Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 49

Téma: Nigga aka ridic kotelny

  1. #31

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno LukosSenpai Zobrazit příspěvky
    Poďme zabojovať za hráčov myslím že to nie je ani prvá a ani posledná sťažnosť s autíčkami. Ráno keď budem mať čas vytvorím anketu pre všetkých čo si ohľadom toho myslia. Zatiaľ sa skúste nehadať a útočiť po sebe.
    bad příspěvek asi :D:D

  2. #32
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Vysvetlivky : Nigga byť spešl. Spešl dosrať hru vachymu. Spešl sa ospravedlniť keď mu to vadiť zo stránka ludskosť. End.
    To by se musel omlouvat pořád a každýmu, pokaždé když to udělá. Dokud je to povolené, tak to nemá smysl. Doposud to nikdo na web nedával, protože věděl, že se to netrestá a najednou bum - člověk co nemá rád Niggu ho sem dá. Podle mě je to prostě osobní. Pokud se AT domluví, že se to bude konečně banovat, tak to bude o něčem jiném. Jenže, dřív se přemýšlelo taky trochu jinak, že aby kvůli tomu hráči nedostávali hned ban a mohli hrát, tak budou jen zabití Simonem. Takhle dostanou ban a odejdou no.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #33
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Vysvetlivky : Nigga byť spešl. Spešl dosrať hru vachymu. Spešl sa ospravedlniť keď mu to vadiť zo stránka ludskosť. End.
    Có? :D Mně nedosral žádnou hru, jen mě už nebaví, jak se v pravidlech snaží najít trhliny, který pak využívá ve svůj prospěch a ničí tím hru ostatním, toť vše. Jako pomáhá tomu portálu, to jo, ale prostě tohle je svinstvo no.. Mi promiň, že mi záleží na atmosféře hry. (jestli se to tak dá nazvat)
    Naposledy upraveno Vachyas; 07-03-20 v 00:35.

  4. #34
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    To by se musel omlouvat pořád a každýmu, pokaždé když to udělá. Dokud je to povolené, tak to nemá smysl. Doposud to nikdo na web nedával, protože věděl, že se to netrestá a najednou bum - člověk co nemá rád Niggu ho sem dá. Podle mě je to prostě osobní. Pokud se AF domluví, že se to bude konečně banovat, tak to bude o něčem jiném. Jenže, dřív se přemýšlelo taky trochu jinak, že aby kvůli tomu hráči nedostávali hned ban a mohli hrát, tak budou jen zabití Simonem. Takhle dostanou ban a odejdou no.
    Ale prd každému a stále. Čo je nejaký skener na letisku? Ak to niekomu vadí nech mu napíše PM na steame. Vachyho sťažnosť bola prvá smerovaná niggovi tak sa vyrieši so sorry a lck. Ďalšie sa môžu rovno locknúť dokiaľ sa to nebude banovať či riešiť adminom/spešlom killom.

  5. #35

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    To by se musel omlouvat pořád a každýmu, pokaždé když to udělá. Dokud je to povolené, tak to nemá smysl. Doposud to nikdo na web nedával, protože věděl, že se to netrestá a najednou bum - člověk co nemá rád Niggu ho sem dá. Podle mě je to prostě osobní. Pokud se AT domluví, že se to bude konečně banovat, tak to bude o něčem jiném. Jenže, dřív se přemýšlelo taky trochu jinak, že aby kvůli tomu hráči nedostávali hned ban a mohli hrát, tak budou jen zabití Simonem. Takhle dostanou ban a odejdou no.
    Myslím si, že je tady takhle i více adeptů, které by se tu mohli řešit a není to jen o Niggovi. Přitom na druhou stranu máš pravdu, že tohle jsou opravdu osobní věci a za takovou blbost, že to kazí atmosféru, nemá cenu to tu řešit na X stránek. Pokud vidím, že mi ten člověk kazí hru, tak jdu jinam, serverů je tu na výběr dost. Nebo půjdu k CT a pokusím se to kolo uhlídat tak, aby k takové věci nedošlo. Nic víc, nic míň. Ban se za to nedává, protože je to nepozornost CT teamu. Například teď ve hře se často snaží CT upozorňovat, že má Nigga VD nebo utekl a je možné, že přijede s autem a přejede T team. Je věci názoru, zda na to simon bude brát ohled a dá si pozor a nebo to nechá náhodě.
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  6. #36
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Có? :D Mně nedosral žádnou hru, jen mě už nebaví, jak se v pravidlech snaží najít trhliny, který pak využívá ve svůj prospěch a ničí tím hru ostatním, toť vše. Jako pomáhá tomu portálu, to jo, ale prostě tohle je svinstvo no.. Mi promiň, že mi záleží na atmosféře hry. (jestli se to tak dá nazvat)
    Sry použil som ťa ako príklad. :o

  7. #37

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Prepáč ale to co si napísala nicky je totálna sračka až mi som na to musel odpísať. +- 20 hodín je hratelny len jb6 tak keď raz niekto za každú cenu ide ničiť hru druhým tak sa ťažko nápoji inam ako píšeš.

  8. #38
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Tak jedině počkat, pokud se to nezačne řešit v tom foru - nejlépe ve spešl foru, aby to viděli všichni a jak se domluví, zda pravidlo nechat, nebo teda změnit, že to bude stejné jako CT tlačítka (TK) a pak by se to napsalo pro všechny třeba sem a dopsalo do pravidel.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #39
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Re: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Na druhou stránku. Schválíme změnu pravidel a budeme měsíce přesvědčovat hráče, že byla změněna pravidla. Řekněme, že na fóru je aktivních zhruba 15 % hráčů z JB. Těch 15 % bude vědět, že se změnila pravidla, ale co ten zbytek? Ono to není tak jednoduché, jak si mnozí myslí.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...6%23283%3Bn%ED
    Tu sa menili pravidlá, vtedy si na to nemyslel? :D To za to, že sú stanovené raz pravidlá, tak sa nemôžu meniť? ffs... Normálne, keby sa dokážete dohodnúť tak sa dá hocičo zmeniť, poprípade keby to niekto spraví v hre po dobu (ex. ten mesiac), tak by bol upozornený a hneď by vedel, neviem kde furt hľadáš problémy, radšej hľadaj východiská :D

  10. #40

    Re: Odpověď: Re: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    https://csko.cz/forum/showthread.php...6%23283%3Bn%ED
    Tu sa menili pravidlá, vtedy si na to nemyslel? :D To za to, že sú stanovené raz pravidlá, tak sa nemôžu meniť? ffs... Normálne, keby sa dokážete dohodnúť tak sa dá hocičo zmeniť, poprípade keby to niekto spraví v hre po dobu (ex. ten mesiac), tak by bol upozornený a hneď by vedel, neviem kde furt hľadáš problémy, radšej hľadaj východiská :D
    Jo to si pamatuji. Poslední velká porada z roku 2018 ještě na tehda existujícím TS serveru. Dodnes nejsou potřebné změny sepsány v pravidlech. Být na mně, už by tam dávno byly. :)

  11. #41
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    A jaké jsou důvody, že jsou tam chybějící pravidla ?
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  12. #42
    Nováček Avatar uživatele Vortexx
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Ostrava-Vítkovice
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Ban bych dal CT, za nehlídání VD a neschopnost uhlídat simona s vězni. Vždy vidím CT jak si hrají a dělají blbosti, když mají čas na blbiny tak si myslím, že uhlídat jedno VD, aby nepřejelo vězně není zas tak náročný úkol. Nezvládneš to? Bohužel nejsi hoden hrát u CT.

  13. #43

    Re: Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Citovat Původně založeno TheVortexx Zobrazit příspěvky
    Ban bych dal CT, za nehlídání VD a neschopnost uhlídat simona s vězni. Vždy vidím CT jak si hrají a dělají blbosti, když mají čas na blbiny tak si myslím, že uhlídat jedno VD, aby nepřejelo vězně není zas tak náročný úkol. Nezvládneš to? Bohužel nejsi hoden hrát u CT.
    Ano, to je myšlenka toho, proč je to povolené. Na rozdíl u tlačítek, VDčku nemůžeš zakázat se přibližovat k tlačítkám nebo do nich střílet a nemáš šanci zareagovat na úmysl to tlačítko spustit. Rojíždějícího se vězně máš možnost zabít.

  14. #44
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Síce toho väzňa zabijes ale pokiaľ je rozbehnutý tak i po jeho smrti je auto v pohybe a stále môže zabiť hráčov.

    Vieš Vortexx, tu ide o to ze niektoré CT sa radšej stým hráčom čo má VD hrá alebo v horšom prípade to vd vôbec nestráži.

    A keď dáš takému ct presun tak následne počúvaš len veci '' Začo presun admin jebe? '' a podobné inteligentné hlášky
    Naposledy upraveno Fellow; 07-03-20 v 11:13.

  15. #45
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Moc to hrotíte

    Nigga nemá každé kolo VD aby vám mohol takto kaziť hru a osobne si myslím, že je na škodu zakázať elementy v hre ktoré si vyžadujú vašu pozornosť. Už teraz je to také že môžte ísť do boxu AFKovať 2 minuty a stále budete žiť pretože sa všetko toleruje a väzni nemusia byť v strehu.
    moze byt

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •