Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Vyčkávanie na "last" + no kill game

  1. #1

    Angry Vyčkávanie na "last" + no kill game

    Ahojte hráč Lemnek na servery Furien neustále čakal kým bude posledný hráč týmu to znamená neplnil povinnosti hry resp. pravidlá dokonca na deme je vidieť že aj keď mal lasta išiel na CTs a nehral resp. vyčkával na krabici.
    mám natočené aj demo no nejde mi sem pridať

    demo som uploadol na stránku

    Čas nahrání Název Velikost
    07.04.2020 - 11:59:35 demo.dem 1.3 MB
    Naposledy upraveno Koprakek; 07-04-20 v 13:50.
    Zdravý vás Air Signature Player.

  2. #2

    Re: Vyčkávanie na "last" + no kill game

    Ahoj. Bez dema se bohužel neobejdeme. Předpokládám, že jsi demo nahrával na našem webu. Odkaz na jeho stáhnutí získáš tak, že klikneš pravým tlačítkem myši na jméno dema a ve výběrovém menu klikneš na tlačítko kopírování odkazu.

  3. #3
    http://csko.cz/dema?UPD=vdLcoNtP

    treba si ho pozriet celé čo robí hlavne na konci kedy sa ide schovat na Cts
    Naposledy upraveno Koprakek; 07-04-20 v 13:50.
    Zdravý vás Air Signature Player.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Vyčkávanie na "last" + no kill game

    Ahoj, z dema bych nebanoval. Je tam 1 kolo, tak z toho se dá těžko poznat, jestli čeká opakovaně. NK tam není vidět, spíš zdržování. Ale taky, z 1 kola bych to nebanoval. Příště delší demo s více časama.
    Díval jsem se na něj i ve hře, ale tam byl v klidu. Spíš se ty zamysli nad tím, co píšeš v chatu. Když se náhodou příště mrknu na tvůj chl a bude tam to samé, dostaneš ban ty.
    Díky.

  5. #5

    Odpověď: Vyčkávanie na "last" + no kill game

    Keď už tak sleduješ chat tak z chatu môžeš vidieť toľko že mu už písali všetci aby stále nečakal ďalej keby to spravil jedno dve tri kolá tak to vôbec neriešim ... nehovorím nebanuj ok ale aspoň ho upozornite aby to nerobil ... ak sa ti nelúbi čo píšem v chate tak ma banuj ... mne nadávajú na rodinu to je ok asi :/ ale pohoda nedá sa vidieť všetko preto si ma zrejme aj teraz nebanoval lebo si vedel že nevieš čo všetko bolo vo veci ... lebo ja keď už niekomu nadávam tak to musí mať dôvod ...
    Zdravý vás Air Signature Player.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Vyčkávanie na "last" + no kill game

    Dodej teda nějaký kvalitnější důkaz, než 1 takové krátké demo. Jak jsem psal, ve hře byl klidnej, tudíž nemám důvod ho zabanovat, když jsem nic takového co tu píšeš neviděl.
    Když bys tu nedal hlášení a nešel bych do hry se na něj mrknout, tak bych se nedostal ke tvému chl. Ber to jako varování, někteří admini už by ti dali ban.
    Pokud ti někdo nadává do rodiny či jinak, napiš sem jména a já se na ně milerád podívám a případně zabanuju.
    Co jsem byl tu chvíli na serveru, tak reaguješ vulgárně na ostatní hráče bez jakéhokoliv důvodu. Celkově co jsem si projel chatlog na furienu, tak jsi to tam začínal ty. Radši už to neřeš, protože mi pomalu dochází trpělivost číst pořád takový zbytečný výmluvy a lži.
    Pokud sem chceš napsat nějaký ty hráče, co ti nadávali, tak prosím. Jinak se to může uzamknout.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Vyčkávanie na "last" + no kill game

    Ahoj, tento druh priestupku nie je efektívne riešiť spätne z webu. Najbližšie radšej využi prosím hlásenie cez !, kde je možné praktickejšie poriešenie hráča priamo na mieste.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •