Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Dust 2 - Veduci - možnost WH

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Nick: Veduci
    SID: STEAM_0:0:48357338 27 27:01 34 0

    Demo + screen: http://leteckaposta.cz/461673576

    Nezdá se mi hra tohoto hráče. Možná je čistý, kdo ví, nicméně jeho hra a dost přesné "děrování" mi nepříjde zrovna normální. Většinou děruje, když je daný protivník přímo na tom místě, když tam není tak proběhne jakoby nic. A má nějaké bany na svém účtě. Několikrát se mi stalo, že mě proděroval na místě, kde nemohl tušit, že stojím, další mapu na tom samém místě bez děrování normálně proběhl. V demu je pár případů jeho, pro mě podezřelého děrování...


    E:
    nevím proč mi demo neukazuje zaměřovátko, tak jsem si ho musel zapnout na monitoru... no možná už je to vyřešeno a píšete zde všichni clear, mě se nezdají tyto časy: 50:54, 51:19, 51:37, 52:25, 56:56:30 - všechny vesměs velmi přesné děrování, které už nikdy potom neopakuje a to tam je kol několik...
    a ted spekulace - v čase 52:47 se podle mě podíval na chvíli na hráče a zamířil si na něj?
    v čase 54:28:20 - se opět podívá na hráče přes stěnu a opět si na něj zamíří?
    v čase 56:56:15 - zaměřuje AWPčkem a najednou vidí hráče vlevo? jak ho viděl však zaměřovátko tam je tmavé? nebo jde o nějaké nastavení ?

    Proti tomu hráči nejsem nijak zaujatý, jen mě fascinuje s jakou přesností děruje a i když sem tam nemá moc přehled, kde, kdo je, tak jindy má až moc velký přehled (ale to je můj názor)
    Naposledy upraveno Musik; 17-03-20 v 20:40.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Clear.

    Prosim Ta o casy, ktore sa Ti nezdali.


  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Taky se priklanim ke clear, kazdopadne tohle by mel byt jeho ban, jestli se nepletu...https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270726

    E: Stejne jmeno (i historie jmen), avatar, v pratelich se maji... jsem pro ban
    Naposledy upraveno SuperMario; 17-03-20 v 19:31.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Mario má nejspíš pravdu - toto je SID nahlášeného https://steamcommunity.com/id/David9563/
    A toto je SID hráče, který má už u nás aktivní ban na SID STEAM_0:0:3141903 https://steamcommunity.com/id/lialtair/

    Trochu zajímavé, že mají stejné avatary, bohužel IP si mění tak často, že jsem ani nenašla žádnou registraci u nás na webu, ale že je to on, bych si tipla tak na 90 %

    E:

    Jestli jsou admini PRO, aby dostal BAN na základě těchto důkazů za obcházení, tak mu ho klidně dám. I když demo může být clear a momentálně třeba nehraje s cheatama, ale mělo by se postupovat co se týče obcházení stejně.
    Naposledy upraveno Britny; 17-03-20 v 19:11.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    IP v prvom bane by mala byť slovenská - od Telekomu a zároveň dynamická. Súčasné IP má na tom takisto. Podľa tohto "kľúča" by to mal byť jeden a ten istý človek. Ak teraz necheatoval, tak by sa dalo uvažovať o bane v rozsahu 3-6 mesiacov. Otázka je, či to z pragmatického hľadiska pomôže a neobíde to opäť kúpou ďalšieho accu.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    To muzes spekulovat u kazdeho banu :D
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Citovat Původně založeno SuperMario Zobrazit příspěvky
    To muzes spekulovat u kazdeho banu :D
    Plus som ešte zabudol uviesť, že ako bolo spomenuté sú tu dva totožné steamy. Ale áno, mnohokrát je to lotéria a nie vždy sa to dá určiť na 100 percent, najmä pri časovo starších banoch.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    IP v prvom bane by mala byť slovenská - od Telekomu a zároveň dynamická. Súčasné IP má na tom takisto. Podľa tohto "kľúča" by to mal byť jeden a ten istý človek. Ak teraz necheatoval, tak by sa dalo uvažovať o bane v rozsahu 3-6 mesiacov. Otázka je, či to z pragmatického hľadiska pomôže a neobíde to opäť kúpou ďalšieho accu.
    Pokud seš si v tomto jistý, že je to on, což já jsem si jistá, tak by měl dostat permu. Dívej knot (yadort) taky tu hrál pár měsíců pod jiným steamem, který se mu zabanoval permou a nedostal 3 nebo 6 měsíců. Mělo by se přistupovat u každého banu stejně. Pokud tomuto chceš dát méně, měl by se trest snížit i ostatním.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Pokud seš si v tomto jistý, že je to on, což já jsem si jistá, tak by měl dostat permu. Dívej knot (yadort) taky tu hrál pár měsíců pod jiným steamem, který se mu zabanoval permou a nedostal 3 nebo 6 měsíců. Mělo by se přistupovat u každého banu stejně. Pokud tomuto chceš dát méně, měl by se trest snížit i ostatním.
    Ak potom už necheatoval, tak dĺžka bola vyhodnotená chybne. Máme sa držať štandardne termínu v primárnom bane, ak nevieme presne určiť, koľko tu hral, resp. nehral "načierno". Pre príklad hráčovi, ktorý bol dajme tomu 9 mesiacov zablokovaný a dostal sa po tomto čase do hry či už vedome alebo nie, je smiešne streliť nový ban za obchádzanie na 1 rok, ak už necheatoval. V prípade, že je tam opätovný cheating, tak tam je to celé bezpodmienečne jasné.

  10. #10

    Re: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    V tomhle případě se určitě jedná o jednu a tu samou osobu. Mají identické profily - stejné jméno, stejný avatar i stejná historie nicků. Tak samo stejný nick i ve hře. Dneska hraje na DIP od telecomu. Poskytovatele z prvního banu za cheating jsem už nenašel. Já bych tam ten ban za obcházení dal.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ak potom už necheatoval, tak dĺžka bola vyhodnotená chybne. Máme sa držať štandardne termínu v primárnom bane, ak nevieme presne určiť, koľko tu hral, resp. nehral "načierno". Pre príklad hráčovi, ktorý bol dajme tomu 9 mesiacov zablokovaný a dostal sa po tomto čase do hry či už vedome alebo nie, je smiešne streliť nový ban za obchádzanie na 1 rok, ak už necheatoval. V prípade, že je tam opätovný cheating, tak tam je to celé bezpodmienečne jasné.
    Tak mu schválně dej ban na půl roku a uvidíme, jestli dojde pro UB. Tak se aspon i pozná, jak dlouho tu hrál na černo, než si toho někdo vůbec všimnul a klidně i z dema může být poznat cheat, ale je tak dobrej, že ho admin nepozná. Btw. Musik vypsal časy na požádání, které se mu nelíbily.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Ahoj,
    50:54, 51:19, 51:37, 52:25, 56:56:30

    Casy Ti viem na TS rozumne vysvetlit

    v čase 56:56:15 - zaměřuje AWPčkem a najednou vidí hráče vlevo? jak ho viděl však zaměřovátko tam je tmavé? nebo jde o nějaké nastavení ? ... s AWP v tom case nehra, je tam asi vypisany zly cas.



    Obchadzanie posudzuju skusenejsi admini. Do toho sa miesat nebudem.


  13. #13
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Dust 2 - Veduci - možnost WH

    Ban jsem mu nahodil na pul roku, kdyztak se s delkou pohne, az se rozhodne o pripadnem cheatingu. Dnes jsem ho chvili koukal..clr, na demu od musika se mi nezda jen ten cas s awpckem na schodech, za me nebanovatelny.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •