Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Stížnost na spešla - Nigga

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Exclamation Stížnost na spešla - Nigga

    Nebudu se tu moc rozepisovat, páč by to skončilo banem pro mě za vulgárnost, ale už mě to vážně unavuje.. Pokaždý, co má nigga Vd nebo možnost přístupu k autu, tak naschvál jak přijebanec přejede vězně. Chápu, že je to 20 let stará hra, kterou už moc lidí nehraje, a tak se jí někteří snaží nějak ozvláštnit, ale tímto způsobem to může dělat jen mentálně zaostalej člověk, kterej by ty práva mít neměl nebo já prostě nevím, o co mu jde.

    http://leteckaposta.cz/763483422


    Edit by Samčo: Upravený názov témy.
    Naposledy upraveno Samco; 09-03-20 v 21:24.

  2. #2

    Re: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Přejíždění vězňů je povolené.

  3. #3

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Zdravím, tyto slovíčka si nech prosím na doma, zde na to není nikdo zvědavý, poslední dobou už si začínám všímat, že na mě celkem útočíš, jak na serveru tak zde na forku, zatím jsem to neřešil, a byl bych velmi nerad, kdyby se to dostalo do také fáze, že bych to řešit musel.

    Nicméně k demu, jak jsem již psal několikrát, přejíždění T za T je povoleno a ještě k tomu je to zábava, a dokonce se někdy stane, že umožním tzv. Slabším hráčům se dostat až k Poslednímu přání, neboť přejedu ty "více zdatné" a Slabší hráči to pak mají jednodušší.

    Více ti k tomu nemám co dodat, stačí mít oči otevřené a trošku vnímat a věřím, že se tomu přejetí vyhneš ! :)

    E: Jít příkladem ? To samozřejmě jdu, neboť to není porušování pravidel, ba naopak, je to jeden z dalších způsobů, jak se dostat k Poslednímu přání.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 06-03-20 v 20:27.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Přejíždění vězňů je povolené.
    To jsem přesně čekal, že někdo napíše. To co není natvrdo napsaný v pravidlech, tak se může dělat. Ovšem admin/spešl by měl jít příkladem, ne? Navíc se tohle dá dobře přirovnat k irl, v realu taky přece nebudeš házet věci z okna na kolemjdoucí lidi jen proto, že to v zákoně není napsaný. (Určitě tam něco jako ubližování napsaný je, ale není to přesně definovaný)

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tyto slovíčka si nech prosím na doma, zde na to není nikdo zvědavý, poslední dobou už si začínám všímat, že na mě celkem útočíš, jak na serveru tak zde na forku, zatím jsem to neřešil, a byl bych velmi nerad, kdyby se to dostalo do také fáze, že bych to řešit musel.

    Nicméně k demu, jak jsem již psal několikrát, přejíždění T za T je povoleno a ještě k tomu je to zábava, a dokonce se někdy stane, že umožním tzv. Slabším hráčům se dostat až k Poslednímu přání, neboť přejedu ty "více zdatné" a Slabší hráči to pak mají jednodušší.

    Více ti k tomu nemám co dodat, stačí mít oči otevřené a trošku vnímat a věřím, že se tomu přejetí vyhneš ! :)
    Jo tak já na tebe útočím jo? :D To ale není moje chyba, že si to myslíš. A jinak jo, je to hrozná legrace, když tě někdo přejede potom, co sis třeba koupil sekáček a musíš pak zas 3 kola čekat, než si na něj znovu vyděláš. A když už mě teda přejedeš, tak to je moje vina, protože jsem nebyl 24/7 ve střehu a neuhnul se ti, čímž bych taky mohl porušit simonovy příkazy a ten by mě mohl zabít.. Jojo.. to je supr.

    E: Ještě jsem si vzpomněl, že kdo mi to nedávno mluvil do simonování a tak jako nenápadně provokoval, že jsem špatnej simon, co? :D Ale jako v pohodě, když ti příjde, že na tebe útočím, tak se tě pokusím ignorovat, abys byl spokojen.
    Naposledy upraveno Vachyas; 06-03-20 v 20:09.

  6. #6

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Zde bude možná ten problém, je třeba si uvědomit kde je skutečný život a kde je hra, zajdi občas ven a neseď jenom za tím počítačem, je mi jasný že si snažíš vybudovat kariéru na Youtube, ale zkus to trochu omezit.
    A rozhodně si nevzpomínám, že bych ti jenom tak pro nic za nic skákal do simonování.
    Neříkám, že je to tvá chyba, ohlídat si to mají především CTčka, ale myslím, že pokud by jsi udělal jeden nebo dva krůčky na stranu, tak bych tě minul.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Spešla jsem dočasně smazal
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8

    Re: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Spešl opět nahozen.

  9. #9

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Spešla jsem dočasně smazal
    Jak jako že jsi dočasně Niggovi spešla odebral? Můžeš nám zde vysvětlit, co tě k tomu vedlo? Bylo na to na příkaz náboráře?

    Nigga neudělal nic špatného. Pravidlech není zakázané přejíždět ostatní Tčka. Tohle si má ošéfovat Simon a jeho CTčka...

  10. #10

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Můžeš mi vysvětlit, proč mu furt mazes toho spesla? Buďto si prosad změnu pravidel, nebo se nechovej jako idiot.

    E: je potřeba si uvědomit, ze ses furt admin, to ze mas fialovou barvu neznamena, ze ses nejakej alfa a můžeš si tu dělat co chceš ne?
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 06-03-20 v 20:52.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Před nějakou dobou se admini domluvili, že se toto banovat nebude tak proč najednou se ti to nelíbí ? Je to tak dané nigga neudělal nic proti pravidlům. Je to blbost mu to mazat takže asi tak.

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Zde bude možná ten problém, je třeba si uvědomit kde je skutečný život a kde je hra, zajdi občas ven a neseď jenom za tím počítačem, je mi jasný že si snažíš vybudovat kariéru na Youtube, ale zkus to trochu omezit.
    A rozhodně si nevzpomínám, že bych ti jenom tak pro nic za nic skákal do simonování.
    Neříkám, že je to tvá chyba, ohlídat si to mají především CTčka, ale myslím, že pokud by jsi udělal jeden nebo dva krůčky na stranu, tak bych tě minul.
    Je pravda, že u počítače trávím dost času, ale né tolik, abych nedokázal rozeznat irl a vr. S tím youtube nemáš pravdu, páč kdybych si budoval kariéru, tak do videí nedávám copyright songy, který by mi v budoucnu znemožňovali příjem peněz. :D

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Latinsi, Okurko a Dědo, pokud se nepletu, tak i Vice za tohle schytal pár banů, tak proč by tohle mohl dělat spešl bez jakýhokoli trestu? Nebo kdyby to udělal jednou za týden, tak proč ne, ale furt a naschvál..
    Naposledy upraveno Vachyas; 06-03-20 v 23:46.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Za 1. Nejsem Pepa díky taky ti neříkám lojzo a jestli více za to dostal bany tak to nevím nekotroluju každý den kdo za co dostal Ban jen říkám svůj názor stejně jako ty

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..?

    Hod sem odkaz na ten ban. Já jsem v jeho banlistu nic o přejíždění nenašla a to sem zatím projela přes IP 88.100.54.234 28 banů.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •