Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

  1. #1

    Post Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Ahoj, tímto postem bych chtěl zažádat o práva na módu JailBreak.

    Nick: *_INHUMAN_*
    Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198076944968/
    SID: STEAM_0:0:58339620
    Hrát 3 měsíce: splňuji
    Čistý rejstřík: splňuji
    Hlášení: hlásím přes !, nebo když je online nějaký admin tak mu přes steam napíšu.

    Něco o mně:
    Je mi 19 let a bydlím v Krkonoších. Na kotelně hraji JB asi od roku 2012 nebo tak nějak (v té době jsem dostal svůj první a myslím že poslední ban (poprvé jsem simonoval) ). Hodně dlouho jsem hrál jako non steam ale pak jsem si řekl že je čas koupit si originální hru . Vždy když se na serveru objeví méně zkušení hráči tak jim vycházím vstříc a radím jim (Hodně lidí jsem naučil např. žebřík, strafy atd.). Věci řeším s klidem a přesun/ban beru jako poslední možnost (někdy se to samozřejmě nepovede protože jsou lidi se kterými rozumná řeč není). S hráči vycházím dobře a s adminy snad taky . Jako simon se snažím hráče co nejvíce zabavit a pokouším se vymýšlet originální přístup k vedení hry.

    Každé proti prosím odůvodnit ať vím z čeho se mám poučit. Nikdo není dokonalý takže si všechny rady beru k srdci.
    Naposledy upraveno INHUMAN; 16-03-20 v 12:06.
    It may be god's job to judge a man's evil deeds, but It's my job to arrange the meeting.

  2. #2

    Re: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Ahoj. Hraješ tady dlouho, což je výhodou. Aktivita je v pořádku. Bany máš jen na ns v hodně dávné době. Co se mi nelíbí, tak máš jen jedno hlášení zde na fóru, pramálo hlášení přes vykřičník a občasné vulgarismy v chatlogu. Nic vážného to není, je to na takové normální bázi, ale u admina by tam měli být opravdu jen minimálně. Určitě máš ještě co zlepšovat. Za mne zatím proti.

  3. #3

    Odpověď: Re: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Hraješ tady dlouho, což je výhodou. Aktivita je v pořádku. Bany máš jen na ns v hodně dávné době. Co se mi nelíbí, tak máš jen jedno hlášení zde na fóru, pramálo hlášení přes vykřičník a občasné vulgarismy v chatlogu. Nic vážného to není, je to na takové normální bázi, ale u admina by tam měli být opravdu jen minimálně. Určitě máš ještě co zlepšovat. Za mne zatím proti.
    Díky za názor, zkusím zlepšit. Na forko jsem nehlásil tolik protože přes vykřičník je to o dost rychlejší a dá to míň práce.
    It may be god's job to judge a man's evil deeds, but It's my job to arrange the meeting.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Daj aj nieake hlásenie sem na forko.Nemas žiadne hlásenie tunak.stretavam občas nemám problém dať pro ale to hlásenie treba zlepšiť.Zatial proti.

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Citovat Původně založeno Spasitel222 Zobrazit příspěvky
    Daj aj nieake hlásenie sem na forko.Nemas žiadne hlásenie tunak.stretavam občas nemám problém dať pro ale to hlásenie treba zlepšiť.Zatial proti.
    Dal bych něco na forko ale většinou se nic neděje nebo to danému hráči vysvětlím. Zkusím ale určitě doplnit
    It may be god's job to judge a man's evil deeds, but It's my job to arrange the meeting.

  6. #6

    Re: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Aktivita uletěla do věčných lovišť.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Proti, aktivita totálne upadla takže asi už záujem není.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na JB - *_INHUMAN_*

    Dlhodobá neaktivita ako v hre, tak aj na fóre. Pravdepodobne bez ďalšieho záujmu.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •