Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Ram

  1. #1
    sweet bitches
    Guest


    Ram

    Ahoj, Koupila jsem si tyhle ram https://www.alza.cz/patriot-viper-rg...a-d5323583.htm, potřebovala bych poradit nějakej software fungující, ram zhasly a nesvítí. mám program Viper RGB 1,1 ale moje ram nedetekují, prosím o radu děkuji. (i.e. ASUS/Aura Sync, Gigabyte/RGB Fusion, MSI/Mystic Light Sync, ASRock/Polychrome Sync, etc) tyhle jsem zkoušela ale buďsto to nejde stáhnout nebo mi to tam ty ram neukáže. Děkuju za jakoukoliv odezvu :)

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126


    Odpověď: Ram

    Pamäťové moduly Patriot Viper RGB Series boli navrhnuté a skonštruované pre extrémny výkon. Majú plnú kompatibilitu s najnovšími platformami Intel a AMD, aby zabezpečili plynulé pripojenie k tvojej zostave. Obsahuje päť rôznych svetelných zón - všetko je možné prispôsobiť pomocou softvéru Viper RGB.
    Potrebuješ si jednoducho stiahnuť Viper RGB software, pomocou ktorého si nastavíš rýchlosť fungovania RAM a rôzne funkcie.
    Záleží aj na tvojom PC, či ti dokáže prečítať pokyny z tej novej RAMky, alebo či ju vie zachytiť. Je možné že softvér je v poriadku, ale možno je chyba v PC že nevie zachytiť RAMku.
    Z mojej skúsenosti, bo som si raz kúpil RAMku a PC ju nejako nevedel nájsť, tak som si myslel že mi chýba nejaký softvér, ale nie. Jednoducho PC nebol zostavený na prečítanie takej ,,veľkej'' , neznámej alebo nestavanej RAMky pre môj typ počítača.

  3. #3
    sweet bitches
    Guest


    Odpověď: Ram

    Ahoj. Ramky jsem vratila a vzala si ty původní které v pc mám. Tsky rgb a vše funguje jak má. Takže můžete to zavřít
    Děkuju. Super poradna kde se neradi.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126


    Odpověď: Ram

    Tento prípad je vyriešený, ale majiteľ príspevku už nemá účet na forku, tak zaňho žiadam o lock tohto príspevku. :D

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: Ram

    Vyriešené a uzamknuté. Ďakujeme! :-)

    Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •