Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Big_Boy

  1. #1

    Big_Boy

    Vypis z konzole:


    Mas zakazano hrat za dozorce


    Poznamka:


    Dobry den, chtel bych vam rict ze nesouhlasim s banem k ct, ano udelal jsem chybu ze jsem omylem zapnul box mod tim padem se vsichni pozabijeli, jsem si toho vedom ale rekl jsem ze to nebylo umislne ale ze to bylo jen miss klick a omluvil jsem se a rekl jsem ze pristi kolo bude HVD ale i pres to jsem dostal na celich 7dni ban k ct.

  2. #2

    Odpověď: Big_Boy

    Čao, proto jste se s kolegou rozhodli, že zbylé hráče, kteří přežili zabijete ručně, ať můžete ještě rychleji dát to HVD?

  3. #3

    Odpověď: Big_Boy

    řekl jsem jim at si daji kill a kdo neučinil tak dostal kill od nas no

  4. #4

    Odpověď: Big_Boy

    Citovat Původně založeno big_boy Zobrazit příspěvky
    řekl jsem jim at si daji kill a kdo neučinil tak dostal kill od nas no

  5. #5

    Odpověď: Big_Boy

    ???

  6. #6

    Odpověď: Big_Boy

    A to je snad důvod dát MFK? Mohli jste dál normálně Simonovat a dokončit kolo s polovičním počtem vězňů a až potom dát to HVD.

  7. #7

    Re: Big_Boy

    Ahoj. Nemůžeš hráčům nařizovat, aby se zabili. Tím, že jsi je zabil, jsi udělil MFK. Chápu, že jsi chtěl kolo urychlit, abys dal další kolo HVD, ale takhle se to opravdu nedělá. Měl jsi kolo normálně dohrát až k pp.

  8. #8

    Odpověď: Big_Boy

    aha to jsem nevědel ani jsem neměl možnost jak to zjistit, protože i ctčka mi radili at to zrychlíme a jím věřil. Když tak se omlouvam za svojí chybu a poučil jsem se a příště to neudělam a dam na to pozor, ale furt si nemyslim že bych měl dostat k ct tak dlouho ban. děkuju za pochopení

  9. #9

    Odpověď: Big_Boy

    No právě že si dostal týden. Což je za MFK odpovídající trest.

    Avšak vidím, že se omlouváš a tedy doufám, že ses i poučil ban zkracuji na 3 dny. (Ban ti vyprší 23.3.2020 17:48)

  10. #10

    Odpověď: Big_Boy

    děkuji moc krát, a ano poučil jsem se

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •