Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o spešla

  1. #1

    Post Žádost o spešla

    Zdravím,
    Chtěl bych požádat o spešla na JailBreak

    Nick ve hře: Mr.Element !
    steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198104760071/
    SID: STEAM_0:1:72247171

    Hlášení: Hlásím poměrně každý den adminům, kteří jsou online na steamu.
    hlásil sem pouze adminům ingame.
    jenom dvakrát sem tu dal demo, ale založil tu stížnost někdo jiný: https://csko.cz/forum/showthread.php...ln%ED-Demence-!!, https://csko.cz/forum/showthread.php...na-ABC-*domike, ale jak tady píšu dávám hlášení jen ingame.
    momentálně: Nakládaná Okurka a Alcapone

    Banlist: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=181599 <-- Jeden ban v minulosti jsem měl, protože jsem byl CT a vyhazoval jsem guny pryč, ano byla to chyba, z té chyby jsem se ponaučil a zároveň i přiznal, přišel tam ještě tehdy spešl Děda z Depa a S S.R.O, který se mnou toto řešil a přiznal sem se a po té mi dal ban Latins.

    Něco o mě:
    Jmenuji se Petr, za chvilku mi bude 18 let. Na herním portále Kotelna sem poměrně už dost dlouho.
    V minulosti jsem hrál taky a hlásil také furt např. (Operak, Alcapone, Koprakek, Kajsinek, Mr.Adio atd.)
    Jelikož jsem ještě student tak tu nemůžu sedět furt a hrát (Ale čas se vždycky najde, abych byl aktivní).

  2. #2

    Odpověď: Žádost o spešla

    Včera nebo předevčírem jsem tě viděl hrát poprvé po dlouhé době. Ani chatlog neukazuje, že by si aktivně hrál na serverech. První zmínka je z 2.4.2020. A to se dívám jenom měsíc dozadu.
    NE

    Dobrý vědět. Tak či tak jsem tě na serveru nezastihl.

    Doplněk ke dni 11.5.2020: Hráče jsem na serveru od odeslání tohoto postu neviděl.
    Naposledy upraveno Latins; 11-05-20 v 22:35.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Žádost o spešla

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Včera nebo předevčírem jsem tě viděl hrát poprvé po dlouhé době. Ani chatlog neukazuje, že by si aktivně hrál na serverech. První zmínka je z 2.4.2020. A to se dívám jenom měsíc dozadu.

    NE
    Hraje tu už asi měsíc, chatlog byl restartován jelikož byl pád serveru... ale asi bych počkal ještě měsíc
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4

    Odpověď: Žádost o spešla

    Potvrzuju hlášení na steamu, chování ok, simonovaní ok, nevidím důvody proč být proti

  5. #5

    Odpověď: Žádost o spešla

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Hraje tu už asi měsíc, chatlog byl restartován jelikož byl pád serveru... ale asi bych počkal ještě měsíc
    Dobře.

  6. #6

    Odpověď: Žádost o spešla

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Potvrzuju hlášení na steamu, chování ok, simonovaní ok, nevidím důvody proč být proti
    Děkuji

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Alcapone
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Okres Karviná
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Žádost o spešla

    Můžu potvrdit, že aktivně nahlašuje lidi a zatím co mi nahlásil tak vše bylo oprávněné, ale jelikož nejsem skoro aktivní na 1.6 a na foru už vůbec ne, tak to nechávám na Vás ostatních jak to rozhodnete :).

  8. #8

    Odpověď: Žádost o spešla

    Citovat Původně založeno Alcapone Zobrazit příspěvky
    Můžu potvrdit, že aktivně nahlašuje lidi a zatím co mi nahlásil tak vše bylo oprávněné, ale jelikož nejsem skoro aktivní na 1.6 a na foru už vůbec ne, tak to nechávám na Vás ostatních jak to rozhodnete :).
    Děkuju za tvůj názor Alcapone.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o spešla

    Zatim proti
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o spešla

    Spíš by mě zajímalo, jak se bude přistupovat k tomu VAC banu co si dostal, i když už je to dávno, ale teď jsou tady už takové podmínky, že je to hlavně u náboráře problém.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Re: Žádost o spešla

    To je game ban. To má k VAC banu dost daleko, protože ten mohou dát developeři jiných her na základě svých vlastních detect systémů. Hlavně to ani nemusí být za cheating.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o spešla

    No má tam jen kolem 50 her a ne všechny mají určitou ochranu. A jestli sis to dobře četl, tak ty novější hry vsechny obsahují určité zakázané programy = cheaty. Takže v tom nevidim rozdíl. Hlavně to zavedli pro ostatní hráče, aby si na daného člověka dávali větší pozor, že nemusí zapínat jen na GO, ale i jinde. No možná by se třeba žadatel mohl upřímně přiznat za co ho dostal. Jen tak pro nic je nedostávají.
    Naposledy upraveno Britny; 12-05-20 v 05:10.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o spešla

    Veľmi nízka, respektívne minimálna aktivita.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •