Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Žiadosť o práva na JB

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    23

    Žiadosť o práva na JB

    Dobrý deň.

    Chcel by som sa pridať do A-teamu.


    Niečo o mne: Moje meno je Henrik, bude mi 16, končím základnú školu a rád hrám hry, JB hrám približne 5 rokov, som celkom výrečný a rád bavím ľudí
    Čo spĺňam: Vlastním originálnu hru
    Hrať dlhšie ako 3 mesiace
    ohľadom banov, posledný ban bol asi v roku 2017 a vždy to boli také maličkosti, je tam jeden ohľadom arogancie z ktorej som sa poučil.

    Čo nespĺňam: Nahlasovanie cheaterov a pod. priznávam sa nikdy som niak nevyužíval tieto hlásenia no pár ich mám pokúsim sa to zmeniť tak isto ako aktivitu na fóru.

    Prečo by by som chcel práva: Chcel by som pomôcť novým ako tak isto aj starým hračom aj všetkým iným.

    Steam ID: STEAM_0:0:218715793
    Ďakujem všetkým čo si prečítali túto žiadosť a ospravedlňujem sa za gramatické chyby

    S pozdravom: flint :)
    Naposledy upraveno FLINT; 23-03-20 v 22:19.

  2. #2

    Re: Žiadosť o práva na JB

    Zdravím. v minulé žádosti ti kolega Koprakek při uzavření poslal jedno steamid, které by mělo patřit asi tobě. Jak k tomu došel, už jsem nenašel. Třeba si na něco vzpomene a vyjádří se k tomu.

    STEAM_0:1:106288930

    Na základě tohoto SID jsem se dopátral k těmto věcem:

    Ban za cheating na ns: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=183130
    Žádost o práva z roku 2016 (Marek, 16 let)
    Žádost o práva z roku 2017 (18 let)
    Další žádost o práva z roku 2017 (tam koprakek postnul to samé ID).

    Teď píšeš, že jmenuješ Henrik a že ti bude 16. Na fóru žádné hlášení, přes ! pramálo hlášení.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-04-20 v 11:52.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Zdravím, toto musí byť nijaká chyba ku ktorej došlo sám neviem ako permu som nikdy nedostal a žiadosť mam druhú a čo sa týka hlasení už mam pár nových cez "!" a cez forko sa to snažím riešiť až keď nepríde admin čo sa v mojej situácii zatiaľ nestalo.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Teraz som pozeral tu steam ip čo písal Koprakek a sám neviem ako ku nej došiel.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. v minulé žádosti ti kolega Koprakek při uzavření poslal jedno steamid, které by mělo patřit asi tobě. Jak k tomu došel, už jsem nenašel. Třeba si na něco vzpomene a vyjádří se k tomu.

    STEAM_0:1:106288930

    Na základě tohoto SID jsem se dopátral k těmto věcem:

    Ban za cheating na ns: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=183130
    Žádost o práva z roku 2016 (Marek, 16 let)
    Žádost o práva z roku 2017 (18 let)
    Další žádost o práva z roku 2017 (tam koprakek postnul to samé ID).

    Teď píšeš, že jmenuješ Henrik a že ti bude 16. Na fóru žádné hlášení, přes ! pramálo hlášení.
    Nechápem kde si nabral tieto kraviny.. Ale ty asi áno.
    Po prvé FLINT je zo Slovenska.
    Po druhé tie druhé žiadosti sú od úplne iného hráča tak nechápem prečo ich sem dávaš keď ani nevieš o koho ide.
    Po tretie s Flintom nikdy problémy neboli a môžem povedať že to je jeden z mála ktorý má oslovili a zmenili vo mne názor že kvôli veku by nemali mať možnosť stať sa speslom/ adminom.

    A teraz k žiadosti :

    Z hry ťa poznám, absolútne stebou nemám akýkoľvek problém.

    -Dokážeš hráčov zabaviť
    -Niesi vulgárny alebo sa nesprávaš nejak tak že by to bolo neprípustné
    -Rozumieš módu
    -Pravidlá ovládaš a keď si mal o niečom pochybnosti slušne si prišiel založil tému a spýtal sa.

    Čo sa týka hlásení není toho veľa ale pár vecí si mi nahlásil samozrejme toho mohlo byt kľudne viac.
    Kľudne mi môžeš hlásiť a nemusíš sa báť ničoho že by som ťa ignoroval.

    Čiže poviem to úprimne mám v tebe silného adepta na minimálne post spešla.

    Jediná vec čo mi vadí je aktivita na fóre, ktorá sa samozrejme môže zmeniť a druhá to je taká rada buď sám sebou a nenechaj sa vtiahnuť do kolektívu '' problémových '' hráčov.

    Ináč za mňa pokiaľ zmeníš tie nedostatky ktoré tam sú a neprestaneš byť aktívny a udržíš si dobre meno, nemám akýkoľvek problém sa vyjadriť pozitívne.

    Za mňa aktuálne ani Áno ani Nie.

    Ale aspoň u mňa, si na dobrej ceste!

    E. Nepáči sa mi aktivita tým pádom za mňa Nie
    Naposledy upraveno Fellow; 04-05-20 v 13:26.

  6. #6

    Re: Žiadosť o práva na JB

    Já se odrážel jen od toho SID, co poslal Koprakek do jeho předešlé žádosti. Ná základě tohoto SID jsem našel jiný účet na fóru, kde má právě další žádosti o práva a kromě toho tam je i ta žádost o UB toho banu, co jsem tu posílal. Kopr by tam tu SID nedával jen tak. Bavil jsem se s ním o tom a psal, že toho hráče řešil s hofym. Zřejmě tam byla nalezena nějaká spojitost na základě IP adres v chl, anebo přihlášení na fórum. Já nevím. Já jsem nenapsal pro ani proti, ani hráče nechci předem odsuzovat. Chci, aby se záležitost ohledně toho druhého SID objasnila, což asi bude moct nějaký administrátor z webu, který by měl mít přístup k informacím, které my nevidíme.

    Důležitost toho, proč je třeba to objasnit, snad ani nemusím zmiňovat.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-04-20 v 21:16.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    23
    Ďakujem Fellow ako som povedal na forku aktivitu sa budem snazit zlepšiť a tak isto aj hlásenia.

    Ohľadom tej ip a SID neviem čo alebo ako sa ku nej dostal Koprakek keďže nikdy som nemal permu ale minule som sa pýtal Latinsa ohľadom tejto žiadosť keď tu ešte nebola a pýtal sa má či mám nijaké bany ja že hej niaka maličkosti z roku 2017 a neskôr mi povedal že ich nevidí či som sa neprestahoval možno nijaký problém z ip alebo niečo take.
    Naposledy upraveno Koprakek; 10-04-20 v 21:49.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Za mě proti
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Nevadí, aj tak ďakujem za odpoved ;).

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Aktivita priemerná, hlásenia cez ! sú cca. spred 2 mesiacov. Vie niekto ešte doložiť množstvo a hodnovernosť hlásení a celkovú znalosť v móde?

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    spíš ne
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Hráče poznám, aktivita každopádně upadla, těžko říct jestli má žadatel vůbec ještě zájem, proti

  13. #13

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Aktivita - NE

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2017
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Zajem ešte stále mám a po novom má 1.6 nejak nechytá zajem bude a vždy u mna aj bol na post admina.
    Všetky nie chápem.
    Ale keďže som trvdohlava palica a chcem sa dostať na post admina tak to znovu začnem hrať
    Tak by som chcel poprosiť aby sa s lockom ešte chvíľku počkalo teda keď sa už o ňom jasne že hovorilo.
    Ďakujem za vyjadrenia.
    Naposledy upraveno FLINT; 20-06-20 v 02:39.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj, čo si pametám, sem tam sme spolu hrali, zdal si sa byť celkom rozumný. Komu hlásiš na steam? Kde je aktivita? Podla CHL si za posledný mesiac nahral v čistom čase tak 3 hodiny čo je velmi málo. Nahod aktivitu a ukáž sa u CTčiek zatial Proti.
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •