Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ čekání na hráče do 3.4. ] Smatik --> Fellow

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    2

    [ čekání na hráče do 3.4. ] Smatik --> Fellow

    Vypis z konzole:

    Hrac SmaTik ztraci moznost hrat dozorce na 3 dnu, duvod: [zakaz k CT] neznalost (admin fellow).


    Poznamka:


    Normalne jsem plnil povinnosti CT, vezen porusil prikaz simona, rekl jsem to simonovi a nijak nereagoval, pak ten prikaz porusil po druhe a ja zabil toho vezne, potom mi admin Fellow dal ban. Urcite sem sam admin doda demo a nejak mi vysvetli za co presne byl ten ban. a nepis mi tady abych vypadl na GS jak na serveru, kdyz jsem se te ptal, za co ban sasku.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: Smatik

    Ja som proti UB. Celú dobu som tam bol a furt si skákal simonovi do reči - majú zákazy ? prečo si ho nezabil ? prečo boxuje keď ma zákazy ? a pod.. Už na predminulej mape ti to Latins vysvetlovaľ čo a jak (ak si to bol ty). Toto neni Gs kde sa všetko fraguje a kde väzni musia počúvať Simona jak babky sväté písmo.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Smatik

    Ahoj, no stým plnením povinností by som radšej pomlčal..

    Hráči boli v boxe a jeden odbehol od steny a ty si hneď začal upozorňovať simona "Mali zákazy? lebo jeden ti odbehol od steny" následne ti simon povedal " Prosím nechaj ma simonovať" na čo si ty následne urobil po svojom a toho hráča ktorý odbehol od steny zabil.. Simon nedal žiadny príkaz aby si ty niekoho v boxe zabil ale ty si to tak či tak urobil a ďalšia vec o tvojom totálnom fragovaní ani nehovorím .. preto som vytiahol poznámku táhni na GS.

    To len svedčí o tom že si sa napojil k CT bez toho aby si si len prečítal základné pravidlá a tak to aj dopadlo.

    Do budúcna ti poradím prečítať si pravidlá než sa napojíš k CT kedže tú máme iné pravidlá ako na konkurenčných serveroch.

    E. Na serveri bol prítomný i spešl Kaco ktorý videl celú situáciu a aj následne tvoje poznámky ku banu.
    Naposledy upraveno Fellow; 30-03-20 v 15:26.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Smatik

    Já jsem si pravidla četl a je tam, že povinností vězně je plnit příkazy a zákazy simona, 2x to ten hráč porušil, tak jsem ho prostě zabil.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: Smatik

    Bolo asi 14 väzňov u zadnej steny a iba 1 bol v strede boxu takže vzbura ani nehrozila. Bolo 5 CTčok z toho ani jedno nebolo v blízkosti dverí k boxu tak aký malo zmysel ho vôbec zabiť ? Keď máš teraz ten ban tak si môžeš aspoň očekovať čo sa fraguje a čo nie.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Smatik

    Takže když mi jeden vězeň uteče např. na surf a bude si tam hrát, tak ho mám nechat žít? protože vzpoura nebude hrozit? to mi nedává smysl. Proč tam máte pravidlo, že vězni musí plnit příkazy a zákazy simona, když tomu tak není? Však si vězni dělají vždy co chtějí....

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Smatik

    Prečítaj si hlavne pravidlo č. 19 to je to pravidlo vdaka ktorému tu kolá prebiehajú inak ako na GS. Kaco ti povedal že vezen niako neohrozoval CTčka ani simona a zrejme nemohol utiecť zo zavretého boxu čiže vzpura neprichádza do úvahy, a celý čas tam bol simon ktorý rieši takéto veci. Keby, jak ty hovoríš ti začne Tčko utekať na surf tak prirodzene ho možeš lebo sa zrejme pokúsi o vzpuru. A ako ti hovorili už iný admini zákaz si nedotal len za ten jeden kill a za nechopnosť, čiže to nebol ban na základe jedného kola/smrti, len to bola tzv. posledná kvapka. Snaž sa u CT príliž nezabíjať ale prídi na sposob ako Tčka zabaviť a ver mi že problémy nebudú, a hlavne počúvaj adminov ktorí sa ti snažia pomocť. Ináč som tiež proti UB to ste si snád domysleli.
    Už neni čas huliť...

  8. #8

    Re: Smatik

    Ahoj. CT má tolerovat menší porušení příkazů / zákazů vězňů. Takovým porušením se má na mysli to, kdy vězeň nijak neovlivní průběh hry. Např. vězní mají zakázáno boxovat a jeden vězeň i přesto boxne, tak nemá dostat hned kill. Nebo když mají jít vězni v čupu za Simonem a jeden se na vteřinu postaví, tak nemá hned dostat kill. Jiná věc je ta, když vězeň vyloženě začne utíkat, nebo se rozběhne směrem k CT. Tohle už je porušení zákazů v takové míře, která ovlivňuje zásadně hru a CT ho mohou zabít hned bez otázek.

    Jedná se o detail, který nemusí spoustu hráčů ze začátku chápat. Někdo sem může přijít z konkurenčního portálu a může si přečíst pravidla a snažit se je pochopit, no i tak je může porušit. Poznámky o tom, ať se takový člověk vrátí zpět na GS, jsou nemístné. Přicházíme o potenciálního hráče, kterému by se tu mohlo zalíbit a zůstat tu hrát. Dále, když už byl spešl a admin na serveru, mohlo se to hráči pořádně vysvětlit, nemusel se hned udělovat zákaz. Došlo k vysvětlení in-game?

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: Re: Smatik

    Odomňa 1-2x, tuším od Latinsa 1x (ak by mohol potvrdiť lebo niesom si istý či to bol on) a od Fellowa 1x tuším
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  10. #10

    Re: Odpověď: Re: Smatik

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Odomňa 1-2x, tuším od Latinsa 1x (ak by mohol potvrdiť lebo niesom si istý či to bol on) a od Fellowa 1x tuším
    Pokud byl hráč poučen a upozorněn a on i přesto porušoval pravidla, tak je v tom případě zákaz v pořádku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •