt
    Cesta dál? Kam dál? :D Nepoužívám, nepotřebuju

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Včera jsem se po dvou dnech připojil a hned mě to kicknulo, že používám rezervovaný nick (Madrfakr.). Šel jsem tedy na servery pod jiným nickem a VIP jsem obnovil. Dal jsem rezervaci na jiný nick za předpokladu, že ta první hlavní zmizí, což se nestalo a tudíž mám teď rezervovaný dva nicky ale použít můžu jen jeden. Žádná změna SID, IP atd. Je to srozumitelné? :D

    EDIT: Žádám tedy o smazání všech rezervací..
    To isté sa mi stalo asi tak 3 roky dozadu. Do dnes sa to nepodarilo vyriešiť :D
    Môžeš skúsiť napísať kotlovi, ale ak to máš tak ako ja, tak to ani nepôjde, pretože to kotlovi bude ukazovať, že Nick nieje rezervovaný..

  12. #12

    Odpověď: VIP - Rezervace nicku

    Fixnuto. Kotel dal pryč rezervaci a jede to. Prosím LOCK.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •