Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: help s cskem? -.-

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Angry help s cskem? -.-

    Ahoj.
    Potřeboval bych pomoct, spíše radu.

    Mám AMD Sempron, procesor 3600+. 2.Ghz
    RAM: 2GB, platforma 64x.
    Windows 10 PRO.
    Grafiku nevím, je zabudovaná v počítači :D a netuším jak to zjistit.
    Problém je v tom, že když zapnu Counter-Strike 1.6, tak mi to hodí 30 FPS, i méně.

    Někdo kdo by mi poradil?

  2. #2


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Nie som expert ale asi by som skúsil zvýšiť aspoň RAM na 4 GB pri win10.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: help s cskem? -.-

    nom.....to je only na dva sloty :DDDDDD

  4. #4


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: help s cskem? -.-

    Ahoj. Mít w10 na tvém stroji je celkem zabijárna. Většinu výkonu sežere samotný systém. Proto ti csko jede na tak málo fps. Můžeš použít buď starší systém (silně nedoporučuji), anebo koupit nový lepší počítač.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Re: help s cskem? -.-

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Mít w10 na tvém stroji je celkem zabijárna. Většinu výkonu sežere samotný systém. Proto ti csko jede na tak málo fps. Můžeš použít buď starší systém (silně nedoporučuji), anebo koupit nový lepší počítač.
    teplotu mám 29.5.
    já vím, je to low, ale nedalo by se to nějak zlepšit ?

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Do 800Kč můžeš mít slušný 1x4GB nebo 2x 2GB RAMky, ale hlavně záleží na tom, jakej máš typ pamětí. Když už si nemůžeš dovolit koupit komplet novou sestavu, tak ty RAMky bys mohl aspoň dočasně upgradnout. Ještě sem pro jistotu napiš jakou máš základní desku. Pokud nevíš, tak si stáhni a nainstaluj "HWinfo".

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: help s cskem? -.-

    A pomůžou ty ramky zlepšit ty FPS v csku do těch 100 FPS? :D

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Semprony jsou jednojádra.. v tomto případě ti to ani nepomůže. To si radši pořiď nějakou "novější" platformu.
    Například ryzen 3 1200 vyjde fakt levně a zahraješ si na tom spousty titulů včetně 1.6tky. ALE musíš si k tomu přikoupit i samostatně grafickou kartu, vzhledem k tomu, že ji prý máš nejspíše integrovanou.

    E: Pro Vachyho: DDR2
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 21-03-20 v 08:20.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: help s cskem? -.-

    A kde bych to tak mohl koupit za levno? :))))

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Hele různě.. Když si třeba na Alze zadáš daný výrobek a stáhneš si do googlu chrome Avast Safe Price, tak ti může ukázat i obchody, kde je to i levněji. Například já toho ryzena koupil na k24, základní desku na czc a ramky na alze. Jako hej.. kupovat to z různých obchodníků je celkem nesmysl, ale když dneska jsou ty faktury i elektronické, tak bych se ani toho tolik nebál.

    Kdyby jsi chtěl nějaké rady ohledně výběru základní desky nebo ramek, mohu tě odkázat na pár videí, který ti to všechno vysvětlí.

    E: U ryzen procesorů je strašně moc výhod oproti intelu.
    Například:

    Všechny generace ryzen ( krom threadripper ) jsou pro patici AM4. Záleží už zde na chipsetové řadě základní desky. ( za mě doporučuji hledat základní desku s chipsetem B450, která má kompatibilitu k jak starším generacím ryzenu jako například ryzen 3 1200, tak i k novějším např. ryzen 5 3600.) Dále je tu i lepší taktování ( pokud tě to bude zajímat).
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 21-03-20 v 11:22.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Hele různě.. Když si třeba na Alze zadáš daný výrobek a stáhneš si do googlu chrome Avast Safe Price, tak ti může ukázat i obchody, kde je to i levněji. Například já toho ryzena koupil na k24, základní desku na czc a ramky na alze. Jako hej.. kupovat to z různých obchodníků je celkem nesmysl, ale když dneska jsou ty faktury i elektronické, tak bych se ani toho tolik nebál.

    Kdyby jsi chtěl nějaké rady ohledně výběru základní desky nebo ramek, mohu tě odkázat na pár videí, který ti to všechno vysvětlí.
    Já tě chápu no.. Ale nemám teď moc vysoký budget.
    Pokud prodám ten počítač co mám teď za 1000 Kč, tak mám dohromady 2k, takže jedině co mohu udělat je koupit normální počítač s vyšším výkonem, aby mi to rozjelo csko na 100 FPS.
    TEĎ jen najít kupce :D

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Tak třeba nějakou dobu šetři a pak si to třeba budeš moc pořídit :).. Já taky vše nakupoval postupně, teď si například šetřím na grafickou kartu, protože si chci zahrát například Black Mesu na nejvyšší detaily.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Tak třeba nějakou dobu šetři a pak si to třeba budeš moc pořídit :).. Já taky vše nakupoval postupně, teď si například šetřím na grafickou kartu, protože si chci zahrát například Black Mesu na nejvyšší detaily.
    Se ti lehko řekne, nemám počítač pomalu tři roky xddd takže čekat další tři se mi vážně nechce :ddd nic ve zlém, ale snad chápeš

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Citovat Původně založeno baronKZ Zobrazit příspěvky
    Se ti lehko řekne, nemám počítač pomalu tři roky xddd takže čekat další tři se mi vážně nechce :ddd nic ve zlém, ale snad chápeš
    Všechno se dá, když se chce.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: help s cskem? -.-

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Všechno se dá, když se chce.
    :DDDDD pokud vím, zrovna po celém světě koluje smrtelný mutagen vir co zabíjí lidi, takže setřít nemám co xd

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •