Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Lukrativní domény, servery a hry

  1. #1


    Lukrativní domény, servery a hry

    Ahoj lidi,

    před 15 lety jsem provozoval poměrně velký multigamingový portál, který jsem prodal. Jelikož už dlouho Counter-strike nehraji, z těchto dob mi tu zbyly nakoupené hry Counter-strike 1.6 a hlavně velice lukrativní doména sourcemod.cz. Zatímco dříve všechny CS servery bez výjimky obsahovali amxmod, který umožňoval servery adminovat snáze a přizpůsobovat je dle libosti. Sourcemod je jeho nástupce pro novější CS Source a dnešní CS Global offensive.

    Doména je vhodná pro nástupce diskuzního fóra amxmodx.cz, herní portál, klan či hosting.

    Sourcemod.cz
    - Registrace dne 19.06.2013
    - Expirace dne 19.06.2020 (budu rád, když do té doby prodám, abych nemusel prodlužovat).
    - Vykazuje návštěvnost

    Cenu za doménu prosím nabídněte. Součástí domény nabídnu 2 roky webhostingu, případně malé VPS na rok zdarma poté za pár stovek ročně.

    Případně tu mám ještě další věci k prodeji:

    Doménu bf3.cz (battlefield 3), případně vhodnou pro herní využití, např. diskuzní forum, nebo nějaký zkracovač a jinde, kde se hodí krátký název.
    Předplacený velmi levný TS3 server.
    CS 1.6 steam aktivační klíče.

    Děkuji za Vaše nabídky, případně více informací zodpovím na e-mail: nabidky@odeslat.eu, kam prosím též ideálně nabídky.

    Hezký den.

  2. #2


    Odpověď: Lukrativní domény, servery a hry

    Napadly mě další domény, zde je kompletní seznam:
    sourcemod.cz - Nástupce AMX modu (Stáří + vykazuje traffic)
    bf3.cz Battlefield (Stáří + vykazuje traffic)
    itrozcetnik.cz - Obecné použití v IT (Poměrně nová doména, prodám levně)
    serverarchitekt.cz + serverarchitect.cz - Pro jednotlivce i firmu zabývající se serverovými a serverhostingovými řešeními (Stará plus nyní jsem přiregistroval ještě překlepovku)

    Ke všem je hosting na 1-2 zdarma, podle toho jak se domluvíme, případně VPS.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •