Zobrazit výsledek ankety: Zahráli by jste si Old school zombie z roku 2011?

Hlasující
81. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano, rád bych si zahrál.

    72 88.89%
  • Ne, nemám zájem.

    9 11.11%
Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 77

Téma: Old school Zombie z roku 2011

  1. #61


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Nechcem tu do ničoho veľmi pindať nakoľko tu nehrávam až tak dlho... ale bol by som rád keby sa tu ten starší ZM server pridal.... K tomu čo tu padlo viackrát... Asi polovička serverov sa fakt nevyužíva... Keď si idem zapnúť CSko tak pozriem na stránku že kde je koľko hráčov a podľa toho sa pripájam.... A takmer polovica serverov má stále 0 hráčov... Možno by bolo užitočné popremýšľať či je potrebné držať toľko nevyužitých serverov a nepoužiť ich na niečo iné... alebo aspoň nemíňať elektriku na to aby svietila ikonka že sú zapnuté

  2. #62
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Já jsem samozřejmě jak jinak taktéž pro zavedení staré verze.

    Citovat Původně založeno kalios05 Zobrazit příspěvky
    Nenechaj sa oklamat... Kotol + admin team len kazdeho banuju a figu robia.
    Odjakziva Kotol nahadzoval len default mod a upravil cvars + pridal par pluginov.
    Ten ZM server bol 4.3 a upravene cvars. Pridal plugin na minigun len pre VIP. Pridal Ziembie class, ktore najdes vsade. To bolo vsetko.
    To len potvrdzuje, ze ten co ti dal info. klame az sa prasi.
    Za viac ako 5 rokov Kotol pre servery neuribil nic. Jedine co citas su stale vyhovorky... Uz to hraci nehraju, nebavi ich cs 1.6 a dalsie bludi.
    Keby na tom nieco bolo pravdy, tak by zahranicne servery nemali hracov.
    Za celu situaciu ohladom portalu moze aj sam Kotol, ktory blokuje zahranicne ip
    Zahranicni hraci by tu aj hrali, ale pokial sa im blokuje pristup, tak sa necudujme.
    CZ a SK ma velmi male pokrytie hracov oproti zahraniciu.
    +
    Ked Kotol kasle na podnety a pripomienky hracov, tak sa necudujme. Pozri si temy v archive, co vsetko sa riesilo a nedoriesilo. Tu sa len samotny maplist riesil 2 roky :D
    To je chore. Prazdne servery su len pekna vyzitka Kotla a admin teamu jak na vsetko kaslu. Urcite sa sem niekto vyjadri co bude vsetko obhajovat, ale ked pozrieme na servery a forum, tak si clovek vie spravit pekny obraz aj bez toho, aby tu niekto obhajoval, ze nemam pravdu.
    Rád bych byl aby zde bylo pochopeno pár věcí které si pravděpodobně většina hráčů neuvědomuje. Kotel je jen člověk, já jsem jen člověk a všichni jsme jen lidé. Většina z nás chodí do práce na plný úvazek, někteří se starají i o své vlastní rodiny. V životě postupem času každý zkrátka potká nebo najde něco co postaví jako prioritu před hraní a na csko zapomene. Povím ti k tomu snad jen to že mě osobně by se teda nechtělo platit 10 a víc let za provoz serveru kolem kterého musíš lítat, platit elektřinu, provádět údržby, řešit problematiku a pak poslouchat jaký je lhář a jak nic neudělal :) na to by se ti vysral i bílý tesák.

    Práce na pluginech je složitá protože každý mod je tvořen někým jiným a každý plugin od cizího člověka vypadá jinak. Je jednodušší vytvořit plugin který by běžel čistě na amx/metamodu než vytvořit plugin který by běžel kompatibilně s řadou dalších které tvoří základ pro mod ( ať už ttt nebo zombie či jailbreak, každý mod obsahuje třeba 15 pluginů které spolupracují a běží současně na amx rozhraní ). Jestli máš tolik času a inteligence nakolko máš keců tak prosím. Pluginy na zombie mod jsou open-source a volně ke stažení. Amx studio je ke stažení zdarma zase tady Budu zvědav jestli to skončí jen u náhodného ukazování prstem nebo třeba i něčeho dosáhneš. :)
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  3. #63


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Já jsem samozřejmě jak jinak taktéž pro zavedení staré verze.



    Rád bych byl aby zde bylo pochopeno pár věcí které si pravděpodobně většina hráčů neuvědomuje. Kotel je jen člověk, já jsem jen člověk a všichni jsme jen lidé. Většina z nás chodí do práce na plný úvazek, někteří se starají i o své vlastní rodiny. V životě postupem času každý zkrátka potká nebo najde něco co postaví jako prioritu před hraní a na csko zapomene. Povím ti k tomu snad jen to že mě osobně by se teda nechtělo platit 10 a víc let za provoz serveru kolem kterého musíš lítat, platit elektřinu, provádět údržby, řešit problematiku a pak poslouchat jaký je lhář a jak nic neudělal :) na to by se ti vysral i bílý tesák.

    Práce na pluginech je složitá protože každý mod je tvořen někým jiným a každý plugin od cizího člověka vypadá jinak. Je jednodušší vytvořit plugin který by běžel čistě na amx/metamodu než vytvořit plugin který by běžel kompatibilně s řadou dalších které tvoří základ pro mod ( ať už ttt nebo zombie či jailbreak, každý mod obsahuje třeba 15 pluginů které spolupracují a běží současně na amx rozhraní ). Jestli máš tolik času a inteligence nakolko máš keců tak prosím. Pluginy na zombie mod jsou open-source a volně ke stažení. Amx studio je ke stažení zdarma zase tady Budu zvědav jestli to skončí jen u náhodného ukazování prstem nebo třeba i něčeho dosáhneš. :)
    *facepalm zaujimave myslienkove pochody, ak uz mas aj vlastnu rodinku, tak uprimnu sustrast. Vyliat si srdiecko v takomto prispevku pomoze *potlesk

    Pozri co napisal Kotol, potom tvoj kolega z admin teamu a zas dalsi prispevok od Kotla. To ti napovie jak sa tu vsetko riesi. Ak ti nestaci, ze ti kolega z admin teamu potvrdil situaciu, tak je niekde chyba. O 2-3 roky si pozri tento prispevok a utri slzu

    BTW: Splietas tu somariny. Na pawn stacia zaklady php a c++ nerob z toho vedu, jak keby sa tu tvoril redakcny system pre alzu, popripade dalsi eset *smiech
    Ked uz niekto nema dostatocne skusenosti, alebo cas riesit vacsie projekty, tak hotove riesenia najde na kope stranok, napr. forums.alliedmods.net, c-s.net.ua ... (LEN info., NEJDE O REKLAMU !!!)
    Uz pri Zombie Biohazard sa admin teamu aj Kotlovi posielali zdrojove kody a bolo to k nicomu. Na Zombie Escape sa posielali zdrojaky na fix helikopteri a zobrazenie HP entit atd.

    Myslis, ze sa nieco pouzilo, alebo doslo k zmene ? Nie. Takto to dopadlo u vacsiny serverov a su teraz prazdne. Myslis, ze za to mozu hraci ? Nie, dovod je ta lahostajnost, ziadna sebareflexia... Vacsina hracov / uzivatel mali snahu pomoct, ale po rokoch cakania sa na to z vysoka v...

    Jak som pisal predtym, tak prazdne servery hovoria za vsetko a je to pekna vizitka toho co som napisal.

  4. #64
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Citovat Původně založeno kalios05 Zobrazit příspěvky
    *facepalm zaujimave myslienkove pochody, ak uz mas aj vlastnu rodinku, tak uprimnu sustrast. Vyliat si srdiecko v takomto prispevku pomoze *potlesk

    Pozri co napisal Kotol, potom tvoj kolega z admin teamu a zas dalsi prispevok od Kotla. To ti napovie jak sa tu vsetko riesi. Ak ti nestaci, ze ti kolega z admin teamu potvrdil situaciu, tak je niekde chyba. O 2-3 roky si pozri tento prispevok a utri slzu

    BTW: Splietas tu somariny. Na pawn stacia zaklady php a c++ nerob z toho vedu, jak keby sa tu tvoril redakcny system pre alzu, popripade dalsi eset *smiech
    Ked uz niekto nema dostatocne skusenosti, alebo cas riesit vacsie projekty, tak hotove riesenia najde na kope stranok, napr. forums.alliedmods.net, c-s.net.ua ... (LEN info., NEJDE O REKLAMU !!!)
    Uz pri Zombie Biohazard sa admin teamu aj Kotlovi posielali zdrojove kody a bolo to k nicomu. Na Zombie Escape sa posielali zdrojaky na fix helikopteri a zobrazenie HP entit atd.

    Myslis, ze sa nieco pouzilo, alebo doslo k zmene ? Nie. Takto to dopadlo u vacsiny serverov a su teraz prazdne. Myslis, ze za to mozu hraci ? Nie, dovod je ta lahostajnost, ziadna sebareflexia... Vacsina hracov / uzivatel mali snahu pomoct, ale po rokoch cakania sa na to z vysoka v...

    Jak som pisal predtym, tak prazdne servery hovoria za vsetko a je to pekna vizitka toho co som napisal.
    Úpravy na Zombie Biohazard mal primárne v kompetencii admin oli. Čo tam vlastne bolo zlé? Pokiaľ viem, všetky muchy sa rýchlo vychytali a ten mód bežal bez problémov. Iba ak si odmyslím to, že je to dlhodobo stratový a zbytočný mód, nakoľko tam už takmer nikto nehrá. A to je už aspoň tak cez 3 roky.

  5. #65


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Citovat Původně založeno kalios05 Zobrazit příspěvky
    *facepalm zaujimave myslienkove pochody, ak uz mas aj vlastnu rodinku, tak uprimnu sustrast. Vyliat si srdiecko v takomto prispevku pomoze *potlesk

    Pozri co napisal Kotol, potom tvoj kolega z admin teamu a zas dalsi prispevok od Kotla. To ti napovie jak sa tu vsetko riesi. Ak ti nestaci, ze ti kolega z admin teamu potvrdil situaciu, tak je niekde chyba. O 2-3 roky si pozri tento prispevok a utri slzu

    BTW: Splietas tu somariny. Na pawn stacia zaklady php a c++ nerob z toho vedu, jak keby sa tu tvoril redakcny system pre alzu, popripade dalsi eset *smiech
    Ked uz niekto nema dostatocne skusenosti, alebo cas riesit vacsie projekty, tak hotove riesenia najde na kope stranok, napr. forums.alliedmods.net, c-s.net.ua ... (LEN info., NEJDE O REKLAMU !!!)
    Uz pri Zombie Biohazard sa admin teamu aj Kotlovi posielali zdrojove kody a bolo to k nicomu. Na Zombie Escape sa posielali zdrojaky na fix helikopteri a zobrazenie HP entit atd.

    Myslis, ze sa nieco pouzilo, alebo doslo k zmene ? Nie. Takto to dopadlo u vacsiny serverov a su teraz prazdne. Myslis, ze za to mozu hraci ? Nie, dovod je ta lahostajnost, ziadna sebareflexia... Vacsina hracov / uzivatel mali snahu pomoct, ale po rokoch cakania sa na to z vysoka v...

    Jak som pisal predtym, tak prazdne servery hovoria za vsetko a je to pekna vizitka toho co som napisal.
    Úprimne píšeš blbosti ty.... Na začiatku roka som sa pustil do mapingu.... Strávil som dosť veľa času pri tom aby tá mapa fungovala... pozeral som hodinové tutoriály a podobne... A i tak sa veľa vecí nepodarilo... alebo mi s nimi pomohol Algo....

    K tomu že niekto na to nemá čas a kopu vecí je na stránkach... Uvedom si jednu vec... ty nelepíš blato dokopy a tým vytvoríš guličku... Ty programuješ niečo čo musí fungovať... čo musí byť kompatibilné či už zo serverom a modom... ale hlavne tie veci ktoré posťahuješ zo serverov nemôžeš pozliepať len tak dokopy lebo ti nebudú jednotlivé pluginy fungovať a budú sa akurát tak bugovať navzájom (ak to niesú pluginy chill... s týmto som nepracoval... ale programovať viem i v pythone,php i v C++ tak nemôžeš povedať že tomu nerozumiem vôbec)... A áno aj s týmto zliepaním mám svoje skúsenosti lebo veľa vecí čo je na tej mojej mape je pozliepané z gamebanana alebo iných webov... a i tak to nebola minútová záležitosť ako tvrdíš ty

    K tomu že niekto niečo neurobil... Existuje prístup z dvoch strán... Buď budeš pindať že niekto niečo neurobil... alebo to urobíš sám a máš to... Áno je ešte možnosť že to niekto urobí za teba... ale v tomto prípade to nieje reálna možnosť... Uvedom si že nie každý sedí iba za kompom... ale nektorý majú aj rodiny... sociálny život... prácu alebo školu atď. Ja chápem to že nové mapy na TTT sa neurobia samé.. a že by bolo dobré možno pomôcť ľuďom čo to robia nakoľko na TTT hrajem i ja a rád by som tomu pomohol... Ale nemôžem lebo mám veľa povinností kvôli výške (aspoň chvíľu odbehnem pozrieť na fórum a zasmiať sa na unban sekcii alebo niekde dopísať môj "svetoborný" názor).. Ale cez leto sa chystám aspoň k jednej mape na chvíľu sadnúť ak budem môcť.... Namiesto toho aby si pindal by si mohol podľa tvojich slov "tak jednoducho urobiť tento mód lebo na tom nič nieje" a poslať Kotlovi hotový produkt ktorý by len nahral na nejaký prázdny alebo nepoužívaný server

    Nehovorím že prístup ku zmenám je 100% najlepší čo sa Kotolne týče... ale nemyslím si že je ani najhorší... Za tú dobu asi 3 rokov čo hrávam sa tu na serveroch pomenilo strašne veľa vecí... A nemyslím si že hráči odchádzajú kvôli tomu že by to tu bolo stále o jednom a tom istom... uvedom si aký je rok... uvedom si čo sa teraz hraje.. uvedom si aká veková kategória hráva túto hru (alebo presnejšie čo robí teraz veková kategória pre ktorú táto hra niečo znamená).... Menej hráčov je tu lebo starý hráči odchádzajú z rôznych dôvodov (rodina práca atď.) a mladší hráči tu nechodia lebo hrajú blbý Fortnite alebo iné ho*ná.... Je to také isté ako čakať že používanie televízie v dnešnej dobe bude rásť keď väčšina mladých ľudí používa internet a počítače....

    Kým začneš písať niečo... zamysli sa než napíšeš prvú vec čo ťa napadne...

  6. #66


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Ohledně mapy na TTT, kterou si sám postavíš.
    Těším se, až nám předvedeš svůj talent ve stavění.

    Mimochodem, s posledním odstavcem souhlasím.

  7. #67


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Ak myslíš mňa tak ja som robil mapu na Zombie Escape... čo nakoniec nedopadlo dobre a po teste sa nepridala lebo nefungovala ako som predpokladal... A keďže už ZE nejako umrel tak to ani nemá zmysel riešiť ďalej...

    A o tú TTT mapu... S tým by mal byť menší problém ako s mapou na ZE kde sa majú rôzne veci hýbať alebo vykonávať nejakú funkciu a je milión vecí ktoré sa môžu pokaziť... narozdiel od TTT mapy ktorá má byť uzatvorená ale zároveň dosť otvorená a pekná... Ale skôr som myslel opraviť nejaké ktoré sú už v návrhoch na TTT sekcii ako vytvárať vlastnú novú od začiatku

    Ale k pôvodnej téme tohoto threadu... Myslím že nieje problém nieje úplne v neochote pridať starého móda ale je tu viacero faktorov ktoré podľa mňa Kotel zvažuje... Poviem niečo za čo sa dúfam neurazí (nepoznám ho osobne neviem aký je starý) ale možno by to chcelo nejakú mladú krv aby mu pomáhala a bola otvorená skúšať a spolupracovať s hráčmi častejšie... Dať tej osobe možno 2 - 3 lobyčka na starosť nech ich spravuje najlepšie ako vie podľa toho čo hráči píšu na fórku... Vyjsť by z toho mohli iba dve veci... Buď by to ten človek vzdal lebo by pochopil že podľa fórka sa 100% fungovať nedá... alebo by sme mali pár lobyčiek kde by boli veci podľa nášho želania a boli by zaplnené hráčmi... Nech sa Kotel rozhodne ako chce ja mu nezazlievam ani to že sa mu toto pridávať nechce.... Nakoľko za posledné mesiace je tu asi o polovicu menej hráčov ako mesiace predtým...

  8. #68


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    kazdy tu vsetko vie a pritom vobec nic neviete, len si myslite, ze viete
    https://csko.cz/forum/showthread.php...min-06-05-2021

    Skoda sa viac k tejto teme vyjadrovat.

  9. #69
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Bude to? Alebo nie?

  10. #70
    Pokročilý člen Avatar uživatele vili zanej
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dohňany
    Příspěvky
    109


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    to ma zas nikto mesiac nedostane von

  11. #71
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Já se taky přidávám k lidem, kteří by si taky rádi zahráli starý zm mod. Sice nejsem jeden z těch, kteří tu hrajou od roku 2011/12, takže moje pro, aby se server znovu přidal, má asi takovou cenu jako psí prd, ale proto nepíšu tenhle post. Píšu ho, protože by mě zajímalo a chci se zeptat, proč Kotel ten server nechce přidat. Jde mi o to, že když vidím 70 lidí, kteří by si ten oldschool zombie mod zahráli a pouze 9, kteří hlasovali, že nemají zájem, tak je stejně většina pro, aby se přidal.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ten server mám pořád zálohovaný, takže problém by to nebyl, ale budete tam hrát ve 3. Ten mód už prostě nikdo nechce hrát.
    A dostanu vynadáno od Koprakeka, že je tam prázdnej server a to fakt nechci.
    Já bych se rád vyjádřil k tomu, co napsal Kotel a co jsem tučně zvýraznil. Není to tak docela pravda, že tam nikdo nechce hrát. Ve vteřině jsem si vybavil 7 lidí, kteří by okamžitě, jakmile jim skončí všechny povinnosti ve škole/jinde, zapnuli 1.6ku a šli hrát staré zombíky. Navíc, a myslím si, že by to Kotel měl vzít v úvahu, jsem psal pár lidem a zkoušel se jich ptát, jestli by si zahráli teď zombie mody, které jsou na kotelně a když bych měl udělat nějakou statistiku, tak část mi psala, že už csko nehraje, část mi psala, že nemá čas, část, že zombíky nehraje, ale v drtivé většině mi někteří psali, že aktuální zm mody nehrajou, ani csko jako takové už ne, ale vrátili by se jen tehdy, kdyby se přidal ten starý oldschool zm mod. Fakt je, že to nemám jak dokázat, že jsem si s někým konkrétním psal, a ani nechci, protože už teď mi to sebralo spoustu času, který jsem věnoval csku a hledáním lidí, kteří by si rádi zahráli zm mody (pozor, zm mody, ne jen ten starý zm mod!) A ještě jako třešničku na dortu, jsme se v při psaní (resp. když jsem někomu psal) shodli s dotyčným, že by jsme si hned koupili VIP, aby jsme si mohli koupit minigun a bazuku, takže by ti z toho, Kotle, nakonec i něco málo káplo.
    Naposledy upraveno sUch; 23-05-21 v 17:12.

  12. #72


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    tema je tu uz 2 mesiace a stale nedoslo k posunu, alebo k nejakemu progresu... Same o 2 roky
    Takto sa to tu nejak riesi uz roky

  13. #73
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    Si zvykej : DDDD


    Believe it, go and prove it.

  14. #74
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    I think rip

  15. #75


    Odpověď: Old school Zombie z roku 2011

    RIP, zamykám.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •