Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: [ archivace 14.4. ] HS ONLY --> hanba mi

  1. #16

    Re: Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Z tej leteckej pošty sa mi to nedá stiahnuť. Dalo by sa to prosím uploadnúť ešte niekde inde? :-)
    http://csko.cz/dema?UPD=XyPrhyuw

  2. #17
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Ahoj, nejvíc mě zarazil čas 17:44, ale při opakovaném shlédnutí je tam slyšet nákup toho hráče. Z AB tam toho moc nevidím, ale jsou tu zkušenější očka na to.
    Nemůžu si pomoct, ale neodvážil bych se banovat.

  3. #18
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: [ demo k posouzení 3vs3 ] HS ONLY --> hanba mi

    Ak hravate dlho DM, tak presne poznate spawny, ktore sa nemenia a casto sa na tie pozicky predstriela... ak by mal AB nedaval bt hlavy nahodne, ale kazdu jednu, no minimalne kazdu druhu az tretiu co v tomto pripade neplati... a naznaky WH som tam vobec nevidel

    za mna clear
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #19
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ ban pozastaven ][ demo k posouzení ] HS ONLY --> hanba mi

    Pro ban: DiEAcE, Revan, Bager258
    Proti banu: piratjo, Samco, Troppe, matis

    Ještě by chtěl někdo kouknout před uzavřením?

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: [ demo k posouzení do 7.4.] HS ONLY --> hanba mi

    Jak nečekané, že to dopadlo právě takhle a chápu jistou demokracii názoru, ale není to poprvé, kdy se přehlasují zcela průkazné případy jako Clear.

    Taktéž chápu i rozdíl přesnosti mezi HLTV a spectu, ale spect je téměř totéž a usvědčovalo se na něm stejně jako fp. od nepaměti kdy se hrála ještě u2 a jiné 1.6 ligy a nikdy se nikdo nemohl vymlouvat na to, že spect je zcela jiný jako first person. Taktéž se vždy řeší konkrétní demo, dle kterého byl daný hráč zabanován, jelikož zpětně se natočit kdy už nic nemám zkrátka není objektivní. Osobně mi je to šumák, můj názor k demu máte zobrazen výše a chápu, že je trochu jiná doba, ale docela mi zde chybí ta stará garda zkušených adminů z kotelny, než co se tu s prominutím prohání za adminy dnes.. Krom opravdu pár vyjímek.

    Viděl jsem za těch 15let a víc jak 10let adminování mraky demíček, hrál/potkal i osobně spoustu výborných hráčů a rate 300:270hs, byť je to DM zkrátka reálné není - Rozhodující je vždycky demo + nějaký stat pro přiblížení v tomhle případě může trochu pomoct.

    Rozhoduju se převážně k nerozhodným demům, protože ty laciné zde rozpozná kde kdo. Vždy si stojím za svými zkušenostmi a později stejně vyšlo za pravdu, že např. Berrywow a jiní nakonec byli usvědčeni o pár měsíců později jako cheateři, ale stejně i on byl 2x uznán jako clear.

    Hofy: Jakmile to lockneš, tak mi prosím odeber i práva, jelikož to není poprvé a nepřipadám si ani tak ukřivděn, jako že mě spíše nebaví ztrácet hodiny času s někým, kdo se pak stejně uzná jako clear a to myslím opravdu vážně.

    Díky

    DiE'

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: [ demo k posouzení do 7.4.] HS ONLY --> hanba mi

    Za mě aimbot. Nejvíce mě přesvědčil čas 16:09. To je tak nepřirozený pohyb, že ho nemůže udělat lidská ruka.

    edit:
    Dokoukal jsem demo do konce a ten poslední kill, ten je fakt směšný.
    Naposledy upraveno Giussepe; 04-04-20 v 18:48.

  7. #22
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ demo k posouzení do 7.4.] HS ONLY --> hanba mi

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Jak nečekané, že to dopadlo právě takhle a chápu jistou demokracii názoru, ale není to poprvé, kdy se přehlasují zcela průkazné případy jako Clear.

    Taktéž chápu i rozdíl přesnosti mezi HLTV a spectu, ale spect je téměř totéž a usvědčovalo se na něm stejně jako fp. od nepaměti kdy se hrála ještě u2 a jiné 1.6 ligy a nikdy se nikdo nemohl vymlouvat na to, že spect je zcela jiný jako first person. Taktéž se vždy řeší konkrétní demo, dle kterého byl daný hráč zabanován, jelikož zpětně se natočit kdy už nic nemám zkrátka není objektivní. Osobně mi je to šumák, můj názor k demu máte zobrazen výše a chápu, že je trochu jiná doba, ale docela mi zde chybí ta stará garda zkušených adminů z kotelny, než co se tu s prominutím prohání za adminy dnes.. Krom opravdu pár vyjímek.

    Viděl jsem za těch 15let a víc jak 10let adminování mraky demíček, hrál/potkal i osobně spoustu výborných hráčů a rate 300:270hs, byť je to DM zkrátka reálné není - Rozhodující je vždycky demo + nějaký stat pro přiblížení v tomhle případě může trochu pomoct.

    Rozhoduju se převážně k nerozhodným demům, protože ty laciné zde rozpozná kde kdo. Vždy si stojím za svými zkušenostmi a později stejně vyšlo za pravdu, že např. Berrywow a jiní nakonec byli usvědčeni o pár měsíců později jako cheateři, ale stejně i on byl 2x uznán jako clear.

    Hofy: Jakmile to lockneš, tak mi prosím odeber i práva, jelikož to není poprvé a nepřipadám si ani tak ukřivděn, jako že mě spíše nebaví ztrácet hodiny času s někým, kdo se pak stejně uzná jako clear a to myslím opravdu vážně.

    Díky

    DiE'
    Díky za názor, ale je brzy na to předjímat, zatím nic nijak nedopadlo. Cílem mého příspěvku je získat více vyjádření nebo trochu rozpoutat diskuzi k demům. Určitě máme více než 7 aim adminů, kteří by mohli během 10 dnů kouknout na demo a napsat názor. Ban si pozastavil sám banující admin, do žádosti jsem tedy nijak nezasáhl kromě shrnutí dosavadního stavu. A 4 ku 3 je dost nestandardní, proto čekám, že se to snad někam posune, uzavřít na základě toho žádost jakýmkoli způsobem by nebylo spravedlivé ani pro jednu stranu, to se snad shodneme.
    Jestli máš ty nebo někdo jiný výhrady k tomu, jak se řeší žádosti o unbany, jsem otevřený diskuzi, kdokoli i z řad hráčů mi může napsat na Steam a můžeme to probrat.
    Naposledy upraveno hofy; 04-04-20 v 19:32.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: [ demo k posouzení do 7.4.] HS ONLY --> hanba mi

    Za mě Ban oprávněný CHEATER

  9. #24

    Odpověď: [ demo k posouzení do 7.4.] HS ONLY --> hanba mi

    od Matúša (pweredbytvaroh):

    Zdar parci, s dovolenim sem hodim par radku,

    nejdriv k adminum: prijde mi, ze pouzivate duvod "cheater" jako safe duvod, protoze vlastne nevite o co jde, ale jen si myslite, ze to neni clear. Hanba v tomhle pripade nevypsal jediny ab cas, jenom wh casy, jedine jeho oduvodneni ab je hs ratio a ze hrac dava casto hlavy. Nekteri admini koukali jen na vypsane casy, kde ab nemohli poznat, a mohli tak vyhodnotit jen wh. Obecne koukat jen na vypsane casy je uplne k nicemu, kdyz se nejedna o jasne pripady, protoze z toho poznate velky hovno, jeste na dm. Jen z vypsanych casu tezko zjistite, jak se hrac chova, jeho movement, styl nebo zvyky. A Die, kazdej jsme se nekdy sekli, ty.. i ja, tak z toho nedelej takovou bramboracku :D je 2020 a 1.6 je done, moc aim adminu (dobrejch) tu uz neni, takze relevantni nazory jenom od Die a matise. Kulisci, co jsou jenom aktivni nebo tu smrdej dlouho, a maji proto globala, se do aim adminu nepocitejte

    K banu: zpravidla plati (vicero casu), ze kdyz se hraci podari jednicka s rychlou reakci, nejdrive leti kulka a az potom nasleduje pohyb "ruky", nejlepe cas 21:30), omylem locknuta hlava na enemy je nejlepe videt v case 16:03, kde se hrac strili s enemy nalevo, pote mu vybehne enemy zprava, vystreli na nej davku o 3 nabojich, zabiji ho 2. nabojem a 3. naboj omylem lockne hlavu enemy hned za nim, i prestoze se pohybem mysi vraci k enemy nalevo. Cas 16:09 kombinuje oba predesle casy dohromady - nejdrive cuknuti, pote lock na enemy za dverma. Na demu wh neni, vsude je sound a vse se da jinak logicky vysvetlit.

    Pro predstavu jsem si nahral svuj gameplay (omluvte me, uz to moc nehraju, byl jsem dost unaven a mel jsem namozene zapesti z masturbace): https://csko.cz/dema/?UPD=dIxOpvON > casy 15:25 a 24:20, jednicka s rychlou reakci (bez ab)
    Naposledy upraveno Samco; 05-04-20 v 17:14. Důvod: doplnenie nicku ex-admina

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851

    Re: [ demo k posouzení do 7.4.] HS ONLY --> hanba mi

    za mě AB: viz DiE a Giu (demo jsem teď dokoukal)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  11. #26

    Re: [ demo k posouzení ] HS ONLY --> hanba mi

    Pro mne to čisté nebude.

  12. #27
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ demo k posouzení ] HS ONLY --> hanba mi

    Předtím jsem se díval jenom na časy, které byly vypsány od Hanby, tam mi to přišlo čisté (jak po stránce WH tak AB). Ale časy, které vypsal Giussepe mě přesvědčily k AB.

  13. #28

    Odpověď: [ demo k posouzení ] HS ONLY --> hanba mi

    Teď jsem demo zkouknul, za mě tam AB je. Zkoušel jsem si taky natočit a kouknout svoje demo, ale takové "cuky" tam rozhodně nemám.
    Allin

  14. #29
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ demo k posouzení ] HS ONLY --> hanba mi

    Díky za další názory. 8 adminů potvrdilo cheating, proto žádost uzavírám s tím, že udělený ban byl pořádku. Doporučil bych tedy banujícímu adminovi ban vrátit zpět.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •