Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: [28.3] TTT Turnaj

  1. #16
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    Ja som VY-HRAL.

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    O 3 karmy menej ako Fizeľ, fuha.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Ja som VY-HRAL.
    Možno nabudúce

  4. #19
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    Organizácia bola fest náročná, hltv s nami zahralo pár kôl ale stupo to nakoniec všetko zvládol a dotiahol dokonca, veľké dík. Bolo to úplne iné ako normálna hra na servery, prvá mapa bola úplne top

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    GG chlapci, víťazovi gratulujem, ale aj druhému a tretiemu. Dúfam že sa zase stretneme na ďalšom TTT turnaji.

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    Menšie zhrnutie po druhom pive :)

    Ja a SaltySalt sme to dávali celé spolu dokopy. Kontaktoval som admina bagra, aby nám zabezpečil server cez kotla. Zo začiatku úplne perfektná komunikácia s bagrom, až na to, že dňa 27.3.2020 (turnaj bol odohraný 28.3.2020) som mu napísal, že je nutné, aby sa na serveri opravili dva bugy, bez ktorých sa nedá tento turnaj odohrať. Hodinu pred začatím turnaja som zistil, že si ma bager vyhodil zo steamu a samozrejme a vyhodil si aj Saltyho a server nebol pripravený na turnaj. Ďakujeme koprakekovi, že sa to snažil s nami napraviť, no nakoniec sme celý turnaj museli odohrať s HLTV, ktorého bralo ako hráča a kickovať ho každé kolo nie je sranda, viď salty :). Nechápem prístup bagra a viem, že má tu viac onlajn kamošov ako ja, ale taká je pravda, že ešte 10 min pred turnajom sme nevedeli, či to odklikáme. Ak Vám ešte počas dňa napíšu 4 hráči, že sa nezúčastnia a dôvod nedajú žiadny, tak to je trochu na hlavu (Nigga jediný, čo sa ospravedlnil, indian0 to časovo nestihol). Ďakujem teda saltymu a buranovi, ktorí to odohrali aj keď možno ani nechceli. Ďalší turnaj v TTT bude určite, ak bude záujem, ale určite nebudem nič riešiť s adminom typu bager a oslovovať hráčov, ktorí sa na to bez udania dôvodu vysrali. Najhoršie je v živote pracovať s ľuďmi a to sa znovu ukázalo, no na druhú stranu, stretli sme sa na servery všetci hráči, ktorí aktívne hráme to TTT a ktorí už ako taký vzťah cez net máme a to bolo super. Vidíme sa na ďalšom TTT. bye

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: [28.3] TTT Turnaj

    Síce som vymeškal Dota 2 Weekend Turnaj, čo som mal dobrý team, ale nevadí. Nabudúce kľudne môžem byť zase ako náhradník.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •