Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 49

Téma: Nigga aka ridic kotelny

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Nigga aka ridic kotelny

    Nigga ako dostal spesla, bolo naňho každý mesiac aktívne vytvárané sťažnosti, ktoré sa odosielali samcovi.
    Nigga ako žiadateľ o spesla sa snažil, bol dobrý, ovládal pravidlá, bol vzorom ale aj ritolez obecný to musíte uznať, čiže adekvátny žiadateľ na kotelnu.
    Pozeral aktívne demá, snaží ss reagovať na sťažnosti to je jasné a pekné.
    Lenže netreba zabudnúť na aféru penegay a nigagey+ drapals, ktorý mal dobré veci hm

    No ale poďme k veci, zoberte si to hlavne z pohľadu hráva, ktorý admin robí napriek hráčom? Ktorý admin dakedy úmyselne kazil hru hráčom prostredníctvom chujovín,čo som chodil párkrát na jb vždy tsm každého zrazal a smial sa, nadávali hráči naňho, sťažovali sa.
    Keby ste vy hráč, aktívne vás zráža člen a teamu a robí vám tým napriek ako by ste ss cítili?
    Viz odpoveď, neni to v pravidlách, ktorého kokosa to zaujíma, či to tam je alebo nie?
    Chcete prichádzať o stálych členov? Ktorý sú tu dlho, vďaka tomu, že neviete poučiť jebleho spesla a naučiť sa nekazit hru simona, keď už je ten admin?
    Nepoviem ani pol slova, keby to robí hráč ale za mojich 5/6 rokov pôsobenia na kotelne, nikdy v živote som nevidel admina aby úmyselne kazil hru hráčom bez ospravedlnenia, musíte uznať, že sa Tomáš zachoval správne, riešil sťažnosť od hráča, a pravdepodobne vedel dačo viac možno na niggu a za to tak zareagoval, bohvie.

    Miesto toho aby ste sa zastali hráčov, zastavate sa 1 admina, oplatí sa vám to?
    Zastávať sa admina, ktorý robí napriek hráčom?
    Podľa mňa, keby to je niekto iný, pošlete ho už dávno do pici.
    Od grakona som čakal štipku viac rozumu ale couz.

    A ďalej nejdem nič písať, chcel som Iba pointu vychytat..

    Cyao

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Jak už jsem psal v chatboxu.
    Přejíždění ostatních hráčů ( za T ) je asi to největší svinstvo, co může jako vězeň udělat. Asi je přeci jenom škoda, že nejsou za to nějaké i kdyby malé postihy..
    Kazí tím hru nejen simonovi.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Plně souhlasím S Asimem, bylo by dobrý za to dávat třeba kick, stačí to opět dát do provozu
    Keep calm and smoke

  4. #4

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Kamosko palmicka, keby toto das na YT tak si prvy v trendoch


  5. #5

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Kamosko palmicka, keby toto das na YT tak si prvy v trendoch
    Nihil král trendy, here we fucking go..

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Přejíždění se tu řeší od doby co snad vznikl JB a hlavně přejížděli admini, ale to ty asi nemůžeš vědět, protože si na Kotelně chvilku a na JB tak často nechodíš a i v této době se najdou tací admini co přejíždějí. Takže nechápu proč píšeš o něčem, o čem vůbec ty nemůžeš rozumět a co si ani nezažil. Vzhledem k tomu, že přejíždění vadilo už potom více lidem a nebudu lhát i mně to vadí, když VD, nebo T přejede ostatní T a není za to potrestaný jako TK - stejně jako se to bere TK u CT tlačítek a několikrát jsem to navrhovala, aby se to bralo stejně a nikdy se to nebralo do úvahu, právě naopak. Admini se vyloženě shodli, že je to asi baví, tak si vytvořili pravidla, která bohužel nesdílela ohledně přejíždění veřejně a takhle to potom dopadlo. Pravidla se schválila - už ani nevím podle čeho v roce 2017 a jsou taková:

    1) Pokud VD přejede T: nijak nezasahovat, o to se stará Simon tím, že VD zabije. Automaticky.
    2) Pokud T přejede T: nijak nezasahovat, o to se stará Simon tím, že Tčko zabije (pokud to zakázal nebo nějak porušil příkazy a zákazy).
    3) Pokud CT přejede T: klasický FK. Při více přejetí MFK, za což se tady dává normálně týden až měsíc zákaz. Samozřejmě, záleží na situaci.
    4) Pokud CT přejede CT: upozornit, kicknout v opakovaném případě dát zákaz.
    5) Pokud se CT nebo T navzájem přejedou v módu: nevěnování se módu a proto tam ty módy jsou, aby se dělalo, co se spustilo. Když je přestřelka, má se střílet. Když je schovka, má se schovávat. Je velice přijemné, když tě při módu někdo přejede, pak se jde schovat a ty čekáš 4 minuty na konec kola. Až bude mód přejíždění autíčkama, tak se budou přejíždět

    Takže jestli si všimnete hned prvního pravidla, tím se řídí většina lidí a ne jen Nigga, ale bylo mi řečeno, že i někteří admini. A já jsem odjakživa byla proti přejíždění, jenže tehdy muselo převažovat schválení těch pravidel. Aby se za to trestalo, muselo by se to zase pozměnit a vytvořit nová pravidla. Ale je mi až zvláštní, že přejíždí na JB kde kdo, ale je na Niggu dáváte hlášení a nadáváte na něj.

    Takže já osobně jsem klidně pro, aby se to bralo jako TK a banovalo stejně jako CT tlačítka = 3h. Když někdo udělá MTK, tak bude ban delší. S přejížděním vždy byly problémy, tímto by se to třeba vyřešilo.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    ale to ty asi nemůžeš vědět, protože si na Kotelně chvilku a na JB tak často nechodíš
    Ver mi, JB hráva dlho, len zmenil nick.


  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Nigga aka ridic kotelny

    Je mi v piči či tu som 6 rokov alebo 12 /8rokov ako ty

    Všimla si si iba, že hráčom ide viac o hráčov ako adminom o hráčov asi niečo bude zle nie?
    Ktorý jebák by si dovolil hráčom kaziť hru, ktomu ešte ah nevravím čo, čo tu pôsobí pár mesiacov a ktomu má veľa na rováši

    Radšej si cente tých 50 hráčov ktorý vám tu chodia a 20 čo sú na fórku
    Alebo pomaličky môžete adminovat medzi adminmi a lockni to ja som chcel len upozorniť len na pointu xo myslel vachy
    Každý má na to odlišný názor..

  9. #9

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Súhlasím so zmenou pravidiel aby to bolo banovatelne pretože od kedy to začal robiť nemenovaný 'človek' ostatným tak sa to zrazu dalo ako bez banu. Podľa môjho názoru nie je rozdiel zabitím T v boxe tlačitkami ako autom tým teraz na nikoho nenarazam ani sa nesnažím zhodiť ale je to rovnaké kazenie hry ostatným ako ct tlačitkami

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Já nevím.. prostě přejíždět hráče pro prdel opravdu není ten směr, jak zabavit hráče.
    By mi pak zajímalo, jaké by to pak bylo tomu dotyčnému, kdyby ho přejel opilý rusák v tanku. No.. ačkoliv je to velice špatné přirovnání ale nic jiného mě zrovna nenapadlo. Každopádně by mu to asi taky nebylo 2x moc příjemné.. spíše by asi na to nereagoval..

    Nechcete si to zas nějak promyslet, domluvit se na tom, zda by se s tím dalo něco udělat ?
    V mém případě se mi to naštěstí nestalo, což jsem i rád.. ale když kolikrát po připojení spectuji a najednou vidím toto, co se právě řeší.. hambím se za toho člověka, že mu to není blbé, kazit hru ostatním tímto stylem.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  11. #11

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Když jsem zde začínal, byl jsem několikrát přejížděn (i teď jsem), taktéž jsem nerozuměl tomu, proč se to vůbec může a divnější bylo, že to dělali hlavně Admini (teď už většina ex), nic méně to mě trklo k tomu, že na tom asi něco bude, zkusil jsem si, a opravdu na tom něco je.

    Nechápu proč tady furt píšete, jak jsem spešl k ničemu a že bych ho neměl mít, když většina z vás, co si tady stěžuje se mnou na serveru ani pomalu nehraje. Já se hráčům na serveru snažím vyjít maximálně vstříc, neřeším nic přes bany, pokud to fakt už není extrém (MFKs apod.), začátečníkům i lidem kteří pořádně neznají pravidla a kvůli tomu vyvedou něco co se nesmí, se to následně snažím co nejlépe vysvětlit a ujistit se, že tuto chybu už nadále nebudou opakovat, dokonce i přesun používám pouze v krajních případech. Nyní mi s rukou u srdíčka řekněte, který z adminů by měl ještě takovou trpělivost ? Mnohdy se zastávám i hráčů, kteří dostali ban úplně kvůli blbosti a řeším to s daným Adminem, takže opravdu tady teď tvrdíte, že jsem Spešl k ničemu a že bych ho neměl mít ?
    Nihilus s tebou jsem na serveru nikdy žádný problém neměl, pouze tady na forku, tak si sám řekni, jestli to děláš čistě z osobních důvodů či nikoliv.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 07-03-20 v 16:04.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Nigga aka ridic kotelny

    Xd ja mám celkovo v piči kotelnu len mi príde ľúto hráčov čo im robíte, skus ss zamyslieť čo som písal o tej pointe, hráč admin - hráč a hráč

  13. #13

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Ta pointa nemá žádnou pointu, protože kdyby to udělal hráč a dostal by za to ban, tak bych se ho já osobně a věřím že i spousta Adminů zastávala a byla by pro UB.

    Stížnost může založit každý, ale důležitý je, aby ta stížnost opravdu byla stížnost a aby měla hlavu a patu..

    Mimochodem, ta aféra se řešila, je mi jasný, že jsi slyšel nějaký příběh, někdo zase úplně jiný příběh, ale než začneš soudit, měl by sis vyslechnout ten pravý příběh.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Nigga aka ridic kotelny

    O akom bane píšem do pici
    Vidíš ze niečo o bane píšem?

  15. #15

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Neriešte si tu osobne spory skúste sa všetci dotyčný racionálne zamyslieť nad tým či to nie je kazenie hry ostatným hráčom. Nechcem riešiť ani odobratie práv ani nič ale fakt úprimne by sa to malo robiť pre hráčov nie pre vyvolených. Nepríde sem x sťažností len tak z ničoho nič.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •