Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Stížnost na spešla - Nigga

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Za 1. Nejsem Pepa díky taky ti neříkám lojzo a jestli více za to dostal bany tak to nevím nekotroluju každý den kdo za co dostal Ban jen říkám svůj názor stejně jako ty
    Jáj.. soráč, já si to spletl, on tady kdysi hrál hráč s podobným nickem. :D

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Hod sem odkaz na ten ban. Já jsem v jeho banlistu nic o přejíždění nenašla a to sem zatím projela přes IP 88.100.54.234 28 banů.
    Já nevím, třeba za to přejíždění ban nedostal, ale může to tam být pod jiným důvodem. Ale myslím si, že za to aspoň jeden ban dostal.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Sorry, že sa vám seriem do JB in advance.

    1. sťažnosť je na úrovni viz. názov
    2. nigga neporušil pravidlo takže ban je nemožná varianta
    3. nigga sa mohol v rámci slušnosti ospravedlniť keď ti dojebal hru očividne
    4. zbytok sú sračky, hovadiny nepodstatné veci
    5. dajte to do pravidiel ako 3h ban
    6. keď vám došli argumenty tak vyhadzujete zatiaľ nepodložené blbosti zbytočne

    Viac sa k tomu ani netreba vyjadrovať.

  3. #18

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    K bodu číslo 2. - Revane, máš pravdu, Just do it Nigga neporušil žádné pravidlo, proto nemůže nastat trest v podobě banu či odebrání práv.
    K bodu číslo 3. - V rámci slušnosti omluvit? Nemá se za co omlouvat.
    K bodu číslo 4. - Souhlasím.
    K bodu číslo 5. - Doslova se mi nevyplatí banovat Tčko za to, že přejel druhé Tčko autíčkem. To ho raději zabiju a poučím. Ovšem tahle změna by se měla odhlasovat v AF.
    K bodu číslo 6. - Kterou stranu myslíš?

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Uznávám, že ten název stížnosti jsem přehnal, za to se omlouvám. To že nigga neporušil žádný pravidlo asi nebude úplně pravda, protože přejíždění autem se dá brát jako kazení hry ostatním hráčům, což v pravidlech snad je, ne? A ZNOVU tady opakuji, kdyby to udělal jednou za čas, tak neřeknu ani slovo nebo kdyby přejel jednoho, dva vězně, tak to není až tak hrozný, ale on si prostě počká až si simon všechny vězně seřadí do jedný lajny a pak je přejede. To je prostě chujovina.

  5. #20

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Uznávám, že ten název stížnosti jsem přehnal, za to se omlouvám. To že nigga neporušil žádný pravidlo asi nebude úplně pravda, protože přejíždění autem se dá brát jako kazení hry ostatním hráčům, což v pravidlech snad je, ne? A ZNOVU tady opakuji, kdyby to udělal jednou za čas, tak neřeknu ani slovo nebo kdyby přejel jednoho, dva vězně, tak to není až tak hrozný, ale on si prostě počká až si simon všechny vězně seřadí do jedný lajny a pak je přejede. To je prostě chujovina.
    Přejíždění mezi T zkrátka není zakázáno, zbytek toho postu je jen "fňuk on mě přejel". Proti pravidlům se neprovinil, hotovo, tečka. Může se spekulovat jak moc morální nebo nemorální to je, ale je to tak.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 07-03-20 v 16:50.

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: [ v riešení ] Stížnost na spešla - Nigga

    (četl sem dohromady tak dvě věty) říká se tomu trYk a moc rád ho sám praktikuju. Je to prdel a když si to simon neni schopnej ohlidat, tak coby ne. Je to vlastně jediná věc co se dá dělat za VD, když už si všechno dělal 50000x
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ v riešení ] Stížnost na spešla - Nigga

    Téma je na dlhšiu diskusiu, ale voči spešlovi nemožno vyvodiť nateraz nejaké dôsledky, pretože mohol zlyhať len z morálneho hľadiska (stotožňujeme sa s tým určite mnohí, ale takisto aj mnohí nie). Pravidlá však neporušil.

    Tento bod je v riešení, o prípadných zmenách v pravidlách budeme informovať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •