Chcel by som navrhnúť. Aby sa odblokovali všetky doposiaľ dlhšie ako rok blokované herné mená, príkladne udalosťou ako je ban, alebo rezervované mená na serveroch ešte pred ich resetom. Podľa mňa je dôležité minimálne, ak má prísť viac ľudí hrať na Kotelnu. Ponúknuť každému hráčovi meno za ktoré sa nebude hanbiť hrať, alebo za ktoré bude vôbec ochotný hrať. Ak niekto hrá celé roky za mená príkladne:
1) Ninja
2) Stalker
3) Samuraj
4) Najazdník

A všetky svoje herné mená odskúša a bude mu všade písať toto meno je rezervované, toto meno ma ban tak po štvrtom mene dá meno "AMBLX49S7" a nebude hrať viac ako niekoľko dní.

Ako prvé, rezervacia mena nie je zlá vec, ale ak funguje aj keď bol reset a ten hráč od neho nikdy nehral, nemá zmysel, aby sa takto blokovali herné mená.
Ako druhé, keď už niekto dostane ban tak je to na IP, pretože hráč cez počítač podvádza nepodvádza v hre to meno, preto nie je vôbec rozumne, aby sa dalo meno príkladne SWAT a napísalo vám že toto meno a nie IP ma pernamentný ban. Pritom len na tomto mene kotelna stráca veľa hráčov, lebo takých 14 rokov dozadu, ste mali na každom serveru jedného až 4 ľudí čo hrali za meno SWAT. Dúfam či každý chápe čo tým myslím. Viac hráčov viac mien, aby mal každý meno aké chce, je základ ktorý je rozumný a jednoduchý, ako reklama.