Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Kdo je nejlepší hráč?

  1. #16

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 5

    Soutěž se přehoupla do druhé poloviny a tak se můžeme pomalu těšit na finiš. Zatímco vedoucí SpeedeR+ si usilovně drží prvenství, tak ostatní příčky mají svou pozici dost nestabilní. Do první pětice se nám během dvou dní vyhoupl Niko, který je organizátor mnoha rushů a je velmi nepříjemný protivník. Také zelenofialovej xicht podává konstantní výsledky a útočí na první trojici. Soutěž končí 11.4. v 23:59, takže již je na čase pořádně zabrat.

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:

  2. #17

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 6

    Šestý den se nesl v duchu jediného hráče, který předvedl skutečnou One man show. Ten hráč je často zmiňovaný panf. Během šílených dvanácti hodin dokázal nabírat celkové skóre 1000:353 a odnesl si 7 odznaků včetně všech nejhranějších zbraní (AK47, M4A1, AWP a DGL). Díky této famózní session se vrací na nejvyšší pozice a nyní se dělí o druhé místo s xenofobnym aziatem. Soutěž se tak dostává do finální části a brzo se můžeme těšit na vítěze.

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Madrfakr; 11-04-20 v 16:53.

  3. #18

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 7

    Předposlední den soutěže především zvýšil své vedení SpeedeR+, který si jde neohroženě pro zlatou medaili a již mu nic nestojí v cestě. Ovšem stříbrná a bronzová medaile je zatím stále nejistá, protože panf i xenofobny aziat byli v pátek neaktivní a jejich pořadí rozhodne dnešní den. Ti kteří již nemají na dosah oceněné umístění alespoň můžou zlepšit své výsledky aby v historii nebyli za lamy. :)

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:

  4. #19

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    DEN 8 - KONEC + VYHLÁŠENÍ

    Poslední den byl klidnější a velké změny se nestaly. Za zmínku ale stojí |^Pelargos^|, který finální den předvedl více jak osmihodinovou session, která mu výrazně spravila reputaci a zakončuje tedy soutěž o něco důstojněji. Velmi aktivní B4C1 nakonec svůj útok na pátou pozici nevyhrál a musí se spokojit se šestým místem.

    VÝSLEDKY - ROZKLIKNI SPOILER
    Spoiler Spoiler:


    FINÁLNÍ VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE


    1. SpeedeR+ -

    Soutěž mu opravdu sedla a věnoval ji spoustu času. Velká aktivita, divoké rushování a přesný aim mu zajistili nejvyšší pozice v kategoriích HS:K, Awards a Rankové body. Celkem tedy nasbíral 95 bodů a zaslouženě vyhrává zlatou medaili a roční VIP.

    2. xenofobny aziat -

    Celkové skóre 2428:1030 ukazuje, že vysoké umístění má opravdu zaslouženě a během soutěže byl velmi nebezpečný protihráč. Souboj o druhé místo nakonec vyhrál a díky skvělým výsledkům napříč kategoriemi získává 63 bodů a s ním spojenou odměnu stříbrnou medaili a 6 měsíců VIP.

    3. panf -

    Na skvělé třetí místo mu stačili pouhé tři dny, během kterých předvedl neskutečný výkon. Za zmínku stojí hlavně DEN 6, který dokázal zakončit s neuvěřitelným skóre 1000:353. Věřím, že kdyby měl více času, tak se umístí ještě lépe. Nakonec se tedy musí spokojit s bronzovou medaili a 3 měsíci VIP.

    4. Madrfakr.

    Rozhodně lepší umístění než které jsem zamýšlel a poslední dny jsem si musel změnit nick abych zbytečně nevyfoukl medaili. Soutěž jsem si přesto užil jako organizátor ale i jako hráč.

    5. zelenofialovej xicht

    Můj favorit kterému jsem výhru přál. Na serveru velmi tichý, klidný player který ovšem konstantně podává skvělý výsledky a zaslouženě mu v ranku patří první místo s velkým náskokem. V soutěži si nakonec došel pro hezkou pátou pozici a získává alespoň 1 měsíc VIP.


    Dodatečné ocenění

    Hráč SpeedeR+ se rozhodl své VIP rozdat hráčům a tak po domluvě s Kotlem získává 12x měsíc VIP. Společně jsme vybrali 12 hráčů kteří nedosáhli na oceněné pozice ale přesto projevili snahu nebo získali naše sympatie. Měsíc VIP tedy získávají: B4C1, wzok., Niko, vr_mi, Nikola.|, delapena, bolek :), Uncle, iuky Amentia Grese, |^Pelargos^|, Salka cukru v lyzke kavy. a Minogal.


    Závěr

    Výherce budu kontaktovat co nejdříve zde na foru nebo na steamu, medaile v nejbližší době nahodí moderátoři. Závěrem chci pogratulovat výhercům a poděkovat všem za účast a plynulý chod soutěže. Jako hráči by mi udělalo velkou radost kdybych opustil pozici organizátora mohl si také naplno zasoutěžit, takže máte-li nápady na soutěže hurá do toho!

    Madrfakr.

  5. #20

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Touto cestou chcem poďakovať Madrovi za skvelú súťaž, za vynaloženú námahu (mne by sa tie výsledky nechcelo nahadzovať) a v neposlednom rade za to, že i keď mohol hrať na plno, nehral, pričom si myslím, že s prehľadom mohol attackovať na prvé miesto. Ďalej chcem poďakovať Speederovi, že ma počas posledného týždňa svojím skvelým výkonom hnal dopredu (big like za gesto voči ostatným hráčom). Bol to môj prvý turnaj na Kotelne a veľmi som si ho užil, s pokorou prijímam druhé miesto, i keď si myslím, že by si ho zaslúžili lepší hráči. Ešte raz DÍK!

  6. #21

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Taktéž bych chtěl Madrovi poděkovat za velmi dobře odvedenou práci i přes fakt, že jeho spací návyky jsou srovnatelné s koalou, tak pokaždé byly výsledky perfektně zpracované do odpoledních hodin.

    Samozřejmě díky taky patří hráčům, kteří mi moje rushe s radosti komplikovali (jmenovitě z řad soutěžících - aziat s AWP na midu, Pelargos s counter rushem na shortu, Madrfakr. kamkoliv kam jsem šel byl připraven s famasem a v neposlední řadě panf a xicht byli připraveni mi prodloužit moje sessions o hodiny :))

    Těším se na příští turnaj, kde jsem přesvědčen, že mě o mé prvenství připraví daleko zkušenější hráči.!

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Najväčšia vďaka patrí Madrovi za zorganizovanie skvelého turnaja. Každý deň som sa tešil hlavne na jeho zhodnotenie predchádzajúceho dňa, ktoré tomuto turnaju pridávalo na vážnosti (vždy keď som tam našiel svoje meno tak som sa cítil ako celebrita).

    Keď som sa registroval a videl tie mená, tak môj cieľ bol neskončiť posledný. Takže 6. miesto je pre mňa veľkou poctou.

    Na môj prvý turnaj v csku som vôbec nečakal, že si to tak užijem. Takže bolo to super. Ďakujem a vidíme sa na ďalších turnajoch.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kdo je nejlepší hráč?

    Gratulace, medaile byly rozdány. Uzavírám :)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •