Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 49 z 49

Téma: Nigga aka ridic kotelny

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Kto hovorí že to neni osobné si sere do huby, preto je tu sťažnosť na niečo čo vklude funguje 2 roky. Pár ludí nigga nasral ked ich prešiel a je to tu. To je snád taký problém si to ako simon ustrážiť? A nie keci že ako má zastaviť pribiehajuce auto, stačí povedat Hej nigga ked zoberes autičko a budeš s tím pri mne alebo pri Tčkach dostaneš hlavu. Ked sú vezni v boxe a CTčka su aspom trochu bystré tak ho neni problém zabiť než tam príde, a ked sú vonku tak je ho zabiť ťažšie kedže je rozbehnutý ale aj Tčka majú plno priestoru sa mu vyhnúť. Niggu nemám moc rád vlastne ho ani nepoznám, a preto to osobne neberiem. A načo by potom ludia ktorí pravidlá vedia dávali sťažnosti ako im spešl ublížil, ked to proti pravidlám ani nieje, a oni to vedia? Mne keby niekto nahlási niečo čo neni proti pravidlám tak by som to neriešil, a nie ako kopr. tu idem riešiť že mi bol nahlásený spešl ktorý pravidlá neporušil. Ked to chcete zakázat dajte si do AT na 2 týždne anketu a výsledok len oznámte na forku, šak by to bola len zmena pri autíčkach nie kompletnej hry.
    Už neni čas huliť...

  2. #47

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Tohle je tak šťavnatý drama, plný nelogických postupů, že se musím taky přidat. Sice mi je JB lhostejný ale díky tomu cítím svůj názor více objektivnější.

    Přichází stížnost " Proč má tento kkt ještě spešla a ne ban..? " Samotný název stížnosti dokazuje, že se jedná hlavně o osobní problém a celá věrohodnost díky tomu dost upadá. Dozvídáme se, co daný spešl provedl. Podle všeho kazil hru ostatním ale pravidla neporušil, tudíž jakákoliv penalizace daného hráče je naprosto nelogická a hned tady bych celou stížnost uzavřel. Odebírání spešlů a dožadování se omluv je zcela směšné a amatérské jednání. To, že JustDoItNigga je často diskutovaná a pro mnohé neoblíbená osoba je v této stížnosti naprosto irelevantní.

    Problém tedy není v hráči JustDoItNigga ale v pravidlech. Stížnost by tedy měla hlavně směřovat na pravidla a řešit společný kompromis. Jak závažný problém to ve hře je musí rozhodnout lidi, kterých se to týká - ideálně cestou hlasování. Lidi kteří na forum nechodí a nevyjádří svůj názor mají prostě smůlu, protože neznalost pravidel neomlouvá.

    Řešil bych tedy tyto věci odděleně a nemíchal osobní spory s pravidly. Má-li hráč problém s kýmkoliv, má podat stížnost kde vysvětlí důvody a dodá pádné argumenty.

  3. #48
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    Útoky, nesnášenlivost, spory, demence. Za všechno toto může jen jedno pravidlo. V AF je založený thread, kdo z adminů chce, může se tam nějak rozumně vyjádřit. Tady se nic nevyřešilo a už vůbec nic nevyřeší. Zamykám.

  4. #49
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Nigga aka ridic kotelny

    O prípadných zmenách v pravidlách budeme informovať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •