Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Jailbreak 1

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Lightbulb Jailbreak 1

    Zdravím vás páni, dnes som narazil na dvoch chalanov ktorí boli u CT.
    Nerobilo by mi to problém veď nech je každý u CT :)
    Lenže mali príšerný mikrofón a k tomu neznalost pravidiel prikladám demo a mena hráčov

    1. SpikeCZ_ VALVE_0:0:1386194206 CZ

    2. PaKaRoK VALVE_0:0:1188266513 CZ

    deti.dem
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

  2. #2

    Odpověď: Jailbreak 1

    Ahoj, nevím jak jsi sem to demo hodil, ale uploadni ho prosím pořádně.
    https://csko.cz/dema/
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Jailbreak 1

    http://csko.cz/dema?UPD=qwjapAsU pardon :D

    "plus" Neschopnosť
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

  4. #4

    Re: Jailbreak 1

    Ahoj. Na demu se mi nelíbily dvě věci. První byla ta, že ti Simon jako VDčku přikazoval, že máš opustit areál cel, na což Simon nemá právo. Druhá věc je ta, že dával reakci s výhodou (nedefinoval jestli první nebo poslední). Tohle samo o sobě je tak na vysvětlení in-game.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-03-20 v 01:15.

  5. #5

    Odpověď: Jailbreak 1

    Já ti nevím Wu, nebyl jsi zrovna zhulený ? :D, nic proti pravidlům jsem tam nenašel, mikrofony v pohodě. Maximálně tak, že týpek zadal špatnou reakci s výhodou a udělil tak "výhodu" někomu, kdo jí neměl mít, ale ta výhoda nakonec toho hráče nijak nezvýhodnila.


    Mohl bys mi tedy napsat, kde vidíš tu neschopnost ?

    E: Sory Grakone, tvoje vyjádření se mi nezobrazilo, když jsem to už vypisoval.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Jailbreak 1

    Jestli VD narušuje hru Simona, tak mu může říct, aby opustil areál cel. Ještě nededej bože, kdyby tam jezdil s autíčkem. Takže na určité situace tohle platí. A jestli dával výhody bez první, nebo poslední, tak to tam jako chyták dělají běžně ne? Pak dostanou kill :D No jestli tento Simon to bral, jako že mají výhodu (nezná pravidla) tak tím možná myslel tu neznalost pravidel.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Re: Jailbreak 1

    Tím, že hráč s VD pochoduje kolem Simona, ho nijak nenarušuje. Tato věc se řešila už dávno. Narušování by platilo v případě, kdyby tam jezdil s autíčkem.

  8. #8

    Odpověď: Jailbreak 1

    Nemůžeš VDčku nakázat, aby opustilo areál Simon Britny. VD má volný den a tvé příkazy nemusí poslechnout.

    Ano, v pravidlech je, že nesmí narušovat hru Simona. Když ale bude stát někde dál, tak ho nemůžeš vykázat. Něco jiné je, když stojí v tvé blízkosti nebo přijede s autíčkem...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jailbreak 1

    Zdravím,
    za mňa to banovateľné nie je. Čo sa týka narušovania, tak narušovanie simona je jedine to autíčko. Maximálne ho simon môže požiadať, aby VD nešlo na box (v prípade ak tam simon stojí) a pod. Ak by ho tam simon nechal, tak simon ohrozuje sám seba, ale aby opustil celý areál ciel, tak to nie.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Jailbreak 1

    Však jasně, já jsem myslela spíš hlavně to autíčko, se kterým tam třeba pořád jezdí a kdykoliv sem mu nařídila, že aby s tím odjel pryč, tak odjel.. Kdyby se tam pouze pohyboval, tak bych neřekla ani bu, pokud by mi ještě nestál za zadkem a byl až moc blízko..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Jailbreak 1

    Taky něco jiného je, pokud mu jenom běhá po areálu v boxu, než když mu úmyslně chodí přímo před obličejem (případ v demu), klidně ho mohl zabít za nebezpečné přiblížení, takže v tomto případě měl plné právo mu říci, aby šel pryč.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •