Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: [ archivace 7.4. ] Kajuska --> me

  1. #1

    [ archivace 7.4. ] Kajuska --> me

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 277923)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 11 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'opakovane prozrazovani admina'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Kajuska >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Kajuska
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:17338306
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:17338306
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.24.42.239
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.24.42.239
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < me >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (cs_italy)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =============================


    Poznamka:


    Zdravim,
    zadam timto o unban. Mily plejer/nero lama etc. mi jej dal za to, ze jej pry "odhaluji". Po precteni chatlogu zjistite, ze jsem nevedela, ze se pouze na serveru nekdo zeptal, kdo je admin, pokud vim, vyse zmineny pan admin normalne hral jako kazdy den a nikoho nespectoval a v pravidlech opravdu nevidim napsane "zakaz rict, ze je na serveru admin".

    Za dalsi, borec tam chodi kazdy den pod jinym nickem se stejnym avatarem a steam ID, coz je opravdu nenapadny, jak jako lajno ve zmrzline, pritom banu rozdava cheaterum jak safranu.

    Diky a preji hezky zbytek vecera.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kajuska --> me

    Jojo na tebe jsme právě čekali. Už předem ti můžu říct, že tvůj UB se zamítá a to hned z pár důvodů.

    1. Hráči, kteří hrají na NS nevidí žádný avatar
    2. Hráč, který se ptal zda admin co je ve spektu je admin a tys ho prozradila dostal právě ban za WH, takže si vlastně tak nějak napomohla prozradit admina cheatrovi, naštěstí ten klučina je tak hloupej, že to WH stejně nevypnul.
    3. Prozrazovat nicky adminů by se nemělo, je to nepsané pravidlo, admini nechodí pod fake nickama jen tak ze srandy. Vysvětlení máš bod č. 1
    4. Doufám, že se z toho poučíš a přestaneš provokovat a prozrazovat adminy, nebo spíše to vypadá, že máš problém jen s tím jedním, jinak už to nebude jen 1 den.

    Taky ti přejí hezký zbytek večera <3
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: Kajuska --> me

    Milá Britny, kdyby jsi byla objetkivní, a podívala se na hltv z této situace, tak bys za 1. viděla, že milý adminy nebyl ve spectu, normálně hrál, nosil vlajky atd. Za druhé, z konextu jsem nevěděla, či hráč se na admina ptá proto, že chce cheaty vypnout, nebo nahlásit jiného cheatera. Nemám se tedy z čeho poučovat a rozhodně jsem ten ban nedostala právem. Na CTF hraju už dost dlouho a sama cheatery hlásím víc, než dost, což mi ostatně ostatní admini jistě mohou potvrdit. Navíc, milej pan admin sám v minulém vlákně přiznal, že vlastně cheaty moc rozeznat neumí, což mě tedy vede k otázce, proč je vůbec admin ? Nemá právě admin umět rozpoznat cheaty ?

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Kajuska --> me

    Admini ví proč jsem nebyl ve spectu. Hráče jsem chytil a zabanoval i přes tvé řeči. A to ne poprvé. Hrál jsem záměrně. Prostě nevíš, ale jsi přesvědčená o své pravdě. Prozrazovala jsi mě opakovaně, to víš dobře. Nejsi tu od toho abys mě jako admina posuzovala. Problém se mnou máš opakovaně, tak už toho nechej a neotravuj. Unban ti nedám. Nevšímej si mě. Hrej si a nezlob.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...283#post548283

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kajuska --> me

    Na hltv se dívat nemusím, už nám totiž bylo vše objasněno. A vzhledem k tomu, že to nebylo tvé první odhalení admina, což zrovna moc nechápu co z toho máš a ještě tě admin napomínal, tak si byla potrestána. Ted si z toho ponaučená a měla by sis hledět svého hraní a néé nicků adminů. Tvůj argument, že je vidět jeho avatar jsem ti vysvětlila protiargumentem, že tam hrají i NS hráči, což ten cheater vlastně byl a když chce někdo někoho hlásit, tak může přes ! nebo /cheater což snad při tvé kopě hlášení určitě víš. Vidíš, ted ho zabanoval a tys jeho cheat ani nepoznala, takže bych moc nevykřikovala něco o rozpoznání cheatů. Jo a ještě takový menší dodatek, admin má taky právo vytvořit balanci týmu pokud je over a jestli ji hráč nerespektuje může taky dostat ban. To jen tak bokem.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: Kajuska --> me

    Nepamatuji si, že bych tě kdy úmyslně prozrazovala, pokud tomu tak bylo, tak pošli screeny chatlogu, popř. další důkazy. To jestli s tebou mám nějaký problém či ne, sem nápatri, jako admin by jsi měl být objektivní a sám to sem netahat. Imho pokud nemáš na mě další prohřešky, tak mi dej unban popřípadě nech nějakýho šéfa admina posoudit tuto situaci. Za nepsaná pravidla se bany nedávají, pokud je tomu jinak, opět si to obhaj. Pokud admin sám na fóru přizná, že neumí posoudit demo a rozpoznat cheaty, veřejné se tím degraduje.

  7. #7

    Odpověď: Kajuska --> me

    Milá Britny, opět neobjektivní odpověď. Já na tom serveru hrála kolik- 5 minut ? To asi těžko člověk rozpozná cheaty a už vubec ne, aby to začal nějak řešit. Nejsem si vedoma, že bych jej záměrně prozrazovala kdykoliv jindy,opět pokud máš důkaz, sem s ním, pokud bude relevantní, ráda uznam chybu ;). Tudíž opět- ban byl neoprávněny, bez podkladů, žádám o unban.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kajuska --> me

    Si na serveru 5 minut a už píšeš, že je plejer admin? To si celkem rychlá, ono je hlavně zajímavé, že nikdo jiný není tak aktivní, aby hned psal kdo je admin, ještě kdybys trochu přemýšlela, tak jestli nemá svůj nick, tak nechce být prozrazen. Chtěla si vyjádření šéfa admina, tak si ho dostala hned v příspěvku č. 2. <3 Ty body byly myslím dost objektivní, den to vydržíš.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Odpověď: Kajuska --> me

    Ano, přišla jsem na server a normální hráč se ptal, zda je na serveru admin. Teď mi vysvětli, jak jsem měla vědět, že se tento hráč ptá z důvodu toho, že chce rychle vypnout cheaty, či se ptá, zda tam admin je a nemusí z důvodu podezření na cheatera volat jiného admina ? Pokud vím, servery nepatří tobě, ale někomu jinému, tudíž nechej vyjádřit je. ;)

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kajuska --> me

    No jen sem tím chtěla říct, že ani nevím o jakém šéfovi mluvíš, my tu máme majitele a tomu je putná jestli nějaká holka má ban na den a dělá z toho vědu, když je stejně admin v právu. Ale jak myslíš, než se ti sem někdo vyjádří, tak ti ban vyprší. S někým, kdo očividně nechápe vysvětlení za co má ban a co se neustále arogantně vyjadřuje - viz. chatlog, nemá moc smysl se hádat. Jak se říká - moudřejší ustoupí a jde se dívat na seriál.

    Venku bude určitě zítra hezky, vem si roušku a jdi se projít, než ti to vyprší. Hezký zbytek večera.
    Naposledy upraveno Britny; 06-04-20 v 00:09.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Kajuska --> me

    Citovat Původně založeno Kajunkka Zobrazit příspěvky
    Ano, přišla jsem na server a normální hráč se ptal, zda je na serveru admin. Teď mi vysvětli, jak jsem měla vědět, že se tento hráč ptá z důvodu toho, že chce rychle vypnout cheaty, či se ptá, zda tam admin je a nemusí z důvodu podezření na cheatera volat jiného admina ? Pokud vím, servery nepatří tobě, ale někomu jinému, tudíž nechej vyjádřit je. ;)
    To ses tady z adminu fakt snažíš dělat idioty nebo to jenom hraješ?:D

  12. #12

    Odpověď: Kajuska --> me

    Co myslíš ? :-) jde o princip. Když se dá ban cheaterovi, nahraje se demo, dostatečně dlouhé, aby se prokázaly cheaty. Plejer nasere to, že jej zmíním a hned mi dá ban (! ačkoliv na 24 hodin), za porušení nepsaného pravidla, aniž by jakkoliv prokázal, že jsem jej úmyslně prozrazovala opakovaně. Posuď sám.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Kajuska --> me

    Ještě mi to nedá a dám ti sem to prozrazování - najde si to každý v chatlogu.

    2.4. hrál za nick WoMbAt a ani skoro nic nepsal a tvoje otázka na něj z ničeho nic hned a provokativním způsobem, jelikož ti na to odpověděl a ty že se na tom bavíš, takže se vlastně i tak nějak přiznáváš, že si musela i předtím ho několikrát oslovit, jak sám psal..
    Capture the Flag 02-04-2020 20:16:19 STEAM_0:0:17338306 89.24.42.239 Kajuska plejer proc furt menis nicky?

    Tady máš první a další máš hned: 3.4. měl nick Hrabe mi stale a opět si ho oslovila plejer

    Capture the Flag 03-04-2020 20:39:21 STEAM_0:0:17338306 89.24.42.239 Kajuska plejer muzes kicknout toho blba pok2 ? neustale haze schvalne flashe vlastnim

    Takže vlastně neustále ho zminuješ jako admina, přitom on nic nepíše, vůbec si tě nevšímá, ale podle chatlogu máš narážky ty na něj. Každý admin si to může ověřit.

    Asi nechápeš co je to nepsané pravidlo. To je pravidlo, které není psané, ale stejně platí. Protože se do pravidel nemusí dávat vše co by rozumný člověk měl logicky chápat. A oslovit admina, který patří, no už mezi ty věkově pokročilé slovem "chlapče" ty si vážně podle principu počkej do vypršení. To už snad bude z mé strany vše.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Odpověď: Kajuska --> me

    Zlý škaredý egocentrický namyslený tvarohový admin súhlasí s banom. A keďže my admini si spolu rajcujeme palice a nikdy, NIKDY sa navzájom medzi sebou nehádame a nezhadzujeme, budem s plejerom súhlasiť aj keby si ban vymyslel. Joo, to asi všetko čo som chcel.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Kajuska --> me

    V pravidlech to sice taxativně uvedeno není, ale je přirozené, že hráči nebudou adminům bránit při výkonu jejich činnosti nebo ji jakkoli ztěžovat. Podle admina se toto děje opakovaně i přes výslovná upozornění. Jestli k upozorněním došlo nebo ne není třeba v žádosti dokazovat (viz bany za drobná porušení pravidel) a není zde ani důvod adminovi nedůvěřovat. Proto na to prosím ber zřetel pro příště. Hráče můžeš při dotazu odkázat na hlášení přes "!", případně, pokud admin může a okolnosti to dovolují, určitě hráči na dotaz odpoví a zeptá se, co potřebuje. Stejným způsobem můžeš admina oslovit i ty pro upozornění na porušování pravidel. Pro většinu hráčů je v jejich zájmu hrát bez cheaterů, proto tomuto principu rozumí a dodržují ho.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •