Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Změny na furienu??

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Změny na furienu??

    Kde je nějaké info o tom, co se změnilo na furienu? Jakoby proč se neudělal thread, kde by se o tomhle mohlo bavit?
    K lastu - Od 7+ lidí? :DD to je 14 lidí v obou teamech a to tam je minimálně 1 hodinu za celý den... Když jsem ve hře třeba 2 kola, celý team umře a hraje se dejme tomu na 5v5, všechni ct jsou alive a jak mám asi zabít 5 ct s hp gunama co chodí u sebe? To same za ct, budu mit dgl a mám zabít 5 furienu co se na me najednou vrhnou?
    Naposledy upraveno Sewell; 11-04-20 v 22:38.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  2. #2

    Odpověď: Změny na furienu??

    haha
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Změny na furienu??

    Citovat Původně založeno Del!k98 Zobrazit příspěvky
    haha
    haha no lidem co tam dojdou jednou za rok to vadit nebude no :)
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Změny na furienu??

    Oznámenie by bolo samozrejme uverejnené v momente kedy som mal čas sem prísť ale keďže sa tu rozprdla diskusia skorej tak čo už. O sk či lastoch boli dohady na serveri snáď 50x a boli tam z väčšiny názory na úplne odstránenie superknife z shopu. Takto sa tam ten sk nechal. Ale ak máš reálne nápad ako toto doladiť tak sem s ním.

    E: Samozrejme sa toto ešte doupravuje aktuálne. Len aby si bol v Updates.
    Naposledy upraveno Revan; 11-04-20 v 23:49.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Změny na furienu??

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Oznámenie by bolo samozrejme uverejnené v momente kedy som mal čas sem prísť ale keďže sa tu rozprdla diskusia skorej tak čo už. O sk či lastoch boli dohady na serveri snáď 50x a boli tam z väčšiny názory na úplne odstránenie superknife z shopu. Takto sa tam ten sk nechal. Ale ak máš reálne nápad ako toto doladiť tak sem s ním.

    E: Samozrejme sa toto ešte doupravuje aktuálne. Len aby si bol v Updates.
    To sk jak je ted je fajn s tím problém nemám, jediný problém jsem měl s tím, že last byl od 7+, což to byl pěkný přestřel, ale koukám, že teď už je od 4, tak by bylo fajn, kdyby to tak i zůstalo.

    E: Aha, co jsem tak vysledoval tak u CT je last od 4+ a u T od 7+ wtf? :dd
    Naposledy upraveno Sewell; 12-04-20 v 00:39.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Změny na furienu??

    Keďže e revan je káres
    A nedal na moje rady,
    Celkovo by som vrátil mapu abbadon alebo ako sa volá, bola hraná keď sa votla, miesta dosť celkovo
    Sk by sa mohlo kupovať od určitého počtu (6 CT)
    Poprípadne bute dal dobrý nápad znížiť dmg SK na 80 dmg napríklad, poprípadne 90 na stab
    A za slash 25,30 dmg , tiež není zlý nápad a nemuselo by sa nič obmedzovať
    Last by som tiež dal naspäť
    Ct nechať od 4 T, to je akurát
    T LAST od 3Ct dat naspäť, 3 Ct je pre hráčov celkom nereálne dať keďže sú neustále pri sebe ako jebnutý, príklad mapa castle čo ma dnes totálne vytočilo, taktiež dust long, najebu sa tam a koniec
    Podľa mňa nie nadarmo bol od 3 ct, tá 3 je taký primeraný počet..., ktorý sa častejšie vyskytne ako 4..

    Keďže mapy sa odstránili, mohli by sa pridať zároveň
    Aztec2, duzt2/ dustz2 či ako sa volá, inferno 2 a podobné veľké mapy kde sa to dá hrať...

    Spraviť furien 2 server s bombou, iba test, max 10 hráčov dajme tomu na sv aby to nemohlo okradnúť veskeru tú aktivitu na f
    Premeniť kolá
    T - 5 KÔL
    CT - 7 KÔL, po 3 výhrach by sa automaticky menili k T

    Následne pridať zvučky za kills, žiadne výhovorky netrepte a podobné konšpiračné píčoviny ako sú zvykom však, mucq
    Zvýšenie fps neprichádza k úvahe, keďže by sa 1 jump nemohol využívať a muselo by sa povoliť robiť sgs, begrip a podobne čo je zakázané

    K CT by som dovolil aby mohli robiť sgs, na 100.9 fps to neni veľa,
    Za T by som to nechal zakázané
    ---------------------------—--------------
    E: Aha, co jsem tak vysledoval tak u CT je last od 4+ a u T od 7+ wtf? :dd
    Kotel sa prestrelil lebo má tučné prsty, už to opravil vraj
    ---------------------------—--------------

    Spísanie všetkých nových zmien by taktiež nebolo zlé, na furiene majú cca 14 ľudia práva, možno 16 keď zratam aj globalov, žiadna snaha informovať o novinách, keď 1 nemá čas ďalší 30 maju, no ani 1 nenapísal
    To je zas lenivosť adminov a tak, rád robím nervy a nepríde

    No čo ešte dodať, furien admini slabá aktivita, niekedy. Uvidím mareka a erika ináč vzducho prázdno, je mi jasné, že majú inde práva zároveň a nebaví ich to na dead servery, no záujemcovia boli nedávno Mato323xD! Ci ako sa volá, neni to zlý chalan,,síce aktivitá na hovno(ingame, hlásenia, fórum) , gameplay tiez na hovno dakedy ale zlepšil sa, taktiež pomáhal hráčom niekedy zriedka, ked som si vsimol, cukacie ab a wh po kokot + Multi vie rozoznať ako väčšina adminov, ktorý nemajú ani poňatia čo za cheaty existujú, keď sa im povie rn a podobne

    Neviem čo by som mal napísať ešte, bud zmeniť majiteľa alebo najmut pawnera, adminom dať prístup, predsa 30 ročný panici ako pelar a spol by spravili niečo s tým a hravo by sa pohrali ale nemôžeš nic dojebať, pokiaľ nič nespravíš :D
    (pelovi zo srandy, vie, že ho ľúbim, neber to vážne)

    Ak mi niekto napíše nejakú pičovinu pod moju picovinu tak nech si to nechá pre seba
    / btw ak budete do AT chcieť iba ľudí, kt majú 20+ rokov, okrem cska nešli von, nemajú ani 1 ban, dokáže sa adminom zahryznúť až do hrubého čreva tak budete dlho adminovat medzi adminmi po karanténe :D
    Radšej dajte šancu jebákom, ktorý sa snažia niečo spraviť aby vám mohli pomôcť, starať sa o portal a podobne, nie po 6 mesiacov jebnut lock a chudak musí čakať ďalších 6 mesiacov kým si môže požiadať a potom zase 11 mesiacov čakať kým sa mu dajú práva v 20 ročnej hre aby mohol dodržovať poriadok v hre a pomáhať vám :D toto len tak grátis k článku, nebrať do úvahy moc :D/
    Naposledy upraveno N1HiL; 12-04-20 v 04:19.

  7. #7

    Odpověď: Změny na furienu??

    Z a m í t a s e


  8. #8

    Odpověď: Re: Změny na furienu??

    Erik kar sa tu rozpísal tak tiež tu niečo napíšem, aj keď to nebude mať možno hlavu a pätu xd

    Čo som si všimol, po xy rokoch na furiene sa zmenili skiny na VIP hráča, konkrétne skin u CT, nemáte nejaké nápady skúsiť zmeniť skiny zbraní, ktoré by pridali šmrnc? Aj keď to Furien kvôli skinom nezachráni heh.

    last 4CT 4T, nech to je narovnako, ako sa hovorilo, na dust2 kemp jak na A tak na Longu v skupinách, (samozrejme ja som nikdy nekempil, len ma off graboval lebo chcel aspoň jedno kolo vyhrať :D) dust kúsok od Tspawnu na ploche sa zdržiavajú skupinky fetakov, dust_castle sa opäť skupinky zdržiavajú vo vode, dust4e Tspawn exkurzia okolo tých murikov a stále dokola, d2006 a jej slávny balkón, čiže je to tam takmer nemožné dať sám proti 4+ bez 200hp/sk či už 200hp/m4/ak.

    Furien2 s bombou? Už vidím ako by huntil hlstaty v počte plantov a defusov, taktiež bodovo, jedine že by za to nešli body, keďže na F1 bomba nieje a na F2 by bola :d ledva na F1 sa naplní 12 ľudí, aj plný server no to na pár minút.

    Mapy? Aj tak je najhranejšia dust2/dust/dust_2006/dust_castle/dust4ever a stále to ide dokola, mohli by sa trebarz pridať nejaké nové, ale aj tak bude stále votovana dust a ostatné :p

    Aj tak s kempenim a to že hráči sa boja ísť sami tak chodia 7 spolu AT nič nespraví

    Neodporúčam dať možnosť povolenia SGS, určitý hráči by si povolili kolieska a lietali tam aj so 100.9fps 0:)

    Z mojej strany asi všetko, nič iné ma nenapadá, čakám na turnaj
    Naposledy upraveno InLoveSvK; 12-04-20 v 04:50. Důvod: 375828x edit


  9. #9

    Odpověď: Změny na furienu??

    Hráčovi Bute sa nedá prihlásiť na kotelnu (je lenivý, ukradli mu údaje k prihláseniu z peňaženky)

    Odkazuje:

    SK na 80-90dmg a znížiť cenu

    Lastov nechať tak ako boli

    HPcka za CT - možnosť kúpiť iba raz

    To stačí podľa mňa aby bola hra krajšia a nemenovaní "trtkovci" nekazili hru s SK ktoré zabíja na ranu :).

    CT bez hp si zahrajú aj keď je SK. CT s HP skapú po 2 staboch.

    A nech sa "Unschackle your mind" pojebe


  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Změny na furienu??

    Neodporúčam dať možnosť povolenia SGS, určitý hráči by si povolili kolieska a lietali tam aj so 100.9fps 0:)
    Však JA SGS ROBÍM CLEAR :D DO PIČI MINULE SOM TI TO TOČIL NA TOM FYAIMAWP SERVERY KEĎ som mal tisíc speed a každý leavol :Ddd
    Iba gs robím s vysunutym ináč sgs normálne :D kár
    Furien2 s bombou? Už vidím ako by huntil hlstaty v počte plantov a defusov, taktiež bodovo, jedine že by za to nešli body
    Test server
    ale aj tak bude stále votovana dust a ostatné :p
    Kámo tieto sú dosť veľké čo som napísal miesta všade na lietanie:D

  11. #11
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Změny na furienu??

    Všetky oficiálne zmeny boli oznámené tu - https://csko.cz/forum/showthread.php?6937-Changelog
    Priebežne sa to bude vždy aktualizovať.

    Keďže sa tu už otvorila diskusia tak by bolo najs nájsť nejaké mapy na furien, pretože ja mám 0 ideas ako vás tam uspokojiť.

  12. #12

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Změny na furienu??

    Ehm...čo sa týka toho kempu na určitých miestach....
    a) znížil by som adrenalin, nech sú hráči nútení behať
    b) dal by som časové obmedzenie, ako je v dome widlakof, tak aj na balkón (dust2_2006), a na "terasu" nad T spawnom (dust4ever)

  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Změny na furienu??

    Citovat Původně založeno Iluminato Zobrazit příspěvky
    Ehm...čo sa týka toho kempu na určitých miestach....
    a) znížil by som adrenalin, nech sú hráči nútení behať
    b) dal by som časové obmedzenie, ako je v dome widlakof, tak aj na balkón (dust2_2006), a na "terasu" nad T spawnom (dust4ever)
    Meh, balkon je fajn, když tě furieni rushuji s sk, tak mas aspon nejakou sanci tu hru obratit, ale pak zase když ct nici T, tak je problém, když tam někdo krouzi okolo balkonu cely kolo. (ofc da se to obehrat skrz texturu)
    Dust4ever tam bych to udelal
    +
    dust2 a 2006 díra a ta "terasa" nad dírou tam bych udelal též nějaký časový omezení, jelikož se tam neustále kempí, problém je i na mapě dust, když jdeš z cts tou "chodbou" hodně lidi tam zustava a čeká na T...
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Změny na furienu??

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Meh, balkon je fajn, když tě furieni rushuji s sk
    No ale na druhej strane, to by si ich vykempil right? A kempenie nechceme nie? Ty mať sk, a rushujes, tak ťa niekto kempiaci na balkóne nepoteší no nie?

    Úplne by tam stačilo niekoľko sekundové obmedzenie, ako napr. na snowball mape, tam to bolo s balkónom urobené fajn.


    Bretonia, dusferno, avangard...tu už boli navrhované a aj zavedené, ale potom buď nehrané alebo zamietnuté pred zavedením.
    Dust2_2009 by som bral, je to fajn mapa, hrávam ju na zahraničných furienoch

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Nepotěší, ale když se hraje 8v8 nemas a 7 furienu ma sk nemas moc sanci
    To je ojedinelé.. a treba aimiť, nie kempiť xd
    Naposledy upraveno Iluminato; 12-04-20 v 18:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •