Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Dotaz ohledně banu --- V!ky:*,~D

  1. #1

    Exclamation Dotaz ohledně banu --- V!ky:*,~D

    Zdravím všechny adminy tohoto skvělého portálu,

    po delší době jsem se mrknul na forko a vidím, že jsem vážně prohrál ten "spor" o tom jestli jsem cheatoval nebo ne. Jelikož jste mi nevyšli v ničem vstříc a i přes vše co jsem nabízel jste "BY OČKO" odhadli, že asi něco mám tak BAN považuji za totální debilitu a neprofesionalitu z vaší strany. Nabízí se tedy jednoduchý dotaz - jelikož mi za rok vyprší ban a zároveň stejně když si založím novej steam a koupím csko tak můžu hrát podle všeho ještě dnes - nabízí se otázka, jestli můžu normálně pokračovat v ranku co tam mám na nicku V!ky:*,~D? Je to přece jen můj účet a můj rank, který jsem si nahrál a nevidím důvod proč hrát za jiné jméno za které mě lidi neznají. Taky by mě zajimalo jestli se koupení nového steamu nepovažuje za "obcházeni banu"

    + Teda abych vám všem dokázal totální debilitu tohoto systému budu celou dobu hraní streamovat na kanálu, který vám pošlu v průběhu dneška tady dolu - ještě musím postahovat OBSko a rozhodnout se jestli bude lepší twitch nebo YT.


    + Pro Darona - Nemám žádnou "CHEATING HISTORII" jak jsi psal pod žádost o UB. - před více jak pěti lety jsem používal dva počítače - na jednom hrál a na druhém ve spectu koukal kde jsou furieni. Přišlo se na to, dostal jsem ban. S nikým jsem se nehádál a nic neřešil. Tento ban za AB u člověka jako jsem já je ale totální blbost, kterou nepochopim.¨

    S přáním hezkého dne a pevného zdraví všem až na Offmana,

    V!ky:*,~D

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Dotaz ohledně banu --- V!ky:*,~D

    Kdyby jsi cheatoval na ns, máš druhou možnost hrát na steamu, na kterém ovšem nesmíš hrát před banem. Jelikož ty jsi dostal ban na steamu, tahle možnost pro tebe neplatí a musíš si počkat 1 rok, než ti ban vyprší.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  3. #3

    Re: Dotaz ohledně banu --- V!ky:*,~D

    Jasný no, docela mě zmátlo co tam napsal Kopr --- Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

    No pokud je to doopravdy tak, tak nevidím důvod v tom si rok nepočkat... Jen kdyby byla teda nějak zvážena ta možnost koupit nový steam a streamovat cestu do topky .. docela bych to přívítal - čím dřív vám všem ukážu jací jste "by očko" banneři tim líp pro ostatní nevinné lidi, na které se takto hodil bobek a nemužou hrát..



    E: Díky za odpověď Sewell ;)

  4. #4
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: Dotaz ohledně banu --- V!ky:*,~D

    Čau, vidím že ti na tom veľmi záleží. Sleduj fórum, pretože sa uvažuje o unbane za vip.
    moze byt

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Dotaz ohledně banu --- V!ky:*,~D

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Bany udělené na originální hře (Steam CS) nebudou nikdy automaticky zrušeny. Nejprve po jednom roce od udělení banu můžete požádat o výjimku, pak by Vám bylo umožněno opět hrát, ovšem jedině z nové originální hry. Jiná možnost v zájmu ochrany hráčů před cheatery neexistuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •