Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: JB - změna pravidel během hry

  1. #16

    Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    Tohle přesně jsou ty thready a příspěvky, kvůli kterým si komunita myslí, že na JB hrajou idioti :D :D

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    Citovat Původně založeno DeadJoy Zobrazit příspěvky
    Já bych za tohle na něho nedával stížnost, jen bych na to poukázal na serveru a postupoval bych už z zmíněných, mojich návrhů co jsem psal na začátku.
    Pokud vím, tak Okurka ho na to na serveru upozorňoval. Nepamatuji si, jak grakon reagoval, ale vzhledem k tomu, že v atrakci pokračoval do konce, tak ho to asi nijak zvlášť netankovalo. Stížnost jsem napsal na návrh Okurky.

    Citovat Původně založeno DeadJoy Zobrazit příspěvky
    A nebo atrakci dám od znova s úplně novým brankářem.
    To bys asi nedal, protože jak píše grakon:

    Citovat Původně založeno Grakon
    Nemohl bych to zrušit jako jednu atrakci a dát jako novou atrakci, kde chytám nově já. Znamenalo by to, že by se malá část hráčů bezdůvodně účastnila atrakce, kde mohou přijít o život, navíc. To je opět nadržování těm, kteří by do té atrakce navíc nešli.



    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Pokud chceš mluvit o pravděpodobnosti, tak to, že někdo střelí gól, je pravděpodobnost 50 % kvůli tomu, že máme pouze dva konečné stavy, které jsi sám zmínil (dáš gól, nedáš gól). To, jaký stav nastane, je dílem náhody.
    Možná tě to překvapí, ale 1/2 z 1 je skutečně 50 %.

    Citovat Původně založeno Grakon
    Jestli si dobře pamatuji, Wedix pustil první čtyři míče, já chytil tři (nebo čtyři) míče a následně pustil tři míče. Nechytil jsem všechny do jednoho.
    Ano, to máš pravdu. Špatně jsem to zformuloval.

    Citovat Původně založeno Grakon
    Důvod mé změny byl ten, že jsem se domníval, že to dokážu lépe. Domněnka však není fakt, o který bych se mohl opřít. Klidně jsem mohl pustit všechny. Wedixe jsem mohl a nemusel vyměnit za sebe. To už by bylo jedno, protože výsledek by byl stejně náhodný. Využil jsem toho, protože můžu.
    Ale to, že výsledek je náhodný, to je taky jen tvá domněnka. To není fakt. Navíc špatná domněnka. Způsob jakým ty uvažuješ je chybný. Malá demonstrace:

    Nevím jaký mají dva hráči skill -> prohlásím to za náhodu.
    wtf?

    Dám ti jako příklad menší analogii:

    Ve starověkém Řecku znali pouze přirozená čísla. Ted přišel jeden chytrej týpek a řekl: když sestrojíte čtverec 1x1 metr, tak jeho uhlopříčka není přirozený číslo. Ostatní Řekové si řeknou: Hm, neumíme to změřit, tak to bude třeba 28m.
    Nepřijde ti to trochu blbý uvažování? Nemůžeš jen tak zanedbat podstatnou veličinu jako je skill hráče. Zvlášť když máš už nějaký indikace, jakej ten skill asi může bejt. Viz 4 pusteny goly wedixe a 4 chyceny goly tvoje.

  3. #18

    Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    jo, já sem grakonovi říkal, že to není uplně dobrý

  4. #19

    Re: JB - změna pravidel během hry

    Jo, Okurka mi to říkal. Odpověděl jsem, že můžu a normálně pokračoval dál v Simonování. Ono je to i lepší, když o tom v klidu můžeme popřemýšlet a prodiskutovat tady, než abychom se dohadovali na serveru, kde by to zbytečně zdržovalo hráče. Koneckonců stačí se podívat kolik zde příspěvků už máme.

    Jinak analogie, kterou sem dal Giussepe nesouvisí s mým tvrzením. Já tvrdím, že skill hráčů je neznámá proměnná, a proto s ní vůbec nepočítám. Nepřiřazuju ji smyšlenou hodnotu. Pokud výsledek něčeho ovlivňuje neznámá proměnná, tak ten výsledek je pak náhodný.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jedná se o dobu dávnější, kdy bylo trendem nachytávání hráčů na slovíčkaření za účelem rychlého zbavení se počtů vězňů.
    Neviem ako dlho prebiehalo kolo. Neviem koľko bolo dead, koľko nažive, a preto čo nevidím, tak neriešim, ale ak vymeníš brankára za účelom, aby prežilo menej hráčov, tak sa ich zbaviť chceš a nehovor mi, že nie. Ani keby neviem koho iného tam dáš, tak sa proste hraje za iných podmienok ako sa hralo. Ak by si ho vymenil za situácie úmrtia brankára, tak budiš, zabili si ho T-čka a je to ich vina, nebola by to vina zo strany CT a tak nikto nemôže dostať VD.

  6. #21

    Re: JB - změna pravidel během hry

    Ano, nahradil jsem ho proto, protože jsem si myslel, že zvládnu nějaké míče chytit a abych v konečném důsledku kolo ukončil rychle. V době, kdy jsme začali hrát penalty, už byli mrtví nějací lidi. Pochop, že v mém zájmu jako admina je ty hráče udržet na serveru a jsem si vědom, že nikoho nebaví čekat třeba 15 minut mrtvý ve spectu. Mohl jsem tam Wedixe nechat, nezemřel by nikdo, ztratili bychom asi pět až deset minut a dalších deset minut bych kolo zdržel dalším hraním a mezitím byse odpojili mrtví hráči. Samozřejmě to neurychluji stylem, aby všichni zemřeli co nejrychleji. Myslím, že mě tady většina viděla už mnohokrát Simonovat, takže ví, jak to u mne chodí. Že nefraguju zbytečně, nezdržuji se dlouhým mluvením, hráče místo fragování hituju a mluvím "dělej, nezastavuj se, nepiš, budeš mít kill, ...", dávám hráčům nevýhody, když porušujou moje zákazy, což je lepší pro ty hráče, protože nedostanou hned kill a pro mne, protože mám adepty, kteří můžou nějakou atrakci začít jako první a nemusím se zdržovat výhodama atd. Prostě aby to odsejpalo, aby nikdo nečekal dlouho mrtvý. Snažím se to udržet v rovnováze, což je někdy těžké. V téhle situaci jsem možná pochybil, já si myslím, že ne, což se snažím i obhájit. Vypadá to, že většina kolegů spíše nesouhlasí s tím, že jsem jednal v souladu s pravidly. V rámci demokratického hlasování to pochopím a přijmu to, ale pořád to neznamená, že s tím budu souhlasit.

    Kvůli změně brankáře tady vznikl dvoustránkový thread, který nikam moc nevede, takže by bylo vhodné, aby to vyřešil někdo z vedení. Napsal jem Burakovi, ať se na to podívá, protože on se na JB pohybuje, Samco ne.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-03-20 v 22:58.

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    Když se na to podívám nezaujatě z pohledu hráče, který třeba byl na serveru, tak ti napíšu dvě možnosti:
    1. Jsem ten kdo hraje proti Wedixovi a ten prostě neumí chytat - mám výhodu a neumřu
    2. Hraju proti tobě, jsi lepší jak Wedix - nemám už takovou výhodu a nedala jsem gol - umřela jsem

    Takhle asi dopadla ta druhá polovina soudím. A vzhledem k tomu, že atrakce začala a ty si tam poslal Wedixe a ani si předtím neřekl, že se jako brankaři budete střídat, nebo si na to neupozornil, tak první polovina měla výhodu a druhá neměla. Zasáhnul si do hry a brankaře si měl nechat stejného, at je to vůči všem fér a argumentovat tím, že chceš udržet hráče na serveru - blbost, když už někteří byli mrtví, jak si psal.

    A proč to chceš nechat posuzovat Burakem, protože Samco tam nehraje? Jako aji Samco by ti třeba dokázal posoudit, jde tu o logiku, že někdo hrál proti horšímu a byl ve výhodě a někdo hrál proti lepšímu a byl v nevýhodě. Co na tom chceš řešit? Tady jde jen o to, že si prostě pochybil a nechceš si to připustit. Teoreticky o nic tak moc nejde, spíš jde jen o to, kdo v tomto případě má pravdu. Já to vidím tak, že Giu - taky by se mně nelíbilo, kdyby měla jedna půlka brankaře co má děravý ruce a pustí co se dá a pak tam vlezeš ty, čím tak zasáhneš už do rozjeté atrakce (což by se i tak nemělo) a zbytek nemá tak velkou šanci.

    Navíc s tím jak říkám souhlasí asi všichni, takže sis to moc neobhájil, opakovat to samé dokola není obhajovaní, ale papouškuješ po sobě něco co si už řekl. Hlavně proboha jsme si řekli, že nebudeme z pravidel dělat bibli, to by se nikomu nechtělo číst, tak tam nebudeme dávat další pravidlo, když je každýmu jasný, že do rozjeté atrakce už simon nemůže zasahovat, pokud by však na to neupozornil předem.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    I když se tedy jedná o prkotinu, tak pokud to chcete řešit dopodrobna, má pravdu většina. Samozřejmě, že se brankář během této atrakce měnit nemůže. To je podobný princip, jak kdybys na kz proti jednomu Tčku postavil nějaké low skill CT a řekl, že když vyhraje, tak přežívá a proti druhému Tčku postavil shooting stara a řekl úplně to stejné.

    Slohy číst nebudu, ale chtěl jsi vyjádření, tak tady.

  9. #24

    Re: JB - změna pravidel během hry

    Uznávám Burakovo vyjádření jakožto člověka ve vedoucí pozici. Tím pádem i uznávám, že jsem pochybil (ikdyž pořád si myslím, že podle pravidel je to oficiálně jinak). V tom případě se omlouvám hráčům (a v tom případě i Giussepemu), že byli počas atrakce "znevýhodněni".

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB - změna pravidel během hry

    Grakon tedy uznal svou chybu. Děkujeme Burákovi za vyjádření, chybovat může každý, ale zase tohle se nemusí brát za nějakou větší chybu - vše bylo snad vysvětleno.

    Uzavírám tedy téma.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •