Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Kdo je nejlepší hráč?

  1. #1

    Kdo je nejlepší hráč?

    Soutěž o nejlepšího hráče




    Většina lidí je zavřená kvůli karanténě doma a tak není divu, že servery praskají ve švech. Proto přichází trochu vytuněná soutěž, kde má každý šanci ukázat co v něm je a přitom získat nějaké to ocenění.


    KDY

    Start 4.4. v 00:00, konec 11.4. v 23:59



    KDE

    Na serverech dust2 Only (2,3,4)



    Na HLSTATSX najdete detailní statistiky ze serveru jak o sobě, tak i ostatních hráčích. Hlavně lze dohledat staty, které vypovídají o vašem skillu a celkových schopnostech. Bude se soutěžit v pěti různých kategoriích ve kterých hráči budou sbírat body za své umístění, které se započítají do hlavního pořadí. Rozhodující je tedy konečné pořadí, vítězství v jedné kategorii nemusí znamenat celkový úspěch. Těšit se můžete na oblíbený pravidelný report a denní výsledky.



    Kategorie


    1. Kills:Deaths

    Nejpřesnější ukazatel skillu ukazující počet zabití na jednu smrt. Např. máš-li celkové skóre 500:200, tvoje K:D je 2.50. Aby ses mohl umístit v této kategorii potřebuješ celkově alespoň 300 kills.

    2. Headshots:Kills

    Pro hráče co rádi rozdávají jedničky je tady kategorie HS:K. Např. máš-li 500 kills a z toho 250 HS, tvoje HS:K je 0,50. Aby ses mohl umístit v této kategorii potřebuješ celkově alespoň 300 kills.

    3. Awards

    Na HLSTATSX se rozdávají různé odznaky za výkon z předešlého dne. Každý den lze získat celkem 17 odznaků za jednotlivé zbraně, defus, plant apod. Cílem je jich získat co nejvíce, všechny mají stejnou váhu.

    4. Rankové body

    Rankové body získáváte hlavně aktivitou. Lze je získat například za plant, defus, kills, win CT/T atd.

    5. Celkový rozdíl skóre (K-D)

    Tímto systémem se často určoval na serverech rank. Neplést s K:D. Jde o rozdíl mezi kills a deaths. Například máš-li celkové skóre 500:300 tvoje K-D je 200.



    CELKOVÉ POŘADÍ

    V každé kategorii je deset bodově ohodnocených pozic. Nejlepší si odnese 25 bodů, dále 20, 15, 10, 8, 6, 5, 4, 3 a desátá pozice 1 bod. Například budeš-li mít na konci soutěže ve všech kategoriích umístění na třetí pozici, získáváš 75 bodů (5x15).



    PRAVIDLA

    1. Jeden nick, používáš-li jich více, započítává se pouze ten který uvedeš v registraci.
    2. Dodržování veškerých pravidel na kotelně. Ban za cheating znamená okamžitou diskvalifikaci.
    3. Je nutné se jednoduše registrovat TADY.



    CENY

    1. místo v celkovém pořadí - 1 rok VIP + medaile na fórum
    2. místo v celkovém pořadí - 6 měsíců VIP + medaile na fórum
    3. místo v celkovém pořadí - 3 měsíce VIP + medaile na fórum

    4. místo v celkovém pořadí - 1 měsíc VIP

    5. místo v celkovém pořadí - 1 měsíc VIP



    Mé velké díky pro:

    Tvůrce medailí - matis
    Sponzoring VIP - Kotel

    ►►►►► REGISTRACE ◄◄◄◄◄
    Naposledy upraveno Madrfakr; 03-04-20 v 12:39.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Kdo je nejlepší hráč?

    myslím, že kontumačně soutěž vyhrává MAGi.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele RenTGen
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Aim, Inferno, Awp
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Aha ja mam tak pretazeny net ze ani nemozem hrat

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Súťaž prebieha iba na 2 a 3 alebo aj na tzv. 1 Dust2only ??

  5. #5

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Citovat Původně založeno Srenky Zobrazit příspěvky
    Súťaž prebieha iba na 2 a 3 alebo aj na tzv. 1 Dust2only ??
    Samozrejme na všetkých troch: dust2 only (csko.cz:27049); dust2 only 2 (csko.cz:27072) a dust2 only 3 (csko.cz:27099).

  6. #6

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY ZA DEN 1

    První hrací den je za námi a my se můžeme podívat na první výsledky. Startovní den patřil mé maličkosti v závěsu s třemi dalšími borci. Upřímně doufám, že pořadí se do konce soutěže změní, protože si nemyslím, že bych si zasloužil titul "Nejlepší hráč" a navíc o sobě celkem nerad píšu. Snad posloužím jako motivace pro hráče, kteří dlouhodobě podávají lepší výsledky než já. Skvělý výkon podal panf, který první session věnoval pořádný kus dne a obsadil vedoucí pozici v kategorii K:D, tento hráč patří k dlouholetým stálicím na serveru a těžko ho neznat, jistě bude v průběhu soutěže útočit na nejvyšší pozice. Hned za ním se probojoval SpeedeR+, kterého jeho nick velmi vystihuje, protože styl hry je především úspěšné rushování. Kategorii HS:K si zatím ukousl pro sebe s výsledkem 0.45. Prozatím nejúspěšnější čtveřici uzavírá xenofobny aziat, další stálice na serveru, která první den zakončila se sympatickým skóre 639:249. V soutěži je mnoho dalších známých jmen a my tak můžeme doufat, že ukážou co v nich je.

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Madrfakr; 06-04-20 v 18:37.

  7. #7

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 2

    Nedělní den nám přinesl první zamíchání výsledků. Vedoucí pozice se po zásluze ujal Speeder+, který zopakoval parádní session z prvního dne. Na druhou pozici se potichu přikradl zkušený xenofobny aziat. Mezi elitní desítku se také zapojila známá jména jako zelenofialovej xicht či kwaaaaak. Pomalu tedy můžeme vidět obrysy směru, kterým bude soutěž směřovat. Nejúspěšnější slečna je zatím iuky Amentia Grese, která vybojovala pěkných 18 bodů. Ovšem další dvě zástupkyně něžného pohlaví vr_mi a Nikola.| obsadily v některých kategoriích poslední příčky. Pro tento případ jsem proto do soutěže naverboval zkušeného hráče Salka cukru v lyzke kavy., který obětoval své jasné vítěství a šarmantně se přidal ke slečnám aby v tom nebyly samy. Věřím, že musí být nepříjemné si úmyslně kazit skóre, ovšem pozice gentlemana není zadarmo.

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Madrfakr; 06-04-20 v 18:37.

  8. #8

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 3

    Pondělní den nám pořadí vyrovnal ale žádné velké změny se nekonaly. Prvnímu SpeedeRovi+ na záda nebezpečně dýchá xenofobny aziat a očekávám, že mu vedoucí pozici nenechá zadarmo. Plyn také přišlápl zelenofialovej xicht jako nekompromisní lídr kategorie K:D s výsledkem 2,82. Ale předpokládaní favoriti soutěže panf a kwaaaaak v tabulce kvůli neaktivitě padají a dávají prostor jiným. Ten prostor dostanou nepříliš známý hráči například B4C1 nebo wzok., kteří sice nemají nějak světoborné statistiky ale svou snahou a aktivitou jdou úspěchu naproti. První kladný výsledky také přinesl jeden ze čtyř zúčastněných adminů, místní legenda - bolek :). Do konce soutěže zbývá 5 dní, tak snad ještě ukáže co v něm je!


    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Můžu se zeptat, proč mám napsané 40:32 skore? Správně mám mít 79:36 (FRAG:SMRT) za dnešek. Za včerejšek mám mít 39:29

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Můžu se zeptat, proč mám napsané 40:32 skore? Správně mám mít 79:36 (FRAG:SMRT) za dnešek. Za včerejšek mám mít 39:29
    Je to iba za ten deň
    E: je to za včerajší deň, vždy o deň dozadu

  11. #11
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Šak hej niko. Ale za dnešní den už mám 79:36 moje skore.

  12. #12

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Šak hej niko. Ale za dnešní den už mám 79:36 moje skore.
    Ja bych řekl, že logicky to co postl dnes je TO CO JSI NAHRÁL VČERA ne?

  13. #13

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Ja bych řekl, že logicky to co postl dnes je TO CO JSI NAHRÁL VČERA ne?
    E : stači logicky i podle data..

  14. #14

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Můžu se zeptat, proč mám napsané 40:32 skore? Správně mám mít 79:36 (FRAG:SMRT) za dnešek. Za včerejšek mám mít 39:29
    Nejaktuálnější výsledky jsou za den 3 (6.4.). Tvoje dnešní výsledky budou započítány v zítřejším vyhlášení.

    E: TADY máš svoje sessions, kde jasně vidíš svoje staty v jednotlivých dnech. První den si nahrál skóre 1:3, druhý den 39:29, třetí den nic a dneska zatím 79:36. Takže čekej na zítřejší den 4.
    Naposledy upraveno Madrfakr; 07-04-20 v 16:09.

  15. #15

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 4

    Venku se konečně objevilo slunečné počasí ale karanténa nám přikazuje býti doma. Je to znát i na serverech, kde tráví spousta lidí spoustu času. Odráží se to i na výsledcích. Čtvrtý den tak přinesl další jména a pár hráčů vystřelilo nahoru. Zatímco vedoucí duo se nemění, tak nastává boj ve středu tabulky, kde má hned několik hráčů na dosah umístění 3-5. Záleží teď hlavně na tom, kdo jak využije následující dny. Například snaživý B4C1, který se dere nahoru. Nebo nejúspěšnější slečna iuky Amentia Grese, která má výtečné výsledky v kategorii HS:K. Také všem známý Niko, předvedl úctyhodnou šestihodinovou session, díky které si bere cenné body napříč kategoriemi. Že ještě není pozdě přišlápnout plyn dokazuje také skvělý p ř e h l e d, kterému stačily pouhé dvě sessions na parádní umístění hlavně díky výsledku v kategorii K:D. Přeji tedy mnoho zdaru a uvidíme se na serveru.

    PS: Včera tu proběhla diskuse ohledně výsledků a často mi i píšete nějaké dotazy. Výsledky poctivě kontroluji ale může se stát, že chybičku udělám, takže bude-li se Vám zdát něco špatně, neváhejte mi napsat. Thx.

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •