Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 78

Téma: [ kopie k nahlédnutí - komplet ] Hns - Strafe Helper (rn)

  1. #31

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    So sefom hrám dlho, poznám ho už istý čas a aj na porade TTT som ho pretláčal. Nech je akýkoľvek, výrazne však pochybujem o tom, že by bol tak blbý a zapol a ešte takou formou. (ak áno tak cg, aspoň získa pomyselný titul "Najkratšie pôsobiaci admin na Kotelni"). Forma udelenia banu a jeho riešenie z tvojej strany Revan mi nie je taktiež pochuti, dalo sa to zvládnuť aj lepšie. K demu sa nevyjadrujem, neovládam to, neviem to zhodnotiť.

    Narysovali sa mi tu dve možnosti (ktoré sa potvrdia/vyvrátia vyjadrením Dinga a Zoida):

    1. Sef je blbec a zapol. (s čím sa ja nejako neviem stotožniť)
    2. Revan failol, nie len udelením banu, ale celkovou formou cirkusu, ktorý okolo toho nastal.

    Sám som zvedavý ako to celé dopadne a kto z tohto osobného fightu, ktorý ste si navzájom vytvorili vyjde ako víťaz.
    PS. Ešte napíšem Hapalovi nech na to kukne.


    E: Toto by nemuselo ísť mimo AF. (Tak nič no, snaha bola). (Tak predsa len ďakujem). :D
    Naposledy upraveno Indian0; 17-04-20 v 19:07.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #32
    Profesionální člen Avatar uživatele fykseN
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    asdfghjkl
    Příspěvky
    256

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Projel jsem si jen povrchně celý thread a moc nerozumím na základě čeho tady lidi dostali práva. Absurdní obvinění, absurdní obhajoba, absurdní analýza.

    Já to tady radši potrhnu solidiními důkazy. Naštěstí mi DinGo poslal demo z LANu který jsem mohl skrz tools rozebrat (http://leteckaposta.cz/394375792). 100aa je celkově nesmysl, proto jsem musel upustit od možností který 100aa nabízí a svléct demo na čistý engine.

    Momentálně dělám head admina + releasy na KZSK a Xtreme-Jumps, dřív jsem dělal demo admina na cosy-climbing. Na základě toho jsem (stejně jako shooting-star) dostal práva a byl jsem požádan abych sem tam objasnil podobný případy.


    //

    1) Máš na lanu fps_max 101, to je ilegální příkaz od roku 2013, správná hodnota je fps_max 99.5. Pokud držíš fps_max na 101, engine funguje na 111 fps a skáčeš s maximální výhodou oproti legit nastavení. Nemůžu blamovat hráče z HNS že něco takovýho neví, jenom aby sis nemyslel že ti to na LANu skáče líp.

    2) Strafehack mi přišel úplně zcestný dokud jsem si demo nepustil ve hře a nekoukl na UQ staty. Pak mi došlo že tu "admini" asi mysleli script.




    Tohle jsou naprosto identický skoky hned po sobě s naprosto nulovou konzistencí. Na obrázku číslo jedna jsou tvoje reálný staty, čistá tragédie. Na druhým obrázku macro/script na CJ/DCJ/SCJ. Z longjumpů (který jsou mimochodem clear) je evidentní že neumíš skákat, v porovnání s obrázkem číslo dva je každý tvůj longjump něco úplně jinýho. Nerozumíš rozložení strafů.

    3) Nerozumíš distribuci scrollů ani na jednu stranu. Pro CJ je nezbytný trefit jeden tick kolečka a nedělat jich víc, protože automaticky ztrácíš rychlost. Na CJ a SCJ scrolluješ 5-6x, takže nemáš vůbec ponětí jak funguje. Proto je tvoje DCJ nejspíš script. Viz. obrázek z demo tools:



    Na DCJ máš skoro frame perfect odraz (1-2x scroll), přesně tak by měl tvůj duck před CJ vypadat, jenže tvůj scroll před CJ je tohle:



    Vídíš ten rozdíl? Na LJ děláš 4-5 scrollů konzistentně, což začátečníci většinou dávají než se dostanou na 2-4. Na DCJ trefíš frame perfect duck a pak 9 scrollů na jump, přitom u CJ děláš přesnej opak. Už je to moc velká disproporce, takhle to nefunguje.

    //

    Podle mě by ani jeden z bodů neobstál samostatně kdybych ho postnul někam na chopping block, protože některý věci se dají vysvětlit z různých úhlů. Dohromady už je to na ban. Problém je v disproporci LJ a CJ statů, proto je tvoje demo tak bizarní. Ještě sem můžeš napsat co máš přesně za myš abych se mohl podívat na scroll pattern pro hráčů co jí mají taky.

    Tvoje obhajoba je úplný joke, nerozumíš hře natolik abys mohl mluvit o statech, natož aby si dělal admina. Stejně tak příspěvky ze strany adminů jsou spíš spekulace. Přijde mi to celé jako diskuse o tom co by mohlo a nemohlo být.

    Kdyby tohle vedení nestačilo na permanentní ban, můžu sem postnout názor jiných demo adminů z XJ nebo Zoidův double check, I když bych nerad aby někdo další ztácel čas s tímhle threadem. Čekovat dema ze serveru a LANu jsou dvě velice odlišný věci. V případě LAN dem je celková analýza naprosto na místě.


    @Britny - Hoppe nikdy dema neanalyzoval ani necheatoval, pochybuju že by dokázal postnout koherentní verdikt. Zoid se vyzná na obou stranách.

    @Grakon - postování videí a dem z 10aa je úplně zcestný když se řeší 100aa cheater. Jsou to úplně odlišný mody. Andrew je navíc anomálie pokud jde o strafy, nemá cenu ho srovnávat ani se zbytkem pro scény.



    Stay safe,
    fykseN

  3. #33
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Myš: Razer Basilisk
    Myslel som si že hns trochu rozumiem, ukázal si že si v tom oveľa väčší expert. Celkovo veľa veciam čo si napísal nerozumiem, ale môžem zaprisahať že som nikdy hns cheaty nepoužil.
    Vzhľadom na to že nechápem čo si tu napísal, neviem vytvoriť ani moc obhajobu. Keď som sa snažil vyvracať argumenty Revana, rozprával som na základe mojich skúseností, o airtime som sa dozvedel od hráčov na hnstrainingu, nie som žiaden hns profík ani sa nedovolím medzi nich zaradiť. Demo z LAN serveru som točil 20 minút potom ako ma kontaktoval Dingo, snažil som sa skákať všetko čo viem, lj/cj/dcj, lj aj sideways a robiť medzitým minimálne prestávky aby bolo jasné že nejde o žiadny program ktorý by také tranzície vedel spraviť. Ja nie som žiaden programátor, nikdy som nevidel ako vyzerá nejaký kzhack v programe, študujem zubarinu a vo voľnom čase hrám csko. Neverím že existuje cheat ktorý by mohol simulovať to ako ja hrám, a neverím že som človek ktorý by taký cheat dokázal naprogramovať...

    Poprosím znovu o prešetrenie, určite sa jedná o chybu
    moze byt

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Myslím že tady už není co řešit,

    Já bych se na demo podíval až v Pondělí, ale nejsem na úrovni fyksena ani zoida. Podle statů bych tipoval že to clear není.

    Fyksen to rozebral do podrobna a pro mě je to vyřešená věc, stejně jako Zoid potvrdil Lurkyho.

    E:koukal jsem jak na demo ze serveru tak i na demo od Dinga z LANu, podle statů a těch lidsky nereálně precizních strafů bych tohle banoval taky.

    Finální slovo stejnak bude mít jako vždy ten pokemonfil Zoid.
    Naposledy upraveno Hapalicek; 18-04-20 v 11:01.
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  5. #35
    Profesionální člen Avatar uživatele fykseN
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    asdfghjkl
    Příspěvky
    256

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Moje analýza nemá vůbec žádný nenávistný podtext, snažil jsem se jen napostovat fakta a věci co se reálně dají zjistit. S Razer myší určitě neuděláš 9 scrollů při přechodu z ducku na DCJ jump samovolně. Ten scroll není špatný, ale 9 scrollů nedělají ani hráči co jsou momentálně pod dohledem na pro scéně.

    Nakonec to nebudu já kdo ti dá ban nebo unban, jen objasňuju tvoje demo.

    Zoid tě ještě může očistit, koukne na to.

  6. #36
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ja som čakal tiež že to bude uzavrené, ale s tým že som clear. Ja nemám čo skrývať, žiadne cheaty som nepoužil, pár týždňov dozadu som preinštaloval pc a žiadne pochybné veci okrem máp z gamebanana / skinov od zlaye som si do cstrike nič nevložil. Cheaty ako také na hns nepoznám, mám základ a všetko som vždy hodnotil vzhľadom na moje skúsenosti. Robil som hns admina na portáli c-strike.cz kde bol hlavným hns adminom maycryKZ. Nie som žiaden profík, musím povedať že som čakal že potvrdíte moju nevinu a toto je pre mňa totálny šok.

    Som ochotný dodať hociaké veci z môjho pc ktoré by vám pomohli situáciu prešetriť.
    E: Ja nie som žiaden profík, neriešte ma ako nejakého hns hráča ktorý sa umiestnil do svetových topiek.. Na steame mám 3.5k hodín, z toho na hns možno 1k hodín hrubým odhadom. Chcem tým povedať, že aj na základe toho čo si vypísal, si zvyknutý na úplne iné kádre ako casual hns hráčov ako som ja... A možno si našiel niečo čo je v takejto skupine hráčov úplne normálne.
    Rád by som znovu podotkol, že na myši som nič neupravoval, mám nainštalovanú appku razersynapse a netuším ako môže ovplňovať počty scrollov, no kolečkom scrollujem vždy koľko to dá a nepočítam koľko scrollov sa zaráta..
    Naposledy upraveno sef; 17-04-20 v 22:24.
    moze byt

  7. #37
    Profesionální člen Avatar uživatele fykseN
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    asdfghjkl
    Příspěvky
    256

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Není potřeba, všechny red flagy z dema jsem vypsal a vysvětlil.

    Strafy se nelíbily ani jednomu KZ adminovi, předpokládám že rozhodnou na základě nich. Jak jsem psal, počkej si na Zoida než začneš postovat dál.

    Za ty roky jsem četl a slyšel tolik různých vysvětlení toho a tamtoho, že jsem vůči tomu naprosto immuní. Už neřeším okolnosti ani záměry, jen analyzuju dema, to je celý.

    Díky

  8. #38

    Re: [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Píše mi ohledně toho stále víc lidí. Zkouknul jsem v rychlosti to demo z rayishe a je to zvláštní. Pokud dodal lan demo tak se na něj zkusím podívat přes víkend (musím znovu stáhnout všechny democheckery) a pošlu verdikt, ale to co napsal fyksen dává jakž takž hlavu a patu.

  9. #39
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Jen k tomuto :
    Tvoje obhajoba je úplný joke, nerozumíš hře natolik abys mohl mluvit o statech, natož aby si dělal admina.
    On je admin úplně na jiném modu, který nemá s tímto nic společné, pouze si tam šel zaskákat. Tím jen chci říct, že určitě není v tom dobrý jako ty, ale zatím si dokázal o proti jiným něco zargumentovat.

    Jako to co si tu napsal, tomu snad úplně rozumí jen Zoid, tak by mě zajímalo přímá odpověd z tvé strany - je to 100% cheating? Není tam ještě šance, že se to dá nějak i jinak vysvětlit, i když chápu, že patříš mezi jedničky v tomto oboru.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #40
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Napriek tomu, že po vyjadrení fyksena si veľa ľudí myslí že som zlyhal a často chodia na moju osobu provokácie na ktoré odmietam reagovať, nechcem aby ste si mysleli že som skončil. Chcem len všetkým odkázať, že situáciu riešim a nehodlám sa vzdať dokým všetko nebude vysvetlené. Stále si stojím za tým že som nikdy necheatoval, všetko čo o hns viem som sa naučil sám a boli to stovky hodín, jediné rady a vedomosti som získaval z chatu v hre, takže netuším ako fungujú veci úplne dopodrobna ako fyksen. Ale prisahám že ak to bude potrebné, tak sa to všetko naučím a vysvetlím v čom ten problém bol a snáď vám svoju nevinu dokážem. Ja nemám čo skrývať, cheaty na hns som nikdy nevyhľadával a nemal som záujem ich použiť. Ak sa niečo našlo, ide o chybu / bug. A ak tvrdíte že to je nemožné, dokážem vám že nie, pretože to spravím znova a znova, a ak sa znovu nájde ten bug, o bug nepôjde a ide o reálnu vec ktorá sa v hns dá spraviť.

    Pre hejterov: Prestaňte mi písať blbosti, nereagujem na to, a už to ani neotváram. Jediné čo budem sledovať je tento thread v prípade že sa objavia nejaké nové fakty.

    Pre ľudí čo o mne rozhodujú: Nepoznám vás, ani vy mňa. Preto vás prosím len o ochotu riešiť túto vec a aby ste nerobili unáhlené závery. Sme ľudia, každý sa môže zmýliť ale verím, že keď je ochota omyl napraviť, vždy sa tak aj stane.

    Pre moderátorov: Vec riešim, prosím nelockujte to a nechajte mi možnosť reagovať na hocičo nové.

    Pre ľudí čo mi veria: Ďakujem.
    Naposledy upraveno sef; 18-04-20 v 16:07. Důvod: ,
    moze byt

  11. #41

    Re: Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    je to 100% cheating?
    Ano

  12. #42

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    asi rip sef

  13. #43
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Nemôže to byť 100%, nikdy som necheatoval, netuším čo ste našli a nechápem to. Ak existuje hocjaký spôsob ako sa očistiť tak na ňom jednoducho pracujem... Otázka priamo pre zoida: Keď sa natočím ako hrám, mám tie isté nastavenia a všetko je proste rovnaké ako v dobu keď som natáčal to LAN demo, zopakujem to čo ste našli, dokáže to moju nevinu? Samozrejme to zahŕňa check všetkých PC nastavení. Postup by bol takýto:
    Začnem natáčať na mobile, začnem tým že zapnem PC, otvorím task manager sekciu startUp nech je vidno že sa pri zapnutí PC nič nezaplo. Cez steam ikonu v toolbare zapnem CSko, vytvorím LAN server, začnem natáčať demo, demo ukončím, priblížim na moju myš kde predvediem že sa dá spraviť 9x scroll pri jumpe, ukončím video. Demo spolu s videom uploadnem.
    Som študent zubariny, netuším ako sa programuje, niečo čo simuluje moju hru by som nikdy nevedel vytvoriť ani zohnať... Prosím berte na to ohľad, ja chápem že treba byť objektívny a pozerať sa len na fakty, ale to že som v programovaní a ovládaní PC priemerný je proste fakt ktorý tu hrá vážnu úlohu.
    moze byt

  14. #44
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ja si nemyslím, že to bol fail ban keďže cheating potvrdili 2ja najspoľahlivejší ľudia v tomto obore. Môj osobný fail boli iba argumenty, ktoré som použil. Vďaka fykseNovi a zoidovi za detailné preskúmanie dem.

    Myslím, že sa to môže uzavrieť nie? Alebo sa tu ešte bude čakať na nejaké dohady o tých bodoch čo vypísal fykseN.

  15. #45

    Re: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Záleži, jak se to vezme. My jsme sice s Revaenm tvrdili, že je tam cheating, ale naše argumenty byly úplně rozdreceny a cheating se potvrdil na jiných argumenetech. Tedy jedniduše to převedu tak, že já s Revaen jsme tvrdili, že šéf používal WH, ale Fyksem a Zoid to vyvrátili a řekli, že to není WH, ale AB.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •