Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Chcel by som navrhnúť. Aby sa odblokovali všetky doposiaľ dlhšie ako rok blokované herné mená, príkladne udalosťou ako je ban, alebo rezervované mená na serveroch ešte pred ich resetom. Podľa mňa je dôležité minimálne, ak má prísť viac ľudí hrať na Kotelnu. Ponúknuť každému hráčovi meno za ktoré sa nebude hanbiť hrať, alebo za ktoré bude vôbec ochotný hrať. Ak niekto hrá celé roky za mená príkladne:
    1) Ninja
    2) Stalker
    3) Samuraj
    4) Najazdník

    A všetky svoje herné mená odskúša a bude mu všade písať toto meno je rezervované, toto meno ma ban tak po štvrtom mene dá meno "AMBLX49S7" a nebude hrať viac ako niekoľko dní.

    Ako prvé, rezervacia mena nie je zlá vec, ale ak funguje aj keď bol reset a ten hráč od neho nikdy nehral, nemá zmysel, aby sa takto blokovali herné mená.
    Ako druhé, keď už niekto dostane ban tak je to na IP, pretože hráč cez počítač podvádza nepodvádza v hre to meno, preto nie je vôbec rozumne, aby sa dalo meno príkladne SWAT a napísalo vám že toto meno a nie IP ma pernamentný ban. Pritom len na tomto mene kotelna stráca veľa hráčov, lebo takých 14 rokov dozadu, ste mali na každom serveru jedného až 4 ľudí čo hrali za meno SWAT. Dúfam či každý chápe čo tým myslím. Viac hráčov viac mien, aby mal každý meno aké chce, je základ ktorý je rozumný a jednoduchý, ako reklama.

  2. #2
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Zdravím,

    je pravda, že dôsledkom celkom skupinovej menšiny pribúdaním nových členov je vidieť aj na spomínanom grafe. S tým však prichádzajú tzv. "nové mená hráčov," ktoré sú rôznorodé. K tvojim názorom napíšem jednotlivé body a následne aj reakciu.

    1.) Z bezpečnostných a z hľadiska samotnej kodifikácii je to veľmi dobrá vec, pretože napr. daná osoba si môže nahrať nejaké body a náhodou keď nejaký iný hráč si dá také isté meno ako ten spoluhráč v tabuľke trebárs "Player2020." Toho druhého hráča, ktorý by kopíroval meno, tak by ho to vyhodilo zo serveru a niekedy sa stáva, že dostane aj nejaký ban za porušovanie pravidiel. Po uplynutí daného času, cca 1 rok od posledného by mohla byť rezervácia zrušená, pretože prečo by malo byť zablokované z hľadiska, že pod tým menom tam nikto nehráva. Som za, ale to veľkého nič neznamená.

    2.) Táto konšpiračná teória je doteraz videná na serveroch, kde väčšinou samotní hráči kopírujú mená druhých spoluhráčov. Výnimka je len tzv. meno "Player," kde by to asi tak záväznejšie nevadilo. Je to ich menšia demencia a radšej by som to neodporúčal robiť, pretože môže byť samotne potrestaný banom. O reklame ani nehovorím, pretože ak to nie je z tohto portálu tak to by bolo predovšetkým v pohode, ale ak sa jedná o dopustenie priestupku, ktorý sa tu jedná len spomínaným banom. Podľa mňa nie je to vina daného hráča, ktorý si ten nick vystavil a dal.
    Naposledy upraveno LANGER; 12-03-20 v 21:06.

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Z těch 4 nicků je rezervovaný 1 a hráč si na to musel koupit VIP.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Toto sem nějak nepochopila, proč ses zrovna zaměřil na:
    1) Ninja
    2) Stalker
    3) Samuraj
    4) Najazdník

    a kdo by si takový jména chtěl neustále dávat? Však je tolik přezdívek a tys zrovna vybral tyto 4 ? Se podívej do banlistu, co za nicky tam dostává bany, to jsou takový bláboly, že není nutný dělat ani nějaký reset. A hlavně za rezervaci si lidi platí, tak by to byla aji svinárna od Kotla, aby to udělal, když je to jedna z výhod VIP.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    je pravda, že dôsledkom celkom skupinovej menšiny pribúdaním nových členov je vidieť aj na spomínanom grafe. S tým však prichádzajú tzv. "nové mená hráčov," ktoré sú rôznorodé. K tvojim názorom napíšem jednotlivé body a následne aj reakciu.

    1.) Z bezpečnostných a z hľadiska samotnej kodifikácii je to veľmi dobrá vec, pretože napr. daná osoba si môže nahrať nejaké body a náhodou keď nejaký iný hráč si dá také isté meno ako ten spoluhráč v tabuľke trebárs "Player2020." Toho druhého hráča, ktorý by kopíroval meno, tak by ho to vyhodilo zo serveru a niekedy sa stáva, že dostane aj nejaký ban za porušovanie pravidiel. Po uplynutí daného času, cca 1 rok od posledného by mohla byť rezervácia zrušená, pretože prečo by malo byť zablokované z hľadiska, že pod tým menom tam nikto nehráva. Som za, ale to veľkého nič neznamená.

    2.) Táto konšpiračná teória je doteraz videná na serveroch, kde väčšinou samotní hráči kopírujú mená druhých spoluhráčov. Výnimka je len tzv. meno "Player," kde by to asi tak záväznejšie nevadilo. Je to ich menšia demencia a radšej by som to neodporúčal robiť, pretože môže byť samotne potrestaný banom. O reklame ani nehovorím, pretože ak to nie je z tohto portálu tak to by bolo predovšetkým v pohode, ale ak sa jedná o dopustenie priestupku, ktorý sa tu jedná len spomínaným banom. Podľa mňa nie je to vina daného hráča, ktorý si ten nick vystavil a dal.
    Som rád za tvoj rozumný príspevok. Avšak, jednu vec si si splietol. Na cs1.6 keď sa na jeden server napojí trebárs 6 hráčov s rovnakým menom. Tak im to automaticky pri napájaní generuje do zátvorky k ich menu čísla (1) druhý hráč keďže 1 je zabrané dostane (2) Tieto počty nedajú žiadny limit, aspoň nikdy nebol nájdený. Ešte aj keď sa napojí hráč 115ty s tým menom tak dostane číslo (114)

    Potom k tej dvojke. Nepíšem aby hráči používali jedno meno viac krát. Práve že opak. Odomkne sa tisíce alternatívnych mien a každý bude hrať za tie, čo mu budu sympatické.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Z těch 4 nicků je rezervovaný 1 a hráč si na to musel koupit VIP.
    Nemyslím len hráčov s VIP. Hráči ktorý viac ako rok neboli v hre a všetky servery kde niečo nahrali boli resetované. Tam by som odblokoval meno, nech ho môže použiť aj iný človek.
    Ale napríklad hlavný bod čo myslím je odblokovať zabanované mená. Banuje sa IP nie mená.

    Napríklad niekoľko rokov dozadu. Jeden hráč my napísal že chce natočiť film s Kotelny na zombie serveru a za príplatok povedal či na to pôjdem 3 dni. Napísal som jasne že áno. Dal my meno "Ja Legenda" (Teraz neviem už ktoré písmenka boli veľké a malé)
    Išiel som sa napojiť na zombie server, kde už deviati čakali, a stále asi 3x čo som sa napájal to písalo že toto meno ma pernamentný ban, za cheaty, čomu som nemohol uveriť ako môže mať meno ban ešte 2x ma vykoplo počas napájania. Potom my dal že sa mam napojiť za meno SWAT, a výsledok rovnaký, zas som sa tam napojil pod svojim menom, napísal som im to že ani to nejde tak sa rozišli.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Zlepšenie možností pre nováčikov základy

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Toto sem nějak nepochopila, proč ses zrovna zaměřil na:
    1) Ninja
    2) Stalker
    3) Samuraj
    4) Najazdník

    a kdo by si takový jména chtěl neustále dávat? Však je tolik přezdívek a tys zrovna vybral tyto 4 ? Se podívej do banlistu, co za nicky tam dostává bany, to jsou takový bláboly, že není nutný dělat ani nějaký reset. A hlavně za rezervaci si lidi platí, tak by to byla aji svinárna od Kotla, aby to udělal, když je to jedna z výhod VIP.
    Tak to boli náhodné mená. Predsa máš ľudí čo hrajú za mena niekoho, ako Elvis Presley a potom máš ľudí čo hrajú za niečo konkrétne, napríklad sú fanatici na históriu samurajov, tak si dajú meno Samuraj... Stalker je napríklad s filmu, hier a videí ešte dnes populárne meno na rôznych serveroch aj mimo kotelnu. Veď kedysi bolo, ľudí čo hralo csko1.6 s nahranejšími menami na svete 1) Player 2) SWAT 3) S.W.A.T.
    Tak nie je divné polemizovať o vkusu, keď si bol na serveru s 30 ľuďmi a s toho sa 8 volalo SWAT..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •