Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 7.4. ] spakof13

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    20

    [ archivace 7.4. ] spakof13

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem me
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1681035195'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '178.72.243.142'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'spakof13' byl PERMANENTNE z


    Poznamka:


    zas nevim co vam je, ale ja fakt nehackuju. v minulosti jsem to zkousel a nic mi to nedalo. ta minulest je 3 roky zpatky a to jeste k tomu na GS. Nemam WH. TAk prosim unban

  2. #2
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    20

    Odpověď: spakof13

    Aha.... tak to jsem vysel za roh videl ho a potom couval a strilel (couval ackem klavesou) Ja fakt nemam Wh.. :( asi rip kotelna. Nedavno jsem taky dostal ban za Wh a dostal unban, protoze jsem ho nemel....
    To jo... to bylo dneska.. chtel jsem se zeptat na Bhop.... Jestli mi neveris... coz vim ze neveris, tak se ti moc omlouvam a chtel bych posledni sanci, abych dokazal, ze wh nemam. Mam te rad a rip kotelna, budete mi chybet. (pokud nedostanu unban, coz si myslim ze ne) :(. Mel jsem vas rad a budu mucq. Musim si najit jiny server......
    Naposledy upraveno spakof13; 05-04-20 v 21:55.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: spakof13

    Slíbil jsem Pirátovi, že si tě pohlídám, vlastně jsem ti svým hlasem proti, když tě banoval, dal šanci. Když něco slíbím, tak si to i splním. Šanci jsi promarnil. Dobře ti tak.... screenů mám víc, navíc jsi lhář. Pa za rok.
    P.S: a to mě přitom Kajuska napraskala na tvuj dotaz...i na lumparny a podvody potřebuješ mozek... a koule, když už podvádíš, tak se aspoň přiznat...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 05-04-20 v 21:47.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    20

    Odpověď: spakof13

    Kdybych se priznal tak unban nedostanu co? :D

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: spakof13

    Ne, ale možná zjistíš, že máš pořád ještě šanci být v životě férový člověk...

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: spakof13

    Ty si vážně případ. Na tom screenu je jasně vidět WH, tak tu zase nezkoušej psát pohádky. Ale pobavil si mě
    i na lumparny a podvody potřebuješ mozek... a koule, když už podvádíš, tak se aspoň přiznat...
    Si nám přiznal, že nemáš ani jedno.. Tobě bych nedala snad ani druhou šanci :D ale jsme fér ke všem, tak si pořid originální hru na steamu a můžeš hrát dál - ale je to poslední šance.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    20

    Odpověď: spakof13

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ty si vážně případ. Na tom screenu je jasně vidět WH, tak tu zase nezkoušej psát pohádky. Ale pobavil si mě Si nám přiznal, že nemáš ani jedno.. Tobě bych nedala snad ani druhou šanci :D ale jsme fér ke všem, tak si pořid originální hru na steamu a můžeš hrát dál - ale je to poslední šance.
    no jo :D
    PS: mozek mam kdyz se umim hybat a jinak jsem vas mel rad mate skvelej server :D.... Neni se k cemu priznat, ale kdyz to nekomu udela radost, tak se priznavam, ze mam nejen Wh, ale vsecko co jde a za vsechno muze muj crosshair, mam totiz crosshair jako tecku a s tim se mi strili a hraje celkove lip..... nemam slov mam vas rad cc..
    Ps cislo 2: asi si koupim original steam, abych dokazal, ze uz davno nemam WH + ps od meho brachy: muj bratr je sulin a hraje to nonstop a byl jsem u toho kdyz dostal ban, nema wh, ale aspon uz nebude moct hrat je na tom kompu furt :DD, jestli si to koupi, tak je to fakt chuj.....

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: spakof13

    Ok tak ještě jednou - klikni na ten obrázek http://fd.csko.cz/upload/05-04-2020-...0-xtr42722.jpg to je pohled z tvého hraní a tvoje WH, pochybuju, že ten hráč za zdí je vidět díky tvýmu crossu :D Takových jako ty tu bylo už dost. Jsme zvyklí neboj. Jestli takhle kecáš na NS, tak se vsadím, že si to zapneš aji na steamu, ale pak už si dohrál úplně no.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: spakof13

    Tady není co řešit, na screenu obrazovky, který se vytvořil na tvém počítači, je evidentní použití cheatu. Nic dalšího nehraje při posouzení žádosti roli.
    Naposledy upraveno hofy; 06-04-20 v 07:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •