Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

  1. #1
    Novček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Vypis z konzole:

    Hráč aľďom.
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:146883504
    IP adresa
    Ud›len 13-03-2020 - 21:16
    Délka BANu 1440 minut
    Vyprš 14-03-2020 - 21:16 (0 m›sců 0 týdnů 0 dn 23 hodin 38 minut ješt› zbývá )
    Důvod demencia, sikana
    BAN dal Admin Bager258 (Bager258)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:


    Dnes jsem dostal ban k CT za sikanu a demenci na dobu jednoho dne. Timto zadam o omluvu admina a odstraneni banu, protoze je MAXIMALNE neopravneny.

    Abych nastinil situaci, dnes okolo 21:15 a jailbreak 6 hrala hracka Nensyyy, ktera zadala veznum za ukol DR. Ja spolecne s jinym CTckem sel jako prvni dolu na DR (mapa jb_snow) kde jsem videl rozbitou sachtu (Tcka sli jako prvni) - rychle jsem prekontroloval pozicky beden, jestli se zde neukryva vezen a pak jsem se rozhodl zkontrolovat sachtu. Mezitim byla vsechna CT dole vcetne simona (Nensyyy). CTcka logicky parkrat blikli baterkou, protoze jak vsichni vime, na DRku jde hovno videt - s timto mam ja osobne velky problem, protoze i kdyz mam brightness na max tak muj nekvalitni monitor na notebooku mi hru vykresluje vazne hodne tmave. Nicmene baterku jsem nejvic pouzil ja, jelikoz jsem sel do sachty a je normalni, ze pri takove kontrole se baterka pouzije.

    Nensyy bezhlave hitla random ctcko za to, ze pouzilo baterku az pak zacala hitovat vsechny CTcka u kterych si myslela, ze blikaji schvalne, aby ji delali zle. Pak to slo jedno s druhym. DRko se dokoncilo a slo se nahoru smerem na fotbal. Tam par ctcek bliklo, ja prisel jako posledni a bliknul jsem DOSLOVA JEDNOU a Nensyyy dropla ze serveru. Nebylo ani v mem ani v zajmu CTcek toto Nensyyy zpusobit, i kdyz jako osoba vystupuje hodne kontroverzne, proste cringe clovek.

    Nasledujici kolo bylo HVD, protoze v minulem kole byli dan MFK (ostatne proto, ze Nensyyy a simonovaci schopnosti nejdou moc k sobe). HVD skoncilo a zacalo kolo dalsi kdy mne a dalsim trem CTckum bez jakekoliv vyzvy, upozorneni, zkratka niceho pristal BAN. Mne na 1d zbylym CTckum tusim na stejnou dobu.

    Chtel bych znat vyjadreni i jinych JB adminu co si o tomto mysli, za me je toto vazne vysmech.

    Odkaz na muj ban: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=276656

    S pozdravem
    Aldom

    edit1: Omlouvm se za znaky ve vpisu, upřmně ani nevm jestli zkaz k CT něco do konzole hže, tak jsem vykoproval z balistu potřebn daje. Diakritiku jsem ve svm vyjdřen nepoužil, protože jsem nevěděl, jestli se to na zkladě toho nějak nepřehz.

    edit2: Enjoy je spešl? :) Doslova se děn s Nensyy dělo jen jedno kolo ve kterm Enjoy ani nebyl přtomn celou dobu. Když ses připojil, tak si neslyšel nic o nějak točen na ni, prostě si ns vybanoval (asi 4 sekundy po otevřen cel), neproběhla ždn komunikace z tv strany. Nrobili sme to viac krt. :)

    Děkuji za objektivitu Grakone.
    Naposledy upraveno Aldom; 13-03-20 v 22:16. Důvod: info navc

  2. #2

    Odpověď: [ čekn na admina ] Aldom --> Bager258

    Takže, prišiel som na hlsenie Nensy. Vysvetlila mi čo sa deje. Najprv som bol chvľu na servery, akonhle to napojila tak už prebiehala komunikcia, že jej idete robiť zle a že vie čo nasleduje. Takže je zjavn, že to robte naschval a kazte tm hru. Taktiež mi viac krt prišla sprva s tym, že sa tam niečo takto deje a mm to potvrdene aj od Enjoya, že ste to robili viac krt. Ban mžete byť radi, že je len na deň.

    Ban je za to, že ste schvlne blikali s baterkou aby ona nemohla hrať, takže ste schvlne kazili hru.

  3. #3

    Re: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Zdravm. Aldom přesně popsal, proč zrovna on svtil baterkou a za jakch situac. Mohl by se přmo k tomuhle banujc kolega vyjdřit? Např. to že to nen pravda, a že on sm viděl něco jinho? Jinak teda zase dalš přpad, kde by bylo vhodn hltv.

  4. #4
    Administrtorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodl domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Jen takov dotaz, když si byl ve hře, tak všichni 3 už tam nebyli? Že maj ban přes web. A pokud byli u CT, tak proč vlastně maj na celou kotelnu a ne napřklad jen zkaz k CT, vězni baterku nemaj.
    Člověk si nemůe zachovat věčn ivot, ale můe si zachovat věčn jmno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jen takov dotaz, když si byl ve hře, tak všichni 3 už tam nebyli? Že maj ban přes web. A pokud byli u CT, tak proč vlastně maj na celou kotelnu a ne napřklad jen zkaz k CT, vězni baterku nemaj.
    Ban som dal najprv k CT, no potom som si to rozmyslel a zmenil som to cez web na normlny ban, preto je to cez web. Chcela si mi naznačiť, že pokiaľ je niekto u CT nemoze dostat normalny ban ?

  6. #6

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Osobne by som riešil maximlne presunom ak by sa to opakovalo, ale ak by ban ostal, minimalne aspoň zmeniť na zkaz k CT ako pše Britny.

  7. #7
    Administrtorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodl domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Ban som dal najprv k CT, no potom som si to rozmyslel a zmenil som to cez web na normlny ban, preto je to cez web. Chcela si mi naznačiť, že pokiaľ je niekto u CT nemoze dostat normalny ban ?
    Dělš si ze mě srandu? Pokud někdo m problm s baterkou, kter je pouze u CT, tak nevidm důvod dvat ban z webu, mohl si dt i OBYČEJN ban, aby ho neměli na všechny servery, to za 1. a za 2. za baterku vidm opravdu ban poprv, že si někdo rožnul. Mohl si klidně i napomenout, nebo dt přesun. Tohle jsou prostě zbytečn aji, když jsou na den, ale daly se řešit plně jinou cestou.
    Člověk si nemůe zachovat věčn ivot, ale můe si zachovat věčn jmno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    zmenene k CT

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Dělš si ze mě srandu? Pokud někdo m problm s baterkou, kter je pouze u CT, tak nevidm důvod dvat ban z webu, mohl si dt i OBYČEJN ban, aby ho neměli na všechny servery, to za 1. a za 2. za baterku vidm opravdu ban poprv, že si někdo rožnul. Mohl si klidně i napomenout, nebo dt přesun. Tohle jsou prostě zbytečn aji, když jsou na den, ale daly se řešit plně jinou cestou.
    precitaj si steam

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    A on to Bager viděl na vlastn oči, že to dělali s těma baterkama ? Nebo jen dostal hlšen a on přišel a hned dal ban ?
    Life is illusion.

  10. #10

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Skrten na 12h k CT

  11. #11
    Administrtorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodl domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258

    Člověk si nemůe zachovat věčn ivot, ale můe si zachovat věčn jmno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •