Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

Hybrid View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Angry TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Hráč menom "karimatttka" mal SpeedHack ale nebol tam žiaden Voice Spam s pesničkami takže neviem či obchádzač .. asi podla IDčky
    Ale tak poslúšne hlásim pretože žiaden admin sa nedostavil písal som každému na koho mam kontakt.

    Údaje obvineného
    ------------------------------------
    ID: 15 karimatttka VALVE_0:0:180859650 nelze zjistit
    Demo : http://csko.cz/dema?UPD=YB6BtW5l



    --------------------------------------------------------
    Mal by som otázku ohľadom zmeni módu na vlastnej žiadosti o práva (nikto mi nevie odpovedať + niekto ani neodpovie) Len tak bokom by som chcel nasmerovanie na koho s takotou otázkou. Díky

  2. #2

    Re: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Ahoj. Je mi líto, ale podle chatlogu se jedná o obcházeče.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Odpověď: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Pohodě jen rád by som nejakého admina čo by vedel si spĺniť svoju povinnosť a má čas .. momentálne sa tam nachádza další obchádzač a je to zasa mne ľúto že nemá kto príjsť. A ohľadom tej zmeni v žiadosti? Nejako pomôcť či by sa s tým dačo niečo robiť?

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Citovat Původně založeno Hoojikk Zobrazit příspěvky
    Pohodě jen rád by som nejakého admina čo by vedel si spĺniť svoju povinnosť a má čas .. momentálne sa tam nachádza další obchádzač a je to zasa mne ľúto že nemá kto príjsť. A ohľadom tej zmeni v žiadosti? Nejako pomôcť či by sa s tým dačo niečo robiť?
    Asi ne, to by musel mít nějaký admin čas a pořád sedět ve spektu a obchazeče fackovat, kikcovat, apod. Upřímně by mohl jedině Kotel tam nasadit taky nějaký anticheat na SH. Možná se časem zavede komplet naše cs, ale jak říkám - to ukáže čas.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Re: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Kotel již na SH anticheatu pracuje. Lidi, co by měli čas se vypořádat s obcházeči, by se našli, jen nemají práva na TTT, protože tam nehrajou.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    On je problém i v hlášení zde na webu, nejvíc se TTT věnuje spasitel, co jsem si tak všimla a pokud je nedostatek adminů zde na webu kvůli hlášení, kde to leží i xxx dnů, tak se moc nedá očekávat aktivní účast ve hře.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Odpověď: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    On je problém i v hlášení zde na webu, nejvíc se TTT věnuje spasitel, co jsem si tak všimla a pokud je nedostatek adminů zde na webu kvůli hlášení, kde to leží i xxx dnů, tak se moc nedá očekávat aktivní účast ve hře.
    Pravda. Taktéž musim si pochváliť Kopráčka. Otravujem ho hockedy na instagrame a nemá problém príjsť (samozrejme ak má čas) Ostatný moc mi neodpovedajú na hlásenia :/

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Citovat Původně založeno Hoojikk Zobrazit příspěvky
    Pravda. Taktéž musim si pochváliť Kopráčka. Otravujem ho hockedy na instagrame a nemá problém príjsť (samozrejme ak má čas) Ostatný moc mi neodpovedajú na hlásenia :/
    Jako obyčejný cheaty - WH, AB, SH - to ti může zabanovat i aim admin a nemusí to být zrovna pouze TTT admin, problém je v tom, že obchází a v tu ránu by tam byl zpět. Takže tohle musí řešit admin s právy na serveru, nebo Kotel přidáním nějakého anticheatu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Odpověď: TTT -> SH [karimatttka] Obchádzač?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jako obyčejný cheaty - WH, AB, SH - to ti může zabanovat i aim admin a nemusí to být zrovna pouze TTT admin, problém je v tom, že obchází a v tu ránu by tam byl zpět. Takže tohle musí řešit admin s právy na serveru, nebo Kotel přidáním nějakého anticheatu.
    Díky Britny chápu preto by som rád pozmenil moju žiadosť o práva z módu Jailbreak na mód TTT. Hľadám túto možnosť ale zatiaľ som sa nedočkal nejakej lepšej odpovede. (väčšia aktivita + omnoho viac ma to baví)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •