Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Neschopnost ct na jb6

  1. #1

    Neschopnost ct na jb6

    Zdar hoši dneska mě nasrali tak neschopný ct na severu JailBreake 6 hráči jménem GAMER a kometa
    vím že kometa už dostal ban na 12 týdnu.

    Viděl to celý server.

    10 kometa VALVE_0:0:246470336 CZ

    14 GAMER VALVE_0:0:920748051 SK


    DEMO- http://csko.cz/dema?UPD=8AndRAAL

    Demo je nahrane z cele mapy protože celou dobu byly v ct a TAK NESCHOPNÉ CT JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDEL.

    Děkuji s pozdravem Dan eskere.

  2. #2

    Re: Neschopnost ct na jb6

    Ahoj. Na demu jsem si žádné neschopnosti nevšiml. Hráč kometa maximálně dal dva zbytečné killy (za které ani nemělo být VD, které si vyřval Nigga). Během dema se napojil admin Okurka a hráči kometa dal zákaz https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=277826 za neschopnost a demenci. Ničeho takového, co by bylo na ban, jsem si však na demu nevšiml.

    Rád bych viděl vyjádření od Okurky, na základě čeho vlastně udělil zákaz, když tam byl jen chvilku.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-04-20 v 14:56.

  3. #3

    Odpověď: Neschopnost ct na jb6

    Vždyť byl totálně neschopnej, každopádně dneska to nebyl hlavní důvod (pouze to dneska tou neschopností vygradovalo), proč sem mu dal ban. Když je hráč na serveru nedokáže se zoriantovat u CT, nedokáže dostat vězně ani do boxu a už xkrát sem ho přesouval a říkal mu ať trénuje za Téčka. Očividně i vzhledem k historii je to úplně k ničemu.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 04-04-20 v 15:11.

  4. #4

    Re: Neschopnost ct na jb6

    Budu vycházet pouze z toho, co jsem viděl v demu. Kometa měl vždy napsaného Simona, vždy se snažil normálně Simonovat, zabíjel normálně ty, kteří utíkali a dělali vzpouru. Když si někdo žádal o mikrofon, tak mu ho dal, nechal si vysvětlit od Niggy, že dal zbytečný kill. Vězni akorát utíkali a dělali vzpoury a CT tým celkově nebyl schopný vzpourám zabránit. To, že CT tým není schopný ubránit se vzpourám, je běžná věc, která může potkat i ostřílené hráče a adminy. Banovatelná neschopnost je taková, kdy hráč pořádně nezná pravidla, neví, co má dělat, jak vězně zabavit, co si může a nemůže dovolit. Rozhodně nelze banovat za neschopnost v případě, když vězni dělají vzpoury. V konzoli je záznam, jak jsi přišel na server a viděl jsi jen jedno kolo, kdy právě dával mikrofon vězňům na požádání a dal VD Nigoovi a následně Tčka udělali vzpouru. Předpokládám tedy, že jsi zákaz udělil hlavně na tvrzení někoho jiného, co dělo před tím, než jsi přišel.

  5. #5

    Odpověď: Neschopnost ct na jb6

    Já ti už vysvětlil na základě čeho sem udělil ban, takže tvoje tvrzení je dost zcestný.
    e: nemám problém mu dát unban ale doufám, že si pak na hlášení na tohohle hráče budeš lítat sám
    v reasonu stojí neschopnost, schopnost si představuju fakt jinak
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 04-04-20 v 15:38.

  6. #6

    Re: Neschopnost ct na jb6

    Já ti tady detajlně popsal, co hráč dělal na demu, jako odpověď na tvé tvrzení, že byl totálně neschopnej a vysvětlil, co je banovatelná neschopnost. Moje tvrzení určitě není zcestné.

    V rámci řešení hlášení a podle mne neoprávněného banu poprosím ostatní kolegy, aby se na demo podívali a napsali zde svůj názor. Demo bylo točeno na ns, takže pokud by někomu nejel voice, doporučuji se řídit tímto návodem: https://csko.cz/forum/showthread.php...%3Ben%E9-na-NS

    Samozřejmě, pokud budě většina adminů pro to, že byl ban oprávněný, tak mi nezbyde nic jiného, než se s tím smířit, takže to nechám být.

  7. #7

    Odpověď: Re: Neschopnost ct na jb6

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Já ti tady detajlně popsal, co hráč dělal na demu, jako odpověď na tvé tvrzení, že byl totálně neschopnej a vysvětlil, co je banovatelná neschopnost. Moje tvrzení určitě není zcestné.

    V rámci řešení hlášení a podle mne neoprávněného banu poprosím ostatní kolegy, aby se na demo podívali a napsali zde svůj názor. Demo bylo točeno na ns, takže pokud by někomu nejel voice, doporučuji se řídit tímto návodem: https://csko.cz/forum/showthread.php...%3Ben%E9-na-NS

    Samozřejmě, pokud budě většina adminů pro to, že byl ban oprávněný, tak mi nezbyde nic jiného, než se s tím smířit, takže to nechám být.
    Už sem mu dal UB, ale jak říkám odmítám chodit na hlášení na tohoto hráče. Ban sem nedal pouze na základě toho dema ale jako celek, vzhledem k tomu, ze z nej ta neschopnost na serverech přímo stříká. Ale jestli si tam chceš mermomocí držet takovýhle jelito, tak prosim

  8. #8

    Odpověď: Neschopnost ct na jb6

    Je zajímavý, ze po udělení UB mi už 4 aktivní JB hraci napsali, proč sem to dělal, ze hráč nemá u ct co dělat

  9. #9

    Re: Neschopnost ct na jb6

    A jaký má vlastně tohle význam? Já tady řešil to, že na základě toho dema se nedá dát ban. Klidně se však může stát, že potom, co jsi mu dal unban, tak se projevoval opravdovou neschopností. Jenže to ti něco psali hráči. To doopravdy nemusí být pravda. Od toho jsme tu my, abychom to zhodnotili. Věř mi, že já to nemyslím nijak zle. Jde o to, že pokud má mít někdo ban, tak k tomu má být relevantní důvod. V tomhle případě jsme měli demo, kde bylo vidět, jak se hráč choval a podle toho dema lze usoudit, že ten hráč neudělal nic banu hodného.

  10. #10

    Odpověď: Re: Neschopnost ct na jb6

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    A jaký má vlastně tohle význam? Já tady řešil to, že na základě toho dema se nedá dát ban. Klidně se však může stát, že potom, co jsi mu dal unban, tak se projevoval opravdovou neschopností. Jenže to ti něco psali hráči. To doopravdy nemusí být pravda. Od toho jsme tu my, abychom to zhodnotili. Věř mi, že já to nemyslím nijak zle. Jde o to, že pokud má mít někdo ban, tak k tomu má být relevantní důvod. V tomhle případě jsme měli demo, kde bylo vidět, jak se hráč choval a podle toho dema lze usoudit, že ten hráč neudělal nic banu hodného.
    Očividně jsi ho u CT nikdy nepotkal, z mé strany je to vše.

  11. #11

    Re: Neschopnost ct na jb6

    Jestli jsem ho někdy potkal na serveru, nemá s tímhle případem nic společného. A jinak ano. Viděl jsem ho několikrát hrát u CT a jednou jsem mu i dával přesun. Abych byl upřímný, vůbec se mi nelíbí, jak jsi v demu přišel na server a po jednom kole, kdy vězni udělali vzpouru, jsi hned navalil ban, aniž by nic špatného dotyčný v tom kole udělal. Mám takový pocit, že ti někdo napsal, že dělal bordel a ty mu důvěřuješ natolik, že na základě tohoto tvrzení jsi dal ban. Vzhledem k tomu, kdo byl na serveru a co se dneska horce řeší, bych asi věděl, o koho se jedná. Jestli je to opravdu pravda, což doufám, že ne, tak je to z tvé strany hodně nezodpovědné.

  12. #12

    Odpověď: Neschopnost ct na jb6

    A ty si teď tady rozjel co za dementní teorie? Já ti už 3x vysvětlil, proč ten ban dostal, dneska mi psalo víc lidi ať přijdu (nejen nigga rejpálku), přišel sem a bylo jeho klasicky simonovani. Není schopnej si hráče uhlídat, chodí k hráčům do boxu na metr, kvůli němu vznikají vzpoury, místo aby se soustředil na simonovani tak 3 minuty nejdřív řeší jestli má mít někdo vd a dalších 5 minut zapíná miky hráčům. Za poslední 3 týdny sem ho 3 přesouval s tím, ze má špatnou historii a je nsechopnej ať hraje za T a učí se.
    A ty mi tady budeš v podstatě podstrkovat, ze banuju lidi jen proto, ze mi to někdo řekl? Nedelas si prdel?
    Byl sem tam jedno kolo, ty stížnosti mi na nej přišli asi 4 (mužů poskytnout sh konverzaci), chci tím říct, ze pokud by bylo to CTko tak vyspělý a chytrý jak říkáš, tak by snad stížnosti nebyly ne? Znal sem ho, dával sem mu xx šanci a je to furt to stejně dokola.
    A ty mě pak tady začneš obviňovat a dělat ze me kokota. Sorry ale timhle sem se fakt nasral
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 05-04-20 v 10:19.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Neschopnost ct na jb6

    Jestli ste se už dohádali, můžu to uzavřít?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •