Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: TTT - Žiadosť o práva

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    TTT - Žiadosť o práva

    Zdravím,

    moje meno je Rado a mám 27 rokov za dva týždne. Tohto roku končím doktorát z oblasti strojárstva na Unize. Steam účet vlastním od 30.5.2008 a jediné hry, ktoré na ňom hrávam je práve Counter Strike 1.6 a Trackmania Nations Forever.

    Túto hru ale určite nehrám pravidelne 12 rokov nonstop. Začal som okolo roku 2005 na NS, vtedy som hrával na serveroch, kde ma to proste pripojilo a s bratom sme chodili aj do miestnej herne, kde vtedy najviac „fičali“ mapy typu italy, office, estate, militia, dust_1 atď. Možno aj kvôli tejto nostalgii som začal hrávať práve spomínaný mód TTT, ktorý hrám už vyše roka a pol. Od zakúpenia steamu v roku 2008 som pravidelne hrával na ug, u2, eg a podobne známych ligách (väčšinou len 5on5 ligy), kde som následne od roku 2013 do cca roku 2018 túto hru hrať prestal. Nezapol som ju vôbec. Dôvodom bolo to, že ma to už nebavilo a našiel som si vtedy úžasnú babu (vtedy :D). Od roku 2018 som to začal hrávať cez víkendy a náhodou som natrafil na tento mód, ktorému sa venujem až doteraz.

    Na portály csko.cz som zorganizoval momentálne dva turnaje v tomto móde za pomoci admina SaltyhoSalta, a taktiež musím spomenúť aj Happyho, ktorý mi pomáhal pri druhom turnaji. Tretí turnaj organizujem sám a uskutoční sa tento víkend 18./19.4., kde sa určí najlepší hráč v tomto móde, ktorý pobehuje na kotolni.

    Čo sa týka mojej aktivity na fóre, po pravde, rád som na serveroch a fórum a stránku cska.cz som nenavštívil nikdy, až kým som nevytvoril svoj prvý turnaj na tomto portály, aj keď na kotolni hrám aktívne už cez dva roky. Za svojich môžem povedať 15 rokov hrania tejto hry (aktívne možno 10 rokov) som dostal v živote až jeden BAN, a to práve na JB6 asi pred troma týždňami od admina Latinsa, ktorý mi dal BAN za tzv. neznalosť u CT, kde som nemohol sajmonovať 3 dni. K banu môžem povedať len toľko, že na 50% som si ho zaslúžil a kľudne to môžem aj v budúcnosti oddiskutovať, čo sa vtedy stalo. Nemám s tým problém, pretože celý ten ban bol proste divný, kde do konca mapy ostávalo pár sekúnd. No akceptoval som ho.

    Čo sa týka mojej aktivity, nemám 15 a chodím do práce (momentálne HO), čiže aktivita tam určite je, no každý, čo už pracuje vie, že to nemá ako ovplyvniť. V práci sa mi hrať nechce, je tam iná myš a klávesnica :D a v máji a v auguste ma čakajú štátnice ohľadom doktorátu, ale odreagovávam sa práve pri tejto pixelovej hre.

    Nevýhodou u mňa je najmä fakt, že ako hráč TTT som nikdy cez ! veci veľmi neriešil. Je tam možno pár hlásení, ktoré som vykonal cez túto funkciu a párkrát, čo som napísal možno saltymu a sefovi na steam.

    Uchádzal som sa o admina aj na portály včielka. Neviem, či ho niekto poznal, kde som sa dostal do posledného kola, kde som mal vypísať časy, kedy podľa mňa hráč cheatoval a kedy nie. Viditeľný cheat za tie roky spoznám hneď, ale toto boli videá, kde to bolo pre mňa náročné, a tak som to vtedy ako 16 ročný chalan vzdal. Kto vie, ako by som sa k tomu postavil dnes. Ak som na niečo zabudol, kľudne ma kontaktujte.

    Info v krátkosti:
    Meno: Rado
    Nick: stupo
    Vek: 27 (v máji)
    Bydlisko: Spišská Nová Ves/Žilina
    SteamID: STEAM_0:0:19368040
    Naposledy upraveno stupo; 15-04-20 v 19:20.

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Ahoj stupo,
    Na serveri ťa ľudia poznajú, bol si jeden z prvých hráčov TTT ktorých som si pridal na steam a dovolím si tvrdiť že sme celkom kamoši a na serveri spolu vychádzame veľmi dobre
    - Tvoj prístup ku hráčom je fajn, nerobíš si nepriateľov a nehľadáš si ani favoritov čo je podľa mňa dôležitá vlastnosť admina
    - V móde sa celkovo orientuješ nadpriemerne, vieš niečo trafiť, vieš si všímať čo sa deje okolo teba
    - Aktivitu si mal podľa mňa v pohode ešte aj keď nám vo svete neúradovala korona, hlásenia samozrejme potvrdzujem.
    - Vyjadruješ sa slušne, na úrovni, máš rozum a hráči ťa rešpektujú
    - Nad tvojím banom na JB by som sa moc nepozastavoval, kedže je z inej sekcie a viem že pravidlá TTT dodržiavaš

    Som veľmi rád, že moje prvé pro, môžem dať práve tebe.
    Naposledy upraveno sef; 16-04-20 v 09:29. Důvod: lokál

  3. #3

    Re: TTT - Žiadosť o práva


  4. #4
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Možno to vyznie blbo, ale na tento BAN som zabudol. Musel som rozbehať starý PC a dema som nahral na: http://leteckaposta.cz/211431251

    Vtedy som mal ban potvrdený aj od hlavného CHH nemenovaného portálu, no ako som písal, na steame som nikdy nezapol žiadne cheaty.

    Link s demami som poslal aj adminovi Burakovi, s ktorým som ako tak v kontakte cez steam ohľadom tejto žiadosti, a ktorý si tieto dema vyžiadal.
    Naposledy upraveno stupo; 25-04-20 v 12:15.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Ahoj,
    Dema clear.


  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Jak jsem i tušil, dema jsou naprosto celé clear.
    Vypsané časy jsou default, vůbec nic zvláštního, všechno se dá jednoduše odvodit. Ke všemu je to z mapy fy_snow, kde se to wh nedá určit úplně lehce kvůli možnosti děrování všeho.

  7. #7

    Re: TTT - Žiadosť o práva

    Tím pádem se v tomhle případě nic neděje. Byla však potřeba tuto skutečnost objasnit, proto jsem tu ten odkaz dal. Je hodně dobře, že si sám žadatel ta dema nechal u sebe.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Re: TTT - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tím pádem se v tomhle případě nic neděje. Byla však potřeba tuto skutečnost objasnit, proto jsem tu ten odkaz dal. Je hodně dobře, že si sám žadatel ta dema nechal u sebe.
    Mal som to spomenúť hneď na začiatku, keď som tento topic zakladal, čiže je to moja chyba. Som ale rád, že sa to po skoro dvoch rokoch konečne vyriešilo, že som proste zapnutý nebol. :)

  9. #9

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    To jsou GS profi admini :D :D
    Hráče poznám z JB, brain má, chování a vystupování je na úrovni.
    Plus jsou turnaje, jejichž organizaci zvládá, takže tam určitě bude i schopnost/zkušenost s modem.
    Ikdyz to není moje sekce, Pro

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Ahoj, absolútne stebou problémy niesu, patríš k hlavnej komunite TTT módu.

    + znalosť módu
    + hráš tu už nejaký ten piatok
    + aj nejaký skill tam nájdeme
    + je stebou sranda a človek sa na serveri stebou nikdy nenudí

    - to tvoje hranie a správanie je niekedy aké je ale to sa po prípadnom prijatí určite čiastočne zmení.

    Celkovo momentálne najlepší adept na práva na TTT a bol by si určite prínosom pre AT.
    PRO

  11. #11

    Re: TTT - Žiadosť o práva

    Jeden hráč mě poprosil, abych sem překopíroval chatlog žadatele. Jedná se o výtažek některých řádků za celý měsíc. Jedná se o nadávky a spam. Kromě toho tam bylo ještě obtěžování hráčky natali, které jsem tu nakonec nedal, protože může být i diskutabilní, zda ji to nevadí a zda se více neznáte. Podle mne to není extra vážné, ale na admina se to moc nehodí.

    Spoiler Spoiler:

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Re: TTT - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jeden hráč mě poprosil, abych sem překopíroval chatlog žadatele. Jedná se o výtažek některých řádků za celý měsíc. Jedná se o nadávky a spam. Kromě toho tam bylo ještě obtěžování hráčky natali, které jsem tu nakonec nedal, protože může být i diskutabilní, zda ji to nevadí a zda se více neznáte. Podle mne to není extra vážné, ale na admina se to moc nehodí.

    Spoiler Spoiler:
    Grakon ani sa nejdem pýtať ktorý hráč ťa o to prosil :DDDD

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Re: TTT - Žiadosť o práva

    Keďže sa to týka mojej osoby, asi by som sa mal k tomu vyjadriť.

    Chatlog si vytiahol od 5.4.2020 vrátane tohto dňa. To je presne 30 dní ak sa nemýlim. Priemerný hrací čas na steame mám tak 45 hodín za dva týždne. Čo vychádza, ak sa nemýlim 3 hodiny, čo je 180 minút denne hrania tejto hry. Za 28 dní teda odohrám 90 hodín + tie dva dni, čo je presne 96 hodín za týchto 30 dní, čo tvorí (96*60) 5760 minút. V chatlogu, ktorý si tu hodil som si narátal 28 nadávok, čiže to jednoducho vydelím (5760/28) a vyjde mi 205 minút. To znamená, že nadávku použijem každé 3,5 hodiny, čo vlastne nie je ani jedna nadávka denne. Ak by som takto nadával aj v reálnom živote, bol by som na seba hrdý a to som vlastne 2.5.2020 oslavoval narodky, kde som použil v ten večer 4 nadávky.

    Čo sa týka "obťažovania" hráčky Natali :D. Doberáme sa už dlho, kľudne tu potom hod aj jej chatlog, nie len môj, aby to malo nejakú výpovednú hodnotu a neočierňoval si len mňa a uvidíš, že do toho ťa nie je nič a kľudne by som si aj tento chatlog prečítal, aby som zistil to moje "obťažovanie". Píšem si s ňou na steame, mám jej kontakt na sociálnu sieť a pod. Je to teda fakt hrozné, čo si dovoľujem spraviť v tejto virtuálnej dobe.

    Sorry za SPAM, ale za posledný mesiac som tu spravil 3 turnaje v TTT, kde som proste potreboval zohnať hráčov, kde som VIP účty cvakal zo svojho účtu a aj čas a nervy, aby to ako tak skončilo. Prosím ťa, postni tu aj tie komentáre, ako to dopadlo. Aby som tu nemal len všetko zlé na svoju osobu, ako cheatujem na GS, nadávam neustále v chatlogu a obťažujem dievčatá.

    To máte ako ten príklad, ak učiteľ vyráta z 10 príkladov 9 dobre, ale každý upozorní len na tú chybu. Som obyčajný chalan, ktorý si dal túto žiadosť, ale keby som vedel, aké by tu bolo to smiešne očierňovanie (a to dokonca od hráča Sewell), ktorého ani nepoznám len preto, že on tam má samé proti a mne ešte proti nikto nedal, asi by som túto žiadosť už druhýkrát nedal.

    Žiadosť tu svieti od 15.4.2020 a kľudne sa tu mohol hociktorý admin vyjadriť, či som nebodaj nejaký problémový hráč, no nikto to tak do tejto chvíli nespravil.

    To je všetko, čo k tomu môžem napísať.

    E:
    DEAD* Natali : ahoj stupo :D

    Aktivuj si VIP ucet a ziskej volny slot na vsechny servery a dalsi vyhody ! Pro vice info napis /vip
    napis /menu pro zobrazeni pravidel, prikazu, adminu atd.
    *DEAD* No mik :/ :D : mackni M potom 2 napise ti co jsem byl

    cekej, nez muzes neco psat
    *DEAD* turbogadzo kafe : ahoj bartyy

    *DEAD* stupo : ja uz tu nemôžem pisat

    *DEAD* stupo : som pod velkym dozorom :D

    *DEAD* Natali : proc

    *DEAD* Natali : :DD

    *DEAD* Natali : jako nechapu to

    *DEAD* Natali : kdyby to bylo aspon na zemana


    *DEAD* No mik :/ :D : M 2 4

    *DEAD* Cikanek : :O

    *DEAD* PiccassO.o 60Fps : ajo

    *DEAD* PiccassO.o 60Fps : dobry

    *MRTVY* [VIP] Bartyy ツ : zdar
    *DEAD* No mik :/ :D : xD

    *DEAD* Natali : ten si tady hraje na pasaka :D

    pro pripojeni na pubnite napis /pubnite a prihlas se do hry
    *DEAD* No mik :/ :D : cau bartas

    Neskusaj na mna tvoj mood connected
    Neskusaj na mna tvoj mood is joining the Terrorist force
    *DEAD* stupo : zeman ma ale 15 rokov :D on si to môže dovoliť

    *DEAD* Natali : :DD ne nemuze

    *** fellow killed 1 with a headshot from usp ***
    *MRTVY* [VIP] Bartyy ツ : zdar no miku
    *DEAD* Natali : ty si to muzes dovolit

    *DEAD* Natali : ja ti to dovoluju :D


    Fakt by som chcel vidieť, koľko tých obťažujúcich správ som teda napísal, keďže si píšeme skoro nonstop, čo sme na serveri.
    Naposledy upraveno stupo; 04-05-20 v 18:28.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Hm, čo sa týka toho spamu, tak ako je toho dosť, ale zase to bolo pre dobro veci turnaja. Čo sa týka nadávok, no pár ich je...

    Z tohto dôvodu navrhujem, dať ti skúšobnú dobu a keď obmedzíš tieto veci (pozor, mám na mysli aj nadávky a debiliny cez mikforón) tak som

    PRO

    Ešte ma však zaujíma ako budeš banovať randomy, a posudzovať rôzne situácie, takže to si prípadne u teba odsledujem :)
    - techtrance - psytrance -

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Pokud se budeš věnovat i hlášení zde na webu, kde je to dost potřeba, tak jsem PRO
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •