Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 49

Téma: Nigga aka ridic kotelny

  1. #16

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Těch x stížnosti jsou od lidí, který jsem v životě ani nepřejel. :D
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #17
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Zdá sa mi to alebo Lukos tu jediný napísal niečo čo není sranec? Mohol by sa nigga za to aj ospravedlniť aspoň ajkeď neporušil pravidlá.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Zdá sa mi to alebo Lukos tu jediný napísal niečo čo není sranec? Mohol by sa nigga za to aj ospravedlniť aspoň ajkeď neporušil pravidlá.
    To mě trochu shodilo :/
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  4. #19

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Ďakujem offman. Treba sa len trošku racionálne zamyslieť a srance nenapíše nikto. Len museli by ste dať svoje ega na 2. Miesto. A výhovorky typu 20 rokov stará hra sú už ohrané skúste niečo iné.

  5. #20

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Já chybu umím přiznat, ačkoliv jsem se nedopustil žádný chyby, tak mi ale nedošlo, že tím opravdu můžu někoho naštvat a znepříjemnit mu hru, protože pokaždé co někdo přejel mě, tak jsem z toho měl srandu a neřešil jsem to.
    Přiznávám, nepodíval jsem se na to z té druhé strany, a tak se Omlouvám všem, kterým jsem někdy znepříjemnil hru natolik, že opravdu neměl nadále chuť hrát.

    Přejíždění se tedy budu snažit omezit, ovšem neříkám, že to nebudu dělat vůbec. Jednou za čas si někoho přejedu.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #21
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Ty deme*te však jsem ti to už i říkal a ty ses mi ještě na Steamu omluvil a nasledujicí den jsi v tom pokračoval... ty jsi strašně hloupý člověk a strašně falešný... IQ tykve ty jitrnice
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #22

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ty deme*te však jsem ti to už i říkal a ty ses mi ještě na Steamu omluvil a nasledujicí den jsi v tom pokračoval... ty jsi strašně hloupý člověk a strašně falešný... IQ tykve ty jitrnice
    Tobě jsem se osobně omluvil, že jsem ti pokazil to tvoje nudný simonování, ačkoliv ses spíše měl omluvit ty mně za ten grab a následný kickování, neřešil jsem to a nechtěl jsem se jenom hádat. Tak se zase hoď do klidu
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #23

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Abych se k tomu také vyjádřila, jelikož s Niggou hraju poměrně často.. Vždy jsem se rozčílila, když k tomuto incidentu došlo, ale asi není zapotřebí to více rozebírat. Je to jediné, co Nigga dělá a na serverech netráví 24/7. Ano, kolo skončí tím, že přejede "celý" T team, ale není to konec světa. A i když na to mám sama často kecy a popichuji ho tím, tak na druhou stranu není první ani poslední, kdo to dělá.
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Musíš mu to říct takhle, seš debil přestan to dělat, jinak to nepochopí, on nechápe spoustu věcí, ale to je názor na hráče jako takového
    Keep calm and smoke

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Na co se to potom schvalovalo, když to nemůže dělat a ještě se má za to omlouvat? Teď nevím, kdo je v tomto větší idiot..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Nejspíše se před těmi lety nebralo tolik zřetel na hráče.
    Vlastně to nikdy.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  12. #27
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Na co se to potom schvalovalo, když to nemůže dělat a ještě se má za to omlouvat? Teď nevím, kdo je v tomto větší idiot..
    Vysvetlivky : Nigga byť spešl. Spešl dosrať hru vachymu. Spešl sa ospravedlniť keď mu to vadiť zo stránka ludskosť. End.

  13. #28

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Poďme zabojovať za hráčov myslím že to nie je ani prvá a ani posledná sťažnosť s autíčkami. Ráno keď budem mať čas vytvorím anketu pre všetkých čo si ohľadom toho myslia. Zatiaľ sa skúste nehadať a útočiť po sebe.

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Dobrý nápad.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  15. #30

    Re: Nigga aka ridic kotelny

    Na druhou stránku. Schválíme změnu pravidel a budeme měsíce přesvědčovat hráče, že byla změněna pravidla. Řekněme, že na fóru je aktivních zhruba 15 % hráčů z JB. Těch 15 % bude vědět, že se změnila pravidla, ale co ten zbytek? Ono to není tak jednoduché, jak si mnozí myslí.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •