Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: [ archivace 14.4. ] HS ONLY --> hanba mi

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    دمشق
    Příspěvky
    18

    [ archivace 14.4. ] HS ONLY --> hanba mi

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 277201)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'cheater (ale inak snaha tam je, cakam na forku)'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < HS ONLY >
    [AMXBANS] Tvuj nick: HS ONLY
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:33450786
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:33450786
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.216.62.234
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.216.62.234
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < hanba mi >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Nemam slov.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    DEMO

    Pekny vecer,
    musim uznat, ze tvoja hra je velmi interesantna a to nehovorim o tvojej kill:HS stats (len pre info kolegom, 276:236 - by ti mohol aj robocop zavidiet tych skoro 90%), ale spat k mojim pohnutkam ti dat ban za necistu hru.
    Prvy moment, (cas 14:25), pinkas sa tam na CT spawne s enemy, sundas ho, medzi tym ti z Bcka vybehnu dalsi dvaja enemy a cross ti "lockne" (pre mna nepochopitelne) toho vzdialenejsieho, ktoreho este ani vidiet neni, ale strielat zacnes po tom prvom vybehnutom. Dalej ides z T spawnu (cas 16:18) smerom long a cisty cross na enemy, stojaceho za dverami a kopirujes jeho pohyb (cas 16:20-23) a samozrejme HS, co ine...
    Cas 17:44, cely cas si sa pozeral do tej zahrady, ten enemy ani len nos nevytiahol (zeby afk??) a ty si si isiel po neho (+cross na nom) ako na zbere jahod. Cas 21:22, sundas (s partakom) typka na longu nad vanou a ides si jasne po druheho, ktory ani nevystrelil a to ani vesmirnymi sluchatkami nemozes tusit+samozrejme pripraveny cross...
    Pls o cek kolegami, ak sa mylim, samozrejme uznam chybu a ospravedlnim sa, tak ta poprosim o trpezlivost
    Naposledy upraveno hanba mi; 25-03-20 v 20:00.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    دمشق
    Příspěvky
    18

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    14:25 je zajímavý čas, ale přisoudil bych to spíš náhodě, možná špatně odhadnutá vzdálenost, možná jsem si nevšiml toho prvního T nebo jsem si myslel, že je to CT. Anebo jsem si nevšiml toho prvního T a podíval jsem se ke dveřím, abych měl ten xhair někde rozumně položený, a ne do prostoru. :)
    K času 16:18, já se díval na místo, kde se často spawnují hráči, totiž k té bedně tam dozadu, nikoliv na něho. Jelikož na dm trávím dost času, již si pamatuji místa, kde se hráči spawnují, pokud je navíc server takto přeplněn, je vysoká šance, že se tam někdo brzy objeví.
    16:44 nejspíš špatně zapsaný čas.
    21:22 se opět dívám na pozici, kde se spawnují hráči, nic nenormálního, navíc jsem v tom okolí slyšel spawn, tak jsem se domníval, že tam dole u té krabice někdo je. Ostatně jsem tam také slyšel deagle.

    Mimochodem: proto jsem měl nick HS ONLY. Téměř jsem nefulloutil, snažil jsem se střílet co nejvíc po jedné kulce.

    E: Tak jsem si dal tu práci a hledal jsem na tvém demu další časy, kdy se dívám na ta samá místa, takže zde lze vidět, že se jedná o zvyk: 17:15 jdu do dooru na longu a dívám se na tu samou pozici, jelikož se zde ovšem nenachází protihráč, nevypadá to jako wh.

    20:22 se opět podívám dolů na častý spawn.

    21:00 opět se dívám přes zeď na místo ke krabici.
    Naposledy upraveno mnohojmenny; 25-03-20 v 18:33.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Pridavam este odkaz na to iste demo ale z kotelny http://csko.cz/dema?UPD=hDLkgVcp

    E: rozhodol som sa postupovat nasledovne:
    - hrac odo mna dostava docasny UB (nechcem, aby zbytocne dlho cakal na konecne rozhodnutie, kedze zatial sa vyjadril iba pirat, ban sa vie kludne opatovne hodit)
    - obhajoba je logicka, som velmi rad, ze ziadatel je na urovni, ostatne individua v ziadostiach o UB by si mali brat priklad
    - ja osobne sa stale priklanam na stranu necistej hry, vecer, ked sadnem za komp, prejdem demo od predu aj od zadu, pripadne nieco doplnim
    - cakam na postrehy a komentare od kolegov
    Naposledy upraveno hanba mi; 25-03-20 v 20:06.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Ahoj,
    Hracova obhajoba mi dava zmysel.
    16:44 - Admin myslel situaciu v case 17:44 (nie 16:44), - ja tam pocujem nakup hraca + DMd2 def. spawn.

    WH tam urcite nie je. AB tam tiez nevidim, ale na AB tu su vacsie kapacity.

    Celkovo za mna clear.


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Ráno na to schválně mrknu a editnu Hanbo, docela mě to zajímá..

    E: Zajímala by mě taková maličkost, pane mnohojmenný, která zde byla jaksi přehlédnuta..

    U obou demíček od Hanby včetně HLTV se Ti ten cross nechová realisticky.
    Platí jasné pravidlo, že pokud jednou vytřelíš, tak tě to jednou "Kopne", jenže tobě to kope 2x.. Např. čas 19:02 je až do očí bijící, ale lze si toho všimnout u každého výstřelu i na HLTV, že používáš externí program.

    Už jsem se s tímhle né jednou potkal a ocenil bych, kdybys už zanechal toho divadla kolem a kolem.

    Být na mně tak máš znovu banán, avšak je tu dalších x zkušených adminů, kteří mi můžou mé lajcké posouzení zcela vyvrátit, jak tu bývá zvykem :)

    Btw Poprosil bych a trvám na urgenci vyřešení téhle žádosti vzhledem k tomu, že je tenhle hráč přihlášen do zítřejšího 5v5 turnaje.. Díky hoši.

    Přeji hezký den

    DiE'
    Naposledy upraveno DiEAcE; 27-03-20 v 11:53. Důvod: Edit - BANNED

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    دمشق
    Příspěvky
    18

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Zdravím,
    je mně opravdu líto, DiE, že považuješ obhajobu jako divadlo, a ne jako závažnou věc, kterou je potřeba brát v potaz; takto to vypadá, jako bych se neměl snažit obhajovat a zůstat ve stavu "mouchy, snězte si mne", nebo spíš: admini, snězte si mne? Chápu ale, že v současné nouzové situaci, kdy jsou zapovězeny veškeré kulturní akce, jde rozeznat divadlo od skutečnosti s obtížemi...

    Ale zpět k mé obhajobě a k vyvrácení tvého tvrzení: na tomto linku naleznete dvě dema. Jedno nese název madr-ingame.dem, druhé se jmenuje madr-spec.dem. Požádal jsem někoho nestranného, v tomto případě uživatele Madrfakr, za což mu touto cestou děkuji za jeho ochotnost, aby nahrál své POV demo s tím, že já ho nahraji ve spectu. Porovnáte-li si tato dvě dema, shledáte, že tento problém, na který DiE poukazuje, se děje ve spectu, ale nikoliv v POV demu hráče Madrfakr. Navíc ke konci mého spec dema si vybírám stranu teroristů, kupuji si AK47 a jde jasně vidět, že můj xhair se chová normálně, tudíž chci tímto poukázat na fakt, že toto dvojí "kopnutí" zapříčiňuje spectator, nikoliv externí podpůrný program z mé strany. Kromě Madrfakra je na demu vidět ještě hráč Hádě, kterému se xhair chová stejně jako mně či Madrfakrovi.

    Ohledně mé účasti na turnaji: Já se jí klidně vzdám, abyste měli větší časový prostor pro zevrubné projednání a promyšlení veškerých argumentů. Unáhlené jednání není nikdy, dle mého, správné.
    Naposledy upraveno mnohojmenny; 27-03-20 v 16:46.

  8. #8
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Ja som čakal nejaký zložitý prípad a ono nič z toho. Čítr.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    دمشق
    Příspěvky
    18

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    A mohl bych se zeptat, co tě v tvém názoru utvrdilo? Nebo to máš jen z intuice? A především jaký cheat bych podle tebe měl mít?
    Naposledy upraveno mnohojmenny; 29-03-20 v 16:57.

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Samozrejme, že z intuície však ja sa do AB nevyznám vôbec.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    دمشق
    Příspěvky
    18

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    A časy, které se ti zdají jako AB? Kdybych snad měl AB, Silent AB, triggerbot či jakýkoliv aim assist, tak by ta hra, dle mého, vypadala úplně jinak.

  12. #12

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    idem to pozriet

    E: za mna cheater, pozerane len casy, spomalene a neviem ako vselijako ale tie fragy... ten cross sa fakt nechová normálne
    Naposledy upraveno Bager258; 29-03-20 v 20:34.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    دمشق
    Příspěvky
    18

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Tak ještě se nevzdávám a pokusím se dál bojovat s větrnými mlýny. K tomuto: https://csko.cz/forum/showthread.php...nly)-No-Recoil Raven říká, že mu stačil jeden čas na to, aby poznal, že se jedná o recoil reduction a ab. Doufám, že bere ale ohled na jednu mechaniku hry, která zapříčiní, že si hra myslí, že hráč stojí, totiž strafování AD a střílení při tom. Mimochodem na tom demu žádné AB nevidím, jestli je na mysli to, že se párkrát ustřelím s flickshotem, tak mi to připadá dost neprůkazné.

    No recoil taktéž nevyužívám, poprosil bych, a na tom trvám, o časy.

    K chování crosshairu jsem se vyjádřil v postu #7, ostatně si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži sami. Tento efekt skutečně existuje a domnívám se, že je obecný pro všechny.

  14. #14
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Njn a odchýlku vektoru si vymyslel kapitán amerika. Viacej sa sem nevyjadrujem.

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: HS ONLY --> hanba mi

    Z tej leteckej pošty sa mi to nedá stiahnuť. Dalo by sa to prosím uploadnúť ešte niekde inde? :-)

    E:

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ďakujem moc krát. :-)

    Čo sa týka spomenutých časov, tak hlavne ku koncu dema to vyzerá zaujímavo (2 časy). Na základe tohto by som však ban neudeľoval (avšak netvrdím, že to je čisté).
    Naposledy upraveno Samco; 31-03-20 v 22:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •