Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Problém s Win 10

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    8

    Problém s Win 10

    Mám nově nainstalovaný Win 10 (neoficiálně) a csko (steam 1.6) na OpenGL jede tak na 5 fps, na Software je hodně málo hratelný a navíc nejde přehodit zbraň. Na Win 7 jelo v pohodě. Měl bych mít Win 10 (1909). Neměl by někdo nějakou radu? Zkusil jsem už dost věcí, ale fakt si nevím rady.
    Naposledy upraveno Doggett; 01-04-20 v 00:34.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Umístění
    nikde
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Problém s Win 10

    jaké csko jsi stahoval?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Problém s Win 10

    1.6

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Problém s Win 10

    co máš za pc/ntb?

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Playericek
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    Piešťany
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Problém s Win 10

    ja mám na druhom nb Windows 7 a ide mi iba software
    ლ(ಠ益ಠლ)

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Problém s Win 10

    Starej kancelářskej Dell, specifikace kdyžtak najdu, ale vždycky csko jelo v pohodě a najedou tohle.

  7. #7

    Re: Problém s Win 10

    Ahoj. Důvodů, proč ti csko jede na málo FPS, může být několik. Prvním důvodem může být slabý stroj, který nepobírá nový w10. Nejčastěji jsou veškeré problémy u w10 spojeny s tím, že se je lidé snaží narvat do starých mašin místo toho, aby si koupili nové. Výrobci již nemusí na staré periferie vydávat aktualizace ovladačů pro podporu funkčnosti u w10. Problém tedy může být i u neaktuálních ovladačů. Dalším problémem může být zavirovaný PC.

    Řešení tohoto problému je ještě víc. Koupě nového PC, přeinstalace hry / OS, vypnutí všech nepotřebných programů, fyzická údržba PC (zbavení prachu), snížení grafických nároku jak v systému tak v samotné hře. Momentálně víme hrozně málo informací o tvém PC, tak se nemáme čeho chytit.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Re: Problém s Win 10

    No ona už je to fakt stará šunka a už předtím jsem zkoušel instalovat nový ovladače, ale neúspěšně. Novej kompl bych si koupil, kdybych na to měl finance, což zrovna nemám, prostě už nezvládá novej operační systém, jak jste psali, ale děkuji za odpovědi.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Problém s Win 10

    Starý ntb není vhodný pro win10, navíc vin10 jsou naročnější na provoz, takže tvuj ntb nezvládá operovat s win10 a k tomu ještě spuštěnou hru.
    Myslým, že i za pár korun se dá sestavit vhodná sestava, nebo koupit nějaký repas.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •