Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 78

Téma: [ kopie k nahlédnutí - komplet ] Hns - Strafe Helper (rn)

  1. #61
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Neviem aký iný dôkaz ako live video z mobilu by si chcel. Ak som cheatoval, nevedel som o tom, som nevinný a ban si nezaslúžim. Môže ísť o anomáliu z programu RazerSynapse, to sa ale nedozviem pretože som není žiaden programátor a do hĺbky toho programu sa pozrieť neviem. S astebom som ukončil komunikáciu, a sám sa učiť všetky tieto veci čo v živote nikdy nevyužijem nemienim. Žiadny iný program nesúvisí s mojou myšou, nečudoval by som sa keby to bol nejaký bug z windowsu 10 vzhľadom na to, že koľko vecí na ňom nefunguje. Nie som človek čo takéto veci dokáže zistiť, svoje DCJ robím vlastnou technikou ktorú dôkladne teraz opíšem len z pohľadu mojej myšky:

    1x potočím kolečko dohora - dám 1-2x scrolly - 1 duck
    2x potočím kolečko dohora - dám 1-2x scrolly - 1 duck
    3x potočím kolečko dodola - dám 6-9 scrollov - 1 jump

    Neviem či už fyksen našiel či sa to dá s mojou hernou myšou razer basilisk, no na 1 full motion môjho prsta dodola dám 12 scrollov, na full motion prsta dohora dám 7 scrollov. Techniku dcj som sa učil niekoľko rokov, stále si myslím že je nefunkčná kedže 290+ prestrafe naberiem len málokedy. Ak teda mám scripty, prečo sú tak zlé že skáčem slabé jumpy? Žiadne scripty nemám alebo o nich jednoducho neviem, nie som programátor a nepoznám nikoho kto by takýto script vedel spraviť.

    Keby ste ma počúvali a mali toľko slušnosti reagovať na moju obhajobu viac do hĺbky, nikde by podľa mňa problém nebol, fyksen len analyzoval demo kde našiel disproporciu a vraj je to už na ban.

    Na DCJ trefíš frame perfect duck a pak 9 scrollů na jump, přitom u CJ děláš přesnej opak. Už je to moc velká disproporce, takhle to nefunguje.
    Ja som není hns profík, to ako skáčem nie sú techniky z "učebnice" podľa ktorej skáče väčšina "profesionálnych" hráčov. To že pri CJ mám menej scrollov na jump si vysvetľujem tým, že tam robím proste inú techniku ako pri DCJ.
    Problém je v tom, že ma tu posudzujú hns godi, ktorí sú není zvyknutí na lamy ako som ja a takéto anomálie si nevedia poriadne vysvetliť. Keby moja situácia ostala v rovine : Revan, Dingo, Grakon - tak si myslím že moja obhajoba by v pohode obstála. Ale ja som z toho spravil taký flame a cirkus že prišiel sám Zoid a sám Fyksen, posudzovať casual hráča hns ktorý na kotelňáckom hns odohral max 2 - 3 hodiny.

    LAN demá, cfg sú pri jumpe strašne užitočné veci, z ktorých sa dá pomerne rýchlo vyriešiť či hráč cheatoval alebo nie.
    Toto možno platí u ľudí čo majú svetové rekordy na bhop / kz mapách, ja som casual hráč hns a takéto posudzovanie je podľa mňa, mimo mísu.

    Mám len 1 program ktorý súvisí s mojou myšou : RazerSynapse, keď som to preskúmal viac, žiadne nastavenia na scrolls tam nemám a hľadal som snáď v každom kúte. Nie som programátor, tieto veci neovládam. Iné programy čo by mali súvis s mojou myšou som nikdy nesťahoval ani som o to nemal záujem.

    Ja nie som lurky, ktorý má povesť že si robí prdel zo zoida/fyksena, vlastne celej hns scény. Som čestný človek, ktorý neobdržal na kotelne ban ani za najmenšie priestupky a nemám žiadnu cheaterskú históriu. Aj na základe toho som dostal admin práva, na serveri som sa vždy choval slušne a kamarátsky, staral som sa o atmosféru aj keď som adminom nebol, lebo som to tam mal rád. Ak sú toto není dostatočné podnety na presumpciu neviny, tak momentálne netuším čo viac by som dodal.
    Naposledy upraveno sef; 21-04-20 v 14:23.

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Jak už jsem se vyjádřil, ty strafy a staty které jsem viděl na demu z publicu nejsou prostě legit.

    Není prostě reálné mít tak perfektně precizní strafy jen pomocí ruky. Už mě přijde že tu hraješ divadlo.

    A tohle je vyjádření od hns amatéra.

    A jak psal Revan, vyjádření všech jump adminu se bude ignorovat a bude se to řešit dále, jako vždy.

    E: Mile rád se podívám na tvoje video, nevím proč na mě útočíš že jsem nedodal argumenty. Můj argument je jasný, člověk nemůže mít takové strafy bez 3rd party věcí. Jsem nestranný, můj úsudek a rozhodnutí stojí na rokách zkušeností. Viděl jsem už lecos, ale tvoje strafy jsou jak z učebnice RNka na steroidech. Proto kluci banovali, já bych bez rozmýšlení banoval taky.

    A i nadále si stojím za svým názorem, mám taky Razer Full setup + synapse, takže mi tvoje obhajoba přijde jako totální bullshit. Navíc svádění na WIN 10... Sry jako IT noob se mi chce brečet.

    Zvykl jsem si že názor jump adminů je jako šepot do větru, ale máte tu jasné vyjádření od Zoida a Fyksena. Chce se mi brečet kam až to s prominutím kotelna dotáhla.
    Naposledy upraveno Hapalicek; 22-04-20 v 00:42.
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  3. #63

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Zajímavé je, že mě to nepřekvapuje V poslední době se historie opakuje pravidelně. Jump adminy nikdo neposlouchá, na to jsem si už zvykl, ale že neposlouchají ani Zoida nebo fykseNa? To je novinka.

  4. #64
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Neviem čo sa vyjadruješ Latins, do hns sa nevidíš asi ani kúsok. Verdikt od zoida by bol možno iný keby ma vypočul a mal by záujem to tu somnou riešiť. Hapalicek, to že to robím sám a ručne dokazujem na live videu z mobilu, keby si chcel tak ti ho pošlem, ale ty radšej súdiš bez toho aby si si pozisťoval všetky informácie / dôkazy naokolo, to sa potom ani nečudujem že mi Revan mrdol len tak ban, keď sú tu niektorí z vás na takéto postupy zvyknutí a dokonca to niektorí podporujete.

  5. #65

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Asi si minul fakt, že jsem taky býval Jump admin Navíc to nebyla narážka na tebe, ale na ty jiné barvy než je modrá.

    A prosím, neurčuj mi, kde se nemám a mám vyjadřovat. Děkuji

  6. #66
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ja som ti nič neurčil, neviem či si jump admin alebo nie, nepoznám tu každého. Ak si mi chcel vysvetliť tento nepodstatný fakt, mohol si mi ho napísať do súkromnej správy, vzhľadom na to že chcem aby tento thread bol prehľadný čo najviac, navrhujem aby sa príspevky č. 63 + 64 + 65 + 66 vymazali. Sú offtopic a nič neriešia.

  7. #67

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Každý iný hráč by to už mal minimálne 10krát locknuté. A mimochodom sám tvrdíš, že si hns amatér, tak nechápem akým spôsobom chceš vyvrátiť tvrdenia fyksena/zoida/ravena.

  8. #68
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Tvrdenie zoida + fyksena, že na landeme je niečo čo neviem vysvetliť nespochybňujem, no snažím sa to nejak vysvetliť. Sám fyksen napísal toto:

    Stejně tak příspěvky ze strany adminů jsou spíš spekulace. Přijde mi to celé jako diskuse o tom co by mohlo a nemohlo být.
    Svoj gameplay, to že ho robím ručne bez cheatov som dokázal na videu z mobilu, lepší dôkaz mi nenapadá. Ak myslíš admina Revana, on netuší resp. nedal mi pocit že by vedel čo sa vôbec na landeme našlo, zabanoval ma na základe "pocitu" ( ZO SEWELLOVHO DEMA) že to čo robím je cheat a jeho "hmotné" fakty som už dávno vysvetlil. Airtime 1% je možný, je možný aj 340maxspeed gain na 246LJ, on to nevedel, ale ja za jeho neschopnosť nemôžem.

    Keby som není admin a nespravím tu z toho bordel, zoid ani fyksen to tu neriešia, čiže argument že by som to mal už 10x locknuté je bohužiaľ pravdivý, pretože tu niektorí podporujú postup, že sa obvinený nemôže obhájiť.

    Znovu nerozumiem čo riešiš, nevyjadruješ sa k demu od Sewella, nevyjadruješ sa k nejakému konkrétnemu problému. Si furien admin, Revan tiež, asi pomáhaš kamarátovi potopiť ma. Nie som hns amatér, ja som hns amatér oproti zoidovi a fyksenovi.
    Naposledy upraveno sef; 21-04-20 v 19:03.

  9. #69

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Hádam si tu nebudeme domýšľať fakty ako to, že nemám nič iného na práci ako zastávať admina, ktorému jeho ban tuším potvrdil každý, kto aspoň raz vstúpil na hns server. ;)
    Mne ide len o to, že si bol zabanovaný za cheating, ktorý potvrdil Grakon, fyksen, Hapal. No stále to nestačilo, čo je pre mňa udivujúce vzhľadom na to, že fyksen patrí medzi elitu v tomto odbore a Hapal má taktiež toho dosť odohratého. Následne musí byť povolaný Zoid, ktorý potvrdí taktiež cheating. Na koho, na čo sa tu čaká? Myslím, že už dosťkrát bolo napísané, že jediné program, ktorý máš je od myšky.

    Ak to vnímate ako flame, tak to s kľudom v srdci zmažte, mne ide len o princíp. Iný hráč by za toto všetko bol vysmiaty.

  10. #70
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Revanove argumenty kvôli ktorým banoval na základe Sewellovho dema : a) 1% 100sync airtime - možné b) 340 maxspeed na 246LJ - možné, dokazujem na videu z mobilu

    Grakonove argumenty zo Sewellovho dema : veľa stoviek v sync - možné, dokazujem na videu z mobilu

    Hapalicek: Hmotné argumenty nedodal, ale svoj gameplay dokazujem na videu z mobilu.

    Zoid, demo z NEWGAME: 99% dcj pattern, nevie skákať na rebrík - Hrávam len hns training, dcj techniku mám vždy takú istú lebo je to niečo čo robím pravidelne a trénujem to viackrát do týždňa, na rebríky sa na hns training neskáče

    Fyksen, demo z NEWGAME: Veľká disproporcia medzi statmi z LJ a CJ, nereálne scrolly - CJ aj LJ skáčem úplne inak, vybral fotku z lj kde mám sync okolo 30%sync a fotku z cj kde mám 90+-% sync, mohol vybrať aj foto kde mám LJ sync +-90 a disproporcionalita by nebola. Nereálne scrolly vysvetliť neviem. Jediný program čo súvisí s myšou a so scrollmi je RazerSynapse ktorý som inštaloval s vedomím že je to basic program a na hru nemá vplyv. Čisté strafy obhajujem videom z mobilu, je to nepriestrelný dôkaz.

    Ak by za podobné argumenty bol normálny hráč vysmiaty, tak to mi je ľúto. Ja by som ho určite nevysmial a viem že sú tu aj iní ľudia čo sa na vec dokážu pozrieť komplexne a nie len povrchovo.
    Naposledy upraveno sef; 22-04-20 v 08:50.

  11. #71
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Nechcem sa do toho nejak miešať, ale nech natočí to video cez mobil. Všetko je možné podľa mňa.
    F4Ke

  12. #72
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ahoj fake, ďakujem že mi dávaš šancu. Video z mobilu som už dávno natočil a poslal som ho zoidovi bez toho aby si ho pýtal. Nikto iný, žiaden iný admin čo bol za moje zabanovanie si video nevypýtal. Dáva mi to jasný obraz, že sa ma chcú zbaviť na základe nesympatie a neochote riešiť vec dopodrobna. Aj tebe pošlem video do SZ, prosím neposielaj ďalej bez toho aby som o tom vedel. Ako furien admin vieš určite o čom je strafovanie, a dokážeš z videa pochopiť že som clear.

  13. #73
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    So sefom sme pred nedávnom hrali spolu fast cup. Nato aby ste mohli hrať, musíte si stiahnuť gameguard (anticheat). Tento program automaticky prehľadáva všetky súbory na disku. Keby mal v pc nejaký nepovolený program, tak by behom sekundy dostal ban (čo sa nestalo). To značí, že keď som sním hral v tom čase, nemal v pc žiadne nepovolené veci.


    E: Pozeral som to video čo mi poslal sef a skákal tam také veci ako už posielal Revan. Buď má cheat ktorý sa mu zapína spolu s hrou, alebo je clear. Bohužiaľ mám v tom iba malé slovo, pretože hns nehrávam a nevenujem sa tomu. To je odo mňa všetko.
    Naposledy upraveno F4Ke :-**; 21-04-20 v 21:45.
    F4Ke

  14. #74
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ak sa nemýlim tak gameguard sa dá docela ľahko osrať ak človek vie čo robí. (postup písať nebudem muhaha)

    A ne, nikto sa ťa nechce zbaviť, lebo sa tu niekomu nepáčiš. Ak sa zoid pozrel na to tvoje video, tak sa k tomu ešte možno vyjadrí aj sem.

  15. #75
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Můj argument je jasný, člověk nemůže mít takové strafy bez 3rd party věcí.
    Poslal som ti video, vyvracia tvoj argument. Chápem že máš ročné skúsenosti, to isté mám aj ja. Nie také ako zoid a fyksen, ale nejaké mám.

    Proto kluci banovali, já bych bez rozmýšlení banoval taky.
    Nemyslím si, že toto je správny postup, kluci nebanovali, banoval Revan a keď sa toto dorieši, chcem riešiť jeho postupy s vedením.

    mám taky Razer Full setup + synapse, takže mi tvoje obhajoba přijde jako totální bullshit.
    V tom prípade, ak by si bol ochotný tak môžeš tiež natočiť landemo, kedže máme skoro identický setup, je možné že sa daná chyba nájde aj na tvojom landeme. Ale myslím si že je to úplne zbytočné, ak som cheater tak nech sa to posudzuje zo Sewellovho dema... Chybu z landema neviem proste vysvetliť, netuším čo za tým je, a nemám skills na to aby som to zistil.

    Zvykl jsem si že názor jump adminů je jako šepot do větru, ale máte tu jasné vyjádření od Zoida a Fyksena. Chce se mi brečet kam až to s prominutím kotelna dotáhla.
    Toto ide mimo mňa, ja nemôžem za to že máte pocit že vás nikto nepočúva. Ale súcitím s vami, tiež ma v tejto situácii veľa ľudí nepočúva, neviem prečo, kedže ma tí ľudia ani nepoznajú. Toto je ale offtopic, a takisto ako Latins si môžeš takéto pripomienky dať do vlastného threadu kde si ich môže prečítať niekto koho to zaujíma.

    Ak sa nemýlim tak gameguard sa dá docela ľahko osrať ak človek vie čo robí.
    Ja som není žiadny odborník na PC, s ťažkou pomocou si viem preinštalovať PC, nie to ešte aby som obchádzal programy ako je GameGuard.

    A ne, nikto sa ťa nechce zbaviť, lebo sa tu niekomu nepáčiš. Ak sa zoid pozrel na to tvoje video, tak sa k tomu ešte možno vyjadrí aj sem.
    Potom nevidím dôvod prečo si mi dal ban, mohol si to riešiť diskrétne, so mnou alebo so skúsenejším adminom, takýto postup by som dal za vinu tvojej arogancii, ale to je len môj názor ktorý môžme rozvinúť neskôr. Zoidovi som všetky podklady čo dokazujú moju nevinu poslal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •