Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: yerkos --> CernaSmrt

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    yerkos --> CernaSmrt

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 277392)
    [AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 17 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Bez si na gsko'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < yerkos >
    [AMXBANS] Tvuj nick: yerkos
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:178681839
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:178681839
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.144.143.24
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.144.143.24
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < PoĂtaovĂ˝ ip >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_temple_v3)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Chtel bych vedet duvod k banu. CT konstantni narazky na hrace ve voicechatu behem prestrelky. Dalsi kolo CT zabije hrace "daniel" jen tak za to, ze si pise nejaky hovna do chatu a chlapce se to dotklo, kdyz stale pise "to je blbec" a nenapise ani kdo. Nikdo to neresi :D Ani ty. Sam mu nic nereknes. Jdu k ct, zabiju ho, aby si to uvedomil, dam tomu hraci VD. Reknu ,,Pustena klavesnice, po otevreni cel vyjdou jen VDcka" (byli 2, skver a daniel). Tecka se rozutecou a ja je nemam zabit? Nasledne mi das slay a kdyz dodam "10iq lidi z kotelny" tak mi jebnes ban at jdu hrat na gamesites? Nejebe ti? Ja kdyz se tam snazim srovnat kluka, co ma nezdrave ego, tak radeji budes jednat takto? :D Rad bych chtel vysvetleni. Protoze toto neni chovani hodne administratora.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: yerkos --> PoĂtaovĂ˝ ip

    STEAM_0:0:178681839 82.144.143.24 yerkos tvej mámě dám sperma do huby
    STEAM_0:0:178681839 82.144.143.24 yerkos drž piču
    STEAM_0:0:178681839 82.144.143.24 yerkos ty čuráku
    STEAM_0:0:178681839 82.144.143.24 USTECKA STRELA čau mrdky
    STEAM_0:0:178681839 82.144.143.24 yerkos čuráka

    Ty máš taky vhodné chování

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: yerkos --> PoĂtaovĂ˝ ip

    Hej:D a to jsou reakce na to CT, co může svévolně urážet ve voice chatu všechny okolo:D pěkně to vedeš, on to může říct normálně v chatu, pak začne plakat, potom co ho zabiju, když udělá prostě pičovinu:D žádné upozornění na chat jsem nedostal, tak nechápu, dle čeho uvažuješ

    E: jen bych upřesnil "čuráka" není konkretizované, tak to prosím smaž

    E2: myslel jsem, že být admin neznamená se povyšovat nad ostatními a zneužívat práv A NATOŽ BÝT KÁMOŠ ADMINA, TO JE ASI JEŠTĚ VÍC, slyšel jsem tolikrát, že když jsi admin, tak na sebe bereš zodpovědost:) /pozn. autora: capslockem důležité a na to co se máte zaměři;);););)
    Naposledy upraveno Faero; 28-03-20 v 03:21.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: yerkos --> CernaSmrt

    Vy tři jste si začali ty jsi potom šel k CT, zabil si CTčko následně si dal danielovi VD (Právem) a skverovi (Neprávem) následně si tam vystřílel polovinu lidí a oháněl ses s tím že si něco říkal ale přitom nic.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: yerkos --> CernaSmrt

    skver ho měl z PP, potom co zabil to CT:) Řekl jsem pusťte klávesnice, na což reagoval ten hráč, který vyšel ze šachty, JAK JE TO ASI MOŽNÉ. Po té jsem otevřel cely a před tim řekl, že vyjdou jen VD, přitom si 3 hráči začali skákat všude kolem cel a utíkali kam chtěli. Mám je nechat? Odpověz, děkuju:) Ať už bych neřekl nic, tak mají mít puštěné klávesnice. Nikde jsem nečetl, že by příkaz trval jen po určitou dobu, jenom pokud ho nezruším. Nějaké další argumenty?
    E: Ať už bych potom, neřekl nic.. Ať nedojde k omylu:)

    E2: Při frontě na mozky si stál špatnou řadu? nebo fakt nevim, že si tu vymyslíš, že jsem dal skverovi VD.

    E3: A abych dostal týdenní ban na jb za větu, kde reaguju na adminův přístup k situaci "10iq lidi z kotelny" není málo. Nevím, jestli admin vstal nebo před chvílí vstal špatnou nohou z postele a šlápl u toho na lego. A nebo prostě nešel spát dřív a raději si šel potit prdel k jailbreaku a byl k tomu unavený, ale nelíbí se mi, že bych za to měl být trestaný. Každý by si měl sáhnout do svědomí. My si tam přišli s kamarádem zahrát. A že nebudu bránit kámoše, protože někdo porušil pravidla?:D To si myslím, že by ho každý naopak bránil:) A pochybuju, že by mu to VD dal.
    Naposledy upraveno Faero; 28-03-20 v 03:50.
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: yerkos --> CernaSmrt

    Potkej mě znova s tímhle přístupem a sejdeme se tu znova. Nevymyslel jsem si to bylo to tam napsaný to VD. Máš to zkrácený na 6 hodin UB ti rozhodně nedám. A neboj v banu nejsi sám.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: yerkos --> CernaSmrt

    Bylo to tam napsaný, když vyhraje vd z PP, tak to v té konzoli vidíš. :)
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: yerkos --> CernaSmrt

    Otázka, ban už mi vypršel, na co to tu ještě je? Řešíte, či mu odebrat práva?
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: yerkos --> CernaSmrt

    Citovat Původně založeno Faero Zobrazit příspěvky
    Otázka, ban už mi vypršel, na co to tu ještě je? Řešíte, či mu odebrat práva?
    Protože nemám oči všude a když zavírám žádosti tak se moc nedívám na ty, kde se ještě předešlý den psalo.. a když už tak si nečtu ani vše, když vidím že se někde konverzuje, sory že nejsem jednička dle tvých představ.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •