Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: "Cela s puškou"

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Pokud šachta nevede do zbrojky tak jí nemůžeš zabít, když řekneš "šachta kill" protože některé šachty nevedou do zbrojky, což "šachta kill" není příkaz. Pokud hráč dostane příkaz "puštěná klávesnice" tak automaticky má pustit klávesnici a nesmí do šachty. Což stačí, ale pokud řekneš jen "šachta kill" a ta šachta nevede do zbrojky a zabiješ ho, tak to je fk.
    Buď seš úplnej kretén anebo poctivý troll. Doufám v to druhé.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Aldom Zobrazit příspěvky
    Buď seš úplnej kretén anebo poctivý troll. Doufám v to druhé.
    Hej ne.. v tom má teď Cinan pravdu, že to tak je. Nerad to říkám, ale opravdu tomu tak je. Chápu, že to zní složitě, ale s tím se tu teď žije..
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Hej ne.. v tom má teď Cinan pravdu, že to tak je. Nerad to říkám, ale opravdu tomu tak je. Chápu, že to zní složitě, ale s tím se tu teď žije..
    Samozřejmě, že má pravdu. Taky jsem tou zprávou narážel na něco jiného.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Aldom Zobrazit příspěvky
    Samozřejmě, že má pravdu. Taky jsem tou zprávou narážel na něco jiného.
    Upřesníš to prosím ?
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: "Cela s puškou"

    No můj příspěvek byl taky smazán asi vám moc vsdim nebo jako moc rád bych také věděl proč byl smazán nic zlého tam napsané nebylo a bylo to k tématu
    Takže aby jste nebreceli módu tak jen souhlasím s bluem

  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: "Cela s puškou"

    6. Zákaz slovíčkařit, vězeň musí plnit řádně úkoly Simona.
    Jak slovičkári keď simon povie sračku ?

    - to jsi už na tolik zdegenerovaný a zaostalý, že nepochopíš, že se jedná o hráče co se pokusí o útěk šachtou z cely? Podle tvé úchylné logiky by "Cela s gunou zůstane v cele." neměl platit od doby, kdy neplatí "Šachta kill." Ale ejhle.. platí.
    Nejde o to či to niekto chápe alebo nie ale o to že je to nezmyselný príkaz. A to že sa to nezakázalo spolu so "šachta kill" tak asi kvôli tomu že sa to nikde v tej dobe nespomínalo.


    Nevím jestli jsi fakt zaostalý nebo co. To s tím kotelna jb byla narážka na tvou neschopnost, pokud ti příkaz: "Cela s gunou zůstane v cele." zabraňuje v dělání vzpour, protože poměry na jailbreaku tady na kotelně jsou pro ctčka značně nevýhodné. Ne na to, že by to měla kotelna měla špatně nastavené.
    Asi keď tú pušku ctčka majú v rukách od začiatku kola tak ano zabraňuje to Tčku v vzpoure, kto ti vybehne z cely a hneď s tou puškou začne strieľať po CT ? keď má nulovú šancu na prežitie, každý si radšej počká keď bude nejaké CT samé aby malo T väčšiu šancu. A neschopný si ty keď nedokážeš ty a ďalšie 3 CT so zbranami ustrážiť 14 veznov ktorý nemajú žiadnu zbraň keďže tú z cely ste im zobrali a si celé kolo s nimi v boxe a aj tak ťa dokážu zabiť.

    +pokud ti vadí, že se tě ctčko po otevření cel zeptá, co s lidma z cely z gunou, tak by jsi měl trochu změnit přemýšlení. Tomu ctčku jde o to, abys neskapal v první minutě kola a chce tě chránit, což je jeho úkol... jak nad tím tak přemýšlím, tak bys portál měl změnit ty. :)
    Keď sa naučil od druhých aby automaticky tú zbraň išiel hneď z tej cely zobrať tak o aké chránenie ide ? Má ma chrániť počas kola nie ešte keď sú všetky zavretý v cele a už im bere prvotnú šancu na vzpouru.

    Vidieť že si naučený hrať na GS tak tam ťahaj a nepíš tu sračky láskavo.

    Citovat Původně založeno LordStar Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s Grakonovým názorem, je to nesmysl .. To že lidi dávají příkazy na cely s gunou, je v pořádku kvůli tomu, že se naučí nové CT lepší kontrolu nad vězněmi, tudíž nebudou vynervovaní z toho že nějaký Anton Špelec má gunu. Nemyslíš?
    Má mať nad nimi kontrolu počas kola nie ešte skôr ako vylezú z cely, je to obyčajné smg a CT vedia o tom že ju niekto môže mať tak si majú dávať väčší pozor.

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Jakej hloupej cenzor tady zase maže příspěvky? Mohl by mí prosím vysvětlit, čím byl můj příspěvek tak závadný, že ho smazal?

    Pokud vím, vyjadřoval jsem se k tématu.
    Radšej vymažte ten shit príspevok kde sem začal úplne od veci ťahať tú vec so šachtou.

    Chlapci (nie všetky) vidieť že ste neschopné deti v puberte čo nepoužívajú rozum, tak sem láskavo nepíšte vaše trash príspevky. Ďakujem.

    Mým cílem bylo spíš poukázat na to, že v minulosti to bylo úplně normální a zrušit to a nahradit to jinými slovy je prostě... hloupé.
    Skákanie lavičky pozadu bolo tiež v pohode a predsa sa to zakázalo a ani o tom nevieš a netrhá ťa to u srdca jak toto, čo by sa malo tiež zakázať.
    Naposledy upraveno Samco; 12-04-20 v 22:59. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Upřesníš to prosím ?
    Že jsi to ty, tak ano. Já nepřišel rozvracet to, že teď aktuálně se podle pravidel "šachta kill" nebere jako příkaz. Mým cílem bylo spíš poukázat na to, že v minulosti to bylo úplně normální a zrušit to a nahradit to jinými slovy je prostě... hloupé.

    On prostě přišel, moji zprávu si beztak ani nedočetl a začal rozumovat. :D Navíc tu zprávu (#11) napsal vážně debilně.

    Ve svém postu (#13) jsem se následně vyjádřil k historii jak to bylo a pak k tomu závěru co napsal, který byl.. zmatečný.

    No a ke konci v postu (#15) mi začne jako hráči, který tady tady hraje od roku 2013 vysvětlovat příkaz s šachtou, když jsem nikde nevyvracel, že by to tak nebylo... možná to v mém postu (#13) vzal špatně.. v té první části jsem se vyjadřoval čistě k minulosti, jak to bylo... ale že to někdo nepochopí, mě fakt nenapadlo.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Aldom Zobrazit příspěvky
    Že jsi to ty, tak ano. Já nepřišel rozvracet to, že teď aktuálně se podle pravidel "šachta kill" nebere jako příkaz. Mým cílem bylo spíš poukázat na to, že v minulosti to bylo úplně normální a zrušit to a nahradit to jinými slovy je prostě... hloupé.

    On prostě přišel, moji zprávu si beztak ani nedočetl a začal rozumovat. :D Navíc tu zprávu (#11) napsal vážně debilně.

    Ve svém postu (#13) jsem se následně vyjádřil k historii jak to bylo a pak k tomu závěru co napsal, který byl.. zmatečný.

    No a ke konci v postu (#15) mi začne jako hráči, který tady tady hraje od roku 2013 vysvětlovat příkaz s šachtou, když jsem nikde nevyvracel, že by to tak nebylo... možná to v mém postu (#13) vzal špatně.. v té první části jsem se vyjadřoval čistě k minulosti, jak to bylo... ale že to někdo nepochopí, mě fakt nenapadlo.
    Rozumím, díky! :)
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Jak slovičkári keď simon povie sračku ?
    Žádnou sračku neřekl, kdyby to bylo tak vážné, tak se to zákaže společně s tou šachtou

    Asi keď tú pušku ctčka majú v rukách od začiatku kola tak ano zabraňuje to Tčku v vzpoure, kto ti vybehne z cely a hneď s tou puškou začne strieľať po CT ? keď má nulovú šancu na prežitie, každý si radšej počká keď bude nejaké CT samé aby malo T väčšiu šancu. A neschopný si ty keď nedokážeš ty a ďalšie 3 CT so zbranami ustrážiť 14 veznov ktorý nemajú žiadnu zbraň keďže tú z cely ste im zobrali a si celé kolo s nimi v boxe a aj tak ťa dokážu zabiť.
    Nezabraňuje, prostě se chová tak, aby přežil. Na mapě máš víc gun. V tvojí hlavě jsou očividně scénaře takové, že simon má k sobě vždycky kvalitní a spolehlivé CT, bohužel tomu často tak není a na tvůj příklad ti zareaguji proti příkladem. 2 CT na 10 T a máš jako ctčko 13 leté dítě, co se účí mod. Hodně štěstí s celou s gunou :)

    Keď sa naučil od druhých aby automaticky tú zbraň išiel hneď z tej cely zobrať tak o aké chránenie ide ? Má ma chrániť počas kola nie ešte keď sú všetky zavretý v cele a už im bere prvotnú šancu na vzpouru.

    Vidieť že si naučený hrať na GS tak tam ťahaj a nepíš tu sračky láskavo.

    O takové chránění, že ty nebo on neskape hned na začátku kola. Počas kola - tedy od začátku. Hej no, nejvíc hraju na GS. Ani nevíš, jak se tam tyhle věci řeší a rozumuješ tady jak vševěd. Na GS mám btw asi 4 hodiny plus z toho jsou 2 hodiny kdy jsem létal s SH po mapě. :)

    Chlapci (nie všetky) vidieť že ste neschopné deti v puberte čo nepoužívajú rozum, tak sem láskavo nepíšte vaše trash príspevky. Ďakujem.
    Takový ten moment, kdy na tebe začně být člověk agresivní, rozbiješ mu všechny argumenty a pak tě označí za neschopné dítě v pubertě, může být. ;)

    +dodatek, přehlédl jsem to s těma lavičkama. K tvé smůle o tom vím a je to něco s čím taky nesouhlasím, ale ignoruju to, protože lavičky jako atrakci nedávám, takže idc. Nejsem člověk, který podporuje přehnané zakazování jako ty a s tvým přemýšlením by se ti líp hrálo na GS, tam je zakázané i dýchat což je určitě věc, kterou taky brzy navrhneš, že by se měla zakázat, protože to vypouští moc oxidu uhličitého.
    Naposledy upraveno Aldom; 12-04-20 v 22:55.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    - Začiatok kola, simon dá klasické príkazy. Vybehne zo zbrojky a namieri si to rovno pred celu s puškou a tam bliaka na veznov pokiaľ mu to nevyhodia. V lepšom prípade mu to vyhodia v druhom zabije hráča ktorý tú pušku neskôr vyhodí. - Argument že tú pušku nemá čo brať sem neskúšaj dávať.
    Fragování v cele. To miluje každý.
    Pokud je to šachta v assault a simon neřekne puštěná klávesnice, nebo to řekne v okamžiku, kdy už někdo je v šachtě a zůstal tam, tak bych ho nechal, nevede do t zóny.
    Jinak souhlasím s Bluem.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: "Cela s puškou"

    Zbytočné, dá sa vzbura vyvolať hocijakým spôsobom, taktiež sa to nemôže brať ako zakazovanie k vzbure a podobne.
    Simon tvorí hru, ak povie, že každý bude čupieť celú hru tak bude čupieť každý celú hru, či to je newbie, junior a čo ja viem čo za hráča po admina, budú všetci čupieť pokiaľ nevydedukuje ďalší príkaz / zákaz
    S hráčmi, to spraví bum a všade budú chodiť sťažnosti
    Taktiež tú zbraň nemusí vôbec brať.. Pokiaľ ju zoberie a vyhodí a simon to uvidi, môže ho kľudne zabiť... (pokiaľ sa niečo zatiaľ nezmenilo o čom neviem)
    Simon má v prvom rade hlavne chrániť seba aby mohol tvoriť hru a zabezpečiť pre seba bezpečnosť vrámci pravidiel
    Toto je už slovičkárenie a doslova slabosť, buď nech spravia teamwork, že začnú hádzať hecka, flashe, smooky budú utekať z boxu a podobne
    Aby mohli pomôcť kamarátom utiecť a zachrániť ich

    Taktiež vzbura nemôže byť zakázaná alebo nejak ovplyvnená
    Ak zákazeš toto robiť, zoberieš simonovi právo chrániť sa a tvoriť hru
    Pritom T, neberieš žiadné právo, tú zbraň môže zobrať na vlastné nebezpečenstvo... Bohužiaľ to už je na simonovi aké kroky určí k zabezpečeniu k bezpečnosti ct a samého seba

    Taktiež to neni zakazovanie vzbury bugnut zbraň?
    Však robí vzburu?
    A pravidlo mu to zakazuje kvôli malinkému bugu?


    Zbytočné, súhlasím s grakonom

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Nie je nič ťažké si ustrážiť tých hráčov a ofarbiť si ich :D niektorí ani nevedia, že sú v cele s gunou, na to ale ohľad neberiete, lebo ste zaujatí a keď to viete vy, môžu aj ostatní, poprípade druhý prípad - AFK... robíte jak keby sú tam AKčka v tých celách, ffs.
    Šachta kill = Cela s puškou
    Obidve varianty sú blbosti (kecy ohľadom toho, že sa to tu používa toľko a toľko si nechajte pre niekoho koho to bude zaujímať), je to nesplniteľný príkaz(LEBO JE TO OBJEKT NIE HRÁČ), mam pocit, že s tou šachtou to je už aj zakázané, ale ak nie mali by sa obidve tieto stupidné príkazy zakázať používať, alebo sa poďme baviť na JB jak neandrtálci a vyjadrovať spôsobom "Sachta kill, do boxu, ina stena než zadná kill, prvá výhoda skok, podte" atd...
    Nebuďte leniví hovoriť ako normálni ľudia, to by mal zvládnuť každý človek aspoň s 80 IQ preboha... Keby neni karanténa to je aj tak mŕtve, tak aspoň teraz sa chovajte, nespadajte k tým pár výplodom, ktorí tam hrajú.

    PS: nečítal som tie vaše slohovky, lebo to aj tak nikoho nezaujíma, takže reagujem len na toto

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele Vortexx
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Ostrava-Vítkovice
    Příspěvky
    88

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Pro
    Celkově taky nesmyslný příkaz, hráči co jsou noví, nebo neví, že se tam puška nachází a vyjdou po tom co simon řekne „Kdo výjde z cely s puškou umírá“ a jsou následně po opuštění cely zabiti, často brečí,že o tom nevěděli, blablabla.
    Taky se mi párkrát stalo, že jsem přišel nějak jsem si toho nevšímal vyšel jsem a dostal jsem frag.
    Takže jsem spíš pro, aby se musel simon specifičtěji vyjádřit kde je cela s gunou třeba tím, že do ní vystřelí nebo výjmenuje hráče co jsou v ní.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: "Cela s puškou"

    Zdravím,
    tak si to poďme postupne rozobrať.
    [1.] Samotný príkaz "cela s gunov ostane v cele" je nezmysel. Ak sa zaviedlo "šachta kill" == nezmysel, tak "cela s gunov ostane v cele" je taktiež nezmysel. Ak chceme hrať aj na tieto slovíčka, tak treba poznamenať, že príkaz "cela s gunov ostane v cele" nesmeruje hráčom, ale priam cele, ktorá vlastne na svojom mieste vždy ostane.

    [2.] Áno, dá sa uvažovať nad tým, že zakázať vychádzania hráčov z cely s gunov je zabraňovanie vzbure, avšak zakázať sa to nedá už len z dôvodu, že je hneď niekoľko spôsobov ako to pravidlo obísť. Napr. to označenie - simon môže udať iný dôvod označenie týchto hráčov, môže si označiť koho len chce, rozvoliť hráčov akokoľvek do tímu a pod. Nie je šanca tomu zabrániť.

    [3.] Ak tu hráte na pravidlá, tak si vezmem citáciu z pravidiel, kde sa uvádza aj cieľ hry CT-čiek "Podstatou jejich hry je zábavnou formou zabavit a současně pohlídat vězně, aby se zabránilo případné vzpouře". Jediná zmienka, ktorá to popiera v určitých situáciách je pravidlo 17 o braní zbraní pre T-čka, avšak pravidlo 18 to zároveň povoľuje - akéhokoľvek hráča skontrolovať, či nemá zbraň.

    Takže suma sumárum zakázať sa to nedá, zakázať to je zbytočné a zakázať to by bolo proti terajším pravidlám.

    PS: Ak sú nejaký admini za, aby sa to prekonzultovalo, tak by som určite uvítal to prebrať čiste medzi adminmi v AF s kópiou tohto tématu a to z jednoduchého dôvodu. Ak admini budú proti, tak určite sa proti tomu zakročovať nebude.
    Naposledy upraveno KajSinek; 14-04-20 v 05:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •